Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Bana hersey ama hersey yapildi
Sancilar artik hic kesilmiyordu😂
Dogum ani gelmis suyum hala patlamaz mi
Neler neler
Sezeryan istemiyorum diye bagira bagira aldilar
Hayati tehlike vardi artik
Simdi ise korkmuyorum sezeryandan
Mutluyum bile😂
Offf
Allahim saglicakla gelsinlerde dedigin gibi
Hic biseyin onemi yok
Hepsi gelip geciyor 🙏
Patlamayınca patlamıyor gerçekten benimkini de zor patlattılar ama kanala girememiş yavrum kordonuyla ip atlamış napsın 5 cm’de kaldım. Kendileri seçiyorlar yollarını zamanlarını Herşey nasip gelip geçiyor acısı ağrısı 🥳

Işte o ilk tuvalet düşündürüyor beni😂 gerci normal dogum agrisi yasayinca o viz gelir sanki😂😂
İlk ayağa kalkış ve ilk tuvalete çıkış şey derler ya ölüm gibi bişeydi ama kimse ölmedi öyle oluyor 😂 Ben sezaryenliyim diye öyle oldu sandım da görümcem normal doğurdu onda da aynı oldu sonrası çorap söküğü 🫠

Aslında ıkınma anında tuvaletimi yapar mıyım korkusundansa lavman daha iyi ya insan rahat oluyor.Bana yapmışlardı korkulacak hiç bi yanı yok sadece o ilacı 2 dakika içinde tutmak zor 😂
Daha once hic lavman yapilmadi bana o yüzden pek hoş gelmiyor olabilir 🤣 ama dedigin gibi normal dogumda tercih edilebilir 👍🏻

Bebek doğurunca insanın başına Herşey geliyormuş aşırı sürprizli 😂
Nihayetinde güzelce kavuşmalar var 💙
Bak bunu cok sevdim
Aşırı sürprizli evet😅
Benim gibi butun dogum hikayelerine kulak tikayip
Amaaaaan ne var herkes dogruuyo bende doguruyorum der laylaylom gidersen hele
Gercekten daha aşırı surprizli oluyomus🤣🤣
Biraz bilmek anlamak ne yasayacagini az cok tahminle gidilirse daha iyi olur kanisindayim

Merhaba doğum için hastanede giymek için nasıl bir terlik seçtiniz? Crocs diyorlar başka var mı bildiğiniz? Suda Kaymaz bir terlik olmalı allah korusun. Neler aldınız?
Ben her yerde deneyebilegim bir crocs baktim Antalyada bulamadım. Deneyip almak istedim çünkü ayak numaram değişti 😬Sadece internette var ve çoğuna sahte gelmis. Bende lumberjack'in crocs modeli terliklerinden aldim normalde de kullandığım bir model vardi. Çok aşırı rahat bir tane de hastane için aldim. Tavsiye ederim.

Banyo ettiriyorlarmış o yüzden suda kaymayan bir terlik dediler ama ben de bilemedim hiç sevmiyorum crocsu
Banyo neden yaptırıyolar anlamadım ama hadi diyelim girmen gerekti hastane bu otel terlikleri gibi terliklerden verir diye düşünüyorum tek kullanımlık, banyodan çıkınca da kendi terliğini giyersin 🤷🏼‍♀️

Normal doğumda duşa sokuyorlar ama sezaryende hiç duymadım ben
Aynen açılma ilerlemesi icin ve annenin ağrılarına iyi geldigi icin beline falan sıcak su tutuyorlar ama sezaryende boyle biseye gerek yok tabi bizim havlu koymamiza gerek yok 😌

Normal doğumda duşa sokuyorlar ama sezaryende hiç duymadım ben
Hasta odasında sancıyı bekleten hastayı odasında takip eden hastane çok çok az. Geneli doğumhanede takip ediyor ve içerde duş yok. Odaya çıktığında zaten doğurmuş oluyorsun kısacası. Videolarda gördüğümüz gibi değil 😬

X