Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Gunaydin canım. Cok gecmis olsun😊😊 ilk gebeligimde 35 haftada nst de yogun kasilma çıkmıştı. Dr her an dogurabilirsin dedi. 4 haftaya yakin oyle gezdim. 38+6 da dogdu kızım. Kasilma olsa da insallah dururlar iceride😄😄🙏
Evet evet dün ebe hanımlardan biri de diyordu. Kardeşi benim gibi olmuş, sonra 42. haftada sezaryenle almışlar 4600 kg olarak 😅

Ahahah sanayi iyi fikir. İnş canım yaa herkes çantanı hazır tut dedi, hayırlısı bakalım. İçerde durması için elimden geleni yapacağım ama benim de elimden gelenler sınırlı. Patron ne derse o.
Evet patron onlar 😎
Sen hazırla herşeyini gerisi vaktine esir zaten 🥰

Yok yook bu çocuk sabırsız. Dün rahmimde bel sancısı ile birlikte 25-30 kasılma oldu. Serumlar, iğneler, ağrı kesiciler derken zor tuttuk yine içerde. 3 kere nst çekilmek zorunda kaldım, 45 dakika içinde 3 sancı tespit edildi nstde. Herkes başımda pervaneydi😅Hani sabırsız insanlara derler ya ananın karnında 9 ay nasıl durdun diye, benimki ilaçlarla durdum diyebilir rahatlıkla🤣🤣Bugün iyiyim bakalım, şimdilik durum stabil😅 Günaydın herkeslere bu arada 🥰
Canimm çok geçmiş olsun iyi olmanıza sevindim🌸
Az daha sabretseler minnaklar🥹 ben de artık endişelenmeye başladım bi an önce eksiklerimi tamamlayıp hazır edicem her şeyi valla 😅

Sabah uyanır uyanmaz attım çamaşırlarını. Bugün aklıma ne gelirse koyacağım, senin dediğin gibi yoksa yeşil çarşaflarla filan sarılı durmayalım🤣
Farkımız olur boşver 😂
Benim Herşey yıkandı ütülendi çanta Faslını kapattım da çantayı kapatamadım dolapta bekleyenler var falan. Diyorum en kötü şurdan bi don bi pijama getirebilirler artık 🤓

Canimm çok geçmiş olsun iyi olmanıza sevindim🌸
Az daha sabretseler minnaklar🥹 ben de artık endişelenmeye başladım bi an önce eksiklerimi tamamlayıp hazır edicem her şeyi valla 😅
Teşekkürler tatlış 🥰 Valla hazırla bence de, sağı solu belli olmuyor minik civcivlerin 😅🐣

Farkımız olur boşver 😂
Benim Herşey yıkandı ütülendi çanta Faslını kapattım da çantayı kapatamadım dolapta bekleyenler var falan. Diyorum en kötü şurdan bi don bi pijama getirebilirler artık 🤓
Ben de bugün o pozisyona geleceğim. Unuttuğum olursa da getirsinler artık. Dün çantayı hazırla diye uyarı geldi benim minik tospikten🥰

Evet evet dün ebe hanımlardan biri de diyordu. Kardeşi benim gibi olmuş, sonra 42. haftada sezaryenle almışlar 4600 kg olarak 😅
Ayy yook o kadar da bekletmesinler ya.. ben de sabirsizim. 40i zaten hayal bile edemiyorum da 36 37 den sonra soyle saglikla gelse de fena olmaz gibi🤣🤣 zor geliyor valla artik. Tasimasi uyumasi donmesi kramplari 🥹

Ben de cuma 32. Beni de etiketler misin bebeğin hakkında ben de cuma kontrole gideceğim. Perşembe en son gittim haftaya gel nst ye gir dedi. Bir de rapor alıcam
Tabiki etiketlerim, aynen ben de çalışabilir raporu alacağım. Çalışmaya devam ve ilk defa nstye gireceğim cuma günü.

Farkımız olur boşver 😂
+1 ben de yıkama ve ütüleme işini bitirdim ama çanta bomboş. tepikleyivercem artık hastaneye giderken :KK70:

Ağrın sızın olmazsa 36dan önce nstye bağlamicam dedi çok şükür 34 olduk hala bağlamadı 2 hafta sonra gidicem o zaman nst bakıcak kontroller haftadan haftaya olarak dönecek 🫠 bağlamayabilir canım bazı doktorlar 35.ten sonra nst bakmaya başlıyor
İlk olunca insan nst ye bile hevesleniyor 🙈🙈 Bazen karnımın alt kısımları taş kesiliyor hatta o an bende hareket edemiyorum etsem ağrıyor sonra geçiyor bu şekilde mi oluyor kasılma bunu söylemeye gerek var mı doktora acaba 🤔

İlk olunca insan nst ye bile hevesleniyor 🙈🙈 Bazen karnımın alt kısımları taş kesiliyor hatta o an bende hareket edemiyorum etsem ağrıyor sonra geçiyor bu şekilde mi oluyor kasılma bunu söylemeye gerek var mı doktora acaba 🤔
Söyleyebilirsin bence nolur nolmaz diye, o saydıklarını ben umursamıyorum artık çünkü sürekli var baskı basınç ve kasılmayı ayırt edebiliyorum. Bi kaç hafta önce kasılma vardı mesela acilde nstye bağladılar ve sancı çıktı, şuan bi sorun görmediğimiz için bağlamadı, bi önce ki gebeliğimde 32den itibaren düzenli nst bakmaya başladı doktor istemezse anormal değil onu bil de 🫠

İyi bari anormal değilse 🙏 bizim kız biraz minik o yüzden korkuyorum erken gelmeye kalkmasın büyüsün gelişsin içerde daha 🥹 hayırlısıyla bi 36-37 olalım da sonra sakin sakin bekleyelim doğumlarımızı inşallah 😁 B BirNBirE

Yok yook bu çocuk sabırsız. Dün rahmimde bel sancısı ile birlikte 25-30 kasılma oldu. Serumlar, iğneler, ağrı kesiciler derken zor tuttuk yine içerde. 3 kere nst çekilmek zorunda kaldım, 45 dakika içinde 3 sancı tespit edildi nstde. Herkes başımda pervaneydi😅Hani sabırsız insanlara derler ya ananın karnında 9 ay nasıl durdun diye, benimki ilaçlarla durdum diyebilir rahatlıkla🤣🤣Bugün iyiyim bakalım, şimdilik durum stabil😅 Günaydın herkeslere bu arada 🥰
Geçmiş olsun 🙏 o da heyecanlı belli ki ne bu heves çıkmak için 😅 azıcık daha sabretsin 😅

Farkımız olur boşver 😂
Benimde öyle bebişin her şeyi hazır kendi işim kaldı resmen kendime üşeniyorum 😔 her hafta bu hafta bitireceğim diyorum öyle kalıyor 😅

[/QUOTE]
Geçmiş olsun 🙏 o da heyecanlı belli ki ne bu heves çıkmak için 😅 azıcık daha sabretsin 😅
Ay inş canım🙏 Ben de anlamıyorum neden böyle yapıyor 🤣 Allah'tan kilosu, ciğerleri uygun şu an doğuma da ondan dolayı rahatım. O gazla şu an ebeye vereceğim giysi-battaniye kesesini az önce hazır ettim😅

X