Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    127
kızlaaar merhaba. benim ayaklarda bi sorun var yaa gebelikten mi bu bilmiyorum size de sorayım dedim. ayaklarım bildiğiniz yanıyor ve sürekli gerdirme isteği var. rahatsızım yani ama rahatsızlığı tarif dahi edemiyorum. ayaklarım çok rahatsız diyebiliyorum sadece. gece en az bi saat uğraştırıyor uyutmuyor. şuan da öyle, iş yerine terlik getirdim çorap falan sıyırdım attım. sanki damarlar çekilyo anlamadım nedir bu
Böyle bir şey hiç duymadım canım. Bence doktoruna sor. Bir şey eksikliğinden olabilir, kan falan bakar belki.

Sevgili tecrübeli anneler 🌸 göğüslerimiz doğumdan, emzirmeden sonra eski haline eski sutyen numarasına dönecek mi? Ona göre sutyenlerimi bir el atmayı düşünüyorum. Bir daha takamayacaksam saklamanın anlamı yok 😅
Benim emzirmeyi sonlandirinca eski bedenine geri döndü ama biraz mutasyona uğradı tabiii 🤣

Sevgili tecrübeli anneler 🌸 göğüslerimiz doğumdan, emzirmeden sonra eski haline eski sutyen numarasına dönecek mi? Ona göre sutyenlerimi bir el atmayı düşünüyorum. Bir daha takamayacaksam saklamanın anlamı yok 😅
Benim eski numarasına dönmüştü ama eski haline dönmemişti. Estetik cerrahın hünerli ellerine bırakmak zorunda kalmıştım 🤣🤣

Kızlar hangi marka içiyorsunuz maden suyunu Beypazarı içiyordum ama zararlıymış
Ben Beypazarı içiyorum firmadan açıklama geldi. Bizim ülkemizde bor miktarı fazla olduğu için içtiğimiz tüm sularda bir miktarı fazlaymış zaten. Isvicre menseili bi sürü bor hapı var da maden suyunda ki bor miktarına neden bu kadar taktılar acaba karalama kampanyası gibi geldi bana. Piyasadaki en iyi maden suyu Beypazarı.

Ben yine grip oldum galiba rahat nefes almam Max 1 hafta sürüyor. Bağışıklığım çöktü sanki boğazım alev alev bayramdan önce atlattım 10 gün olmadı bi daha 😤
Karnımda titriyo gibi hareketleri var yavrumun 2-3 gündür telefon titreşimi gibi sert sert hissediyorum napıyosa artık 🥹
Titreme hareketine hıçkırık diye duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ☺️ dikkat et kendine canım bol vitaminli beslen geçmiş olsun

Şifa olsun inşallah diş eti çok zor şuan bir tane dişim kırılmış yine şişmeye başladı Dr randevum da hemen alcm
Ya en cok korktugum bu diş sorunlariydi ilk gebeliktede çektim çünkü yine ayni diş etim şişmeye başlamış şaka gibi. Sen sana iyi gelen ilac bulmussun ne güzel insallah banada fayda eder ☹

Geçmiş olsun, evet maalesef çocuklar okuldan taşıyor, şansımıza bebekler okullar kapalı iken doğacak da en savunmasız dönemlerini atlatabileceğiz. Gerçi eşim hastaneden neler getiriyor eve 😅 iyi ki covid zamanı hamile değildim ya da doğurmadım. Çünkü her gün temaslıydı.
Teşekkür ederim 🙏🏼
Evet ya o kısmı iyi olacak. Bağışıklığım benimde öldü tiroidin de etkisi olduğunu düşünüyorum şuan halsizliğimi tarif edemem 🥹

Memeler eski bedene dönüyorda sarkıklık jolelik hali bambaşka eski haline hiç dönmüyor 😬

Nerdeeeee daha almadıklarım var kargoda olanlar var. 32den sonra Allah nasip ederse hemde evdeki işler bitmiş olur Mayısın 10una kadar ev elden geçecek 😌
Benimde son bir hafta sonra ev düzene girecek acele etmedim için bitmiyor hergin tek cam siliyom 😂🙈en azından ikisinin odası biti boya badana şimdi kendi odama

X