Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126

Eklentiler

• IMG_4603.jpeg
    IMG_4603.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir biz yarın 29 haftalık oluyoruz erken doğum riskine karşı güzel gidiyoruz 🤗 bugün dudağımda uçuk çıktı sanırım gebelikte sıkıntılı diyorlar krem vs kullanabilir miyim napmak gerekli

Ben tayinciyim o yüzden yapmadım.İkili bir gardolap var evde onu boşaltacağım birde şiforyer alırım beyaz diye düşündüm.Park yatak aldım ama yanında yatacak bir süre
Aynen biz de tayin olabiliriz seneye sıra da gelmeyebilir ama oda da yok suan kalirsak yandık. Dogu lojmanlari da 2+1 diyolar valla asla sigamam ben napicaz bilmiyorum.

Kızlar merhaba boğazim şişmiş benim böyle batıyor hissediyom bugün kızımı çok az ve hafif hissettim acaba benim hastalığımla ilgisi olur mu doktora yarına giderim inşallah
Evet gecen haftalarda oldu hastayken cok hareket etmedi ben de cok korktum 28. Haftaya kadar sayma dedi doktorum hareket ediyo mu ediyo tamamdir

Kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir biz yarın 29 haftalık oluyoruz erken doğum riskine karşı güzel gidiyoruz 🤗 bugün dudağımda uçuk çıktı sanırım gebelikte sıkıntılı diyorlar krem vs kullanabilir miyim napmak gerekli
Hayırlı olsun cnm sağlıkla gelsin bebişler inşallah bende 29 dayım iyi gidiyor şükür. Uçuk için bizimkiler tahta kaşık ısıtır uçuğa değdirir yada sarımsak sürer fln dene istersen

Kızlar benim bebek hareketi iyi güzel maşallahı varda göbek deliğinin altında dolanıyor duruyor bu daha üstte olması gerekmiyormu hareketleri

İlaç içmek istemedim ballı süt içtim ama boğazım da baya şişme var hiç hasta olmadım dedim kendime hafta sonu bugün böyle oldum😂ufak hareketlerini bile hissetmek huzur veriyor insana yarına giderim ama doktora
Kendi kendine nazar mı değdirdin😂 daha kötü olmadan geçer inşallah canım merak etme iyidir bebiş 🌸

Kızlar çatlak için ne kullanıyorsunuz bnim cildimi kuru değil çok öneriniz varmı 😏çok kötü oldu karnm

X