Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
Kızlar merhaba boğazim şişmiş benim böyle batıyor hissediyom bugün kızımı çok az ve hafif hissettim acaba benim hastalığımla ilgisi olur mu doktora yarına giderim inşallah

Kızlar sulu akıntınız oluyor mu böyle bazen su gibi hissediyorum Dr rahim ağzı kapalı sızıntı yok dedi şükür ama biraz korkuyorum arada oluyor 🥹
Ben bugün Tuzla gebe okulundaydım. Orada lafı geçti bu ıslanmanın. Bebeğin suyu bazen birden gelir onu zaten direkt anlarsınız bazen de sızıntı şeklinde gelir dedi ebe. O zaman da tuvalete git bir on dk sonra kontrol et yine ıslaklık var mı diye dedi. Böyle böyle anlaşılabiliyormuş. Eğer su gelişinden şüphe ediyorsan vajinal bölgeye turnusol kağıdı gibi bir şey koyup akıntı mı su mu onu anlıyorlarmış. Ama doktor sızıntı yok dediyse korkma. Bu ara akıntı hepimizde olan bir durum

Kızlar merhaba boğazim şişmiş benim böyle batıyor hissediyom bugün kızımı çok az ve hafif hissettim acaba benim hastalığımla ilgisi olur mu doktora yarına giderim inşallah
Canım olabilir ben de hastayken az hissediyorum bebişi. Çok geçmiş olsun bir an önce toparlanirsin insallah🌸

Reflü yatağı alırsan 1 yaşa kadar olanlardan, yatak için acele etmene gerek kalmaz. Ben anne yanı beşiğin içine reflü yatağını koydum. Çünkü 1 yaşa kadar kullanılıyor. O yüzden ekstra yatak almadım. Montessöri karyola almıştım ona mecburen yatak aldım.
Benimki sevi bebenin küçük olanlardan o yüzden alcağım mecbur

Ben de bir kere ateşlendim hastalandım , parol içmek zorunda kalmıştım ve hissedememiştim . Panik yaptım acile gittim çok şükür sorun yoktu. Hasta ve yorgunken vücudumuz kendini dinlenmeye alıyor sanırım ufak tefek de olsa tekme atıyordur ama sen hissetmiyosundur kendi vücudunda ağrı oldugu için sanırım.

Ben de bir kere ateşlendim hastalandım , parol içmek zorunda kalmıştım ve hissedememiştim . Panik yaptım acile gittim çok şükür sorun yoktu. Hasta ve yorgunken vücudumuz kendini dinlenmeye alıyor sanırım ufak tefek de olsa tekme atıyordur ama sen hissetmiyosundur kendi vücudunda ağrı oldugu için sanırım.
İlaç içmek istemedim ballı süt içtim ama boğazım da baya şişme var hiç hasta olmadım dedim kendime hafta sonu bugün böyle oldum😂ufak hareketlerini bile hissetmek huzur veriyor insana yarına giderim ama doktora

Ve yeniden diş ağrım başladı bu defa hiç olmadık şekilde bir bademle dün kırıldı bugün inanılmaz agryo 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Canım ben dut kürü ile 3 günde crp yi düşürdüm. 12 den 2 yedüştü.
Hem nioli yagi da kullandim bool su ictim ve sabah aksam dut kürü içtim
Dut kürünü nasıl uyguluyorsunuz beyaz dutmu bu aktarda bulunur mu birde kaç haftalıkken yaptınız gebelikte güvenli mi

X