Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
ben de mayıs ortası sonu gibi başlarım alışverişlere diyorum ama bir yandan da erken doğum riskim olduğunu söyledi doktor, son dakikaya bırakmak da istemiyorum, ne yapacağımı şaşırdım.
Mayıs başı çok mantıklı cnm bence çünkü erkn doğum riski getir yıka ütüle hastane çantası hazırla zatn bitiyor son ayda iyice ağır olcz o ay kafamız rahat eder

Fotoğrafta kimle anlaşıcaksınız özel olmazsa tavsiye alabilir miyim kızlar ? Ben alev durmuşoğluyla anlaşmıştım 2 sene önce ama şimdi fiyat sormaya korkar oldum 😅 sorarsam geride dönemem ayıp ederim kadına diye geliyor instagramdan takipleşiyoruz çünkü ya başkasını bulucam ya direk onunla konuşucam
Ben İstanbul'da yaşamıyorum, o yüzden benimki sana yaramaz 🙃

2 senedir grip olmamıştım şuan kurtulamıyorum kızımda okuldan eve taşıyor galiba en büyük etkeni de o 🥹
Teşekkür ederim kuzucum🌸
Geçmiş olsun, evet maalesef çocuklar okuldan taşıyor, şansımıza bebekler okullar kapalı iken doğacak da en savunmasız dönemlerini atlatabileceğiz. Gerçi eşim hastaneden neler getiriyor eve 😅 iyi ki covid zamanı hamile değildim ya da doğurmadım. Çünkü her gün temaslıydı.

Nasılsınız kızlar tatile gittim hiç fırsat bulamadım yazmaya şimdide alışveriş telaşına düştüm bugün eşimle gidip başlicaz geç kaldım bayağı alışverişe çıkıp tek seferde halledelim dedik ama bakalım bir anda Bitmez alışveriş bugün 2. Tetenozuda oldum bakalım nasıl dayanıcam çok ağırlaştım zor yürür oldum

Selam kızlar pazartesi kontrolüm vardı plesentam yukari çıkmış cok şükür 🤲🏻 minigim de 1040 gram 35 cm geldi hersey yolunda bende grip olmasaydım iyiydi tabi 😅 bu arada diş eti şişmesine iyi gelen bildiginiz dogal tarifler var mı varsa atın üstüme 🥲
Tuzla gargara iyi gelir dene bir istersen

Geçmiş olsun, evet maalesef çocuklar okuldan taşıyor, şansımıza bebekler okullar kapalı iken doğacak da en savunmasız dönemlerini atlatabileceğiz. Gerçi eşim hastaneden neler getiriyor eve 😅 iyi ki covid zamanı hamile değildim ya da doğurmadım. Çünkü her gün temaslıydı.
İlk oğlum koronanın ortasına doğdu ve 32 haftalık hamileyken covid olmuştum en zor zamanımdı Allahtan çabuk atlattım ilaçsız hemde

Kimse çanta hazırlamadı mı ya ben bugün çocuk için deterjan alıp hazırlamayı düşünüyorum benim 38. Haftam 15 hazirana denk geliyor ulturasonla günler doğru gidiyor kurbandan sonraya atarlar beni ama kenarda dursun diye hazırlicam belli olmaz 26da bir kere sancı gördüm kenarda dursun çanta

Oğluşumun odasi geldi teyzişler 🤤

Eklentiler

• IMG_20240416_083543.jpg
    IMG_20240416_083543.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 64
Oğluşumun odasi geldi teyzişler 🤤
Yaaa güle güle kullanın, çok hoş 😍 Ahşap ve beyaz karışımına bayılırım😍😍
Bebek arabasını görünce beni bir gülcek aldı, sen battaniye sermişsin, ben yere kadar çarşafla örttüm,beşiği de öyle 🤣🤣 Odaya girince korku filmlerinin terketilmiş evlerdeki örtülü başlangış sahneleri gibi duruyor, ama napayım kedilerden korumak için hep😹😹

X