Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Merhaba , hoş geldiniz 🌸 aşağıdaki bilgileri verirseniz eklerim ☺️

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü(hafta olarak) :
Kalp atışı(hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Yaş 31
Çocuk 1
Şehir Bursa
Sat 24 nisan
Tahmini doğum tarihi 29.01.2025
Kese görünüm : henüz yok
Kalp atışı: henüz yok
Cinsiyet tahmini: erkek

Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Beni de ekler msiin
Kaçıncı çocuk: 1
Sat: 18 nisan
Tahmini doğum tarihi : 23.01.2025
Kese görünümü(hafta olarak) : henüz yok
Kalp atışı(hafta olarak) : henüz yok
Varsa Cinsiyet tahmini: kız

Merhaba arkadaşlar benim de yaşım 37 ilk gebelik normal gebelik uygulamada adet tarihi hesabı ile doktor hesabı uymadı geç döllenme olabilir dedi kese gördük çok şükür kimyasal ve dış gebelik değil dedi ama kalp atışı için bayram öncesine tekrar gidicem uygulamada 5 hafta 6 gün kalp atımı ne zaman duyuluyor
Selam bende bugun gittim uygulamaya göre 5+6 ama ultrasonda 5+1 çıktım keseyi gördük 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı ❤️

Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Bunu ben de doldurayim 🤣
Yas:33
Cocuk:2
Sehir: istanbul
Sat:27.04.24
Tahmini dogum:30.01.25
Kese/ kalp henuz gidilmedi
Tahmin:kız
😍

Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Beni de ekler misiniz
Kaçıncı çocuk:ilk
Sat:16 Nisan
Tahmini doğum tarihi:21 Ocak
Kese görünümü:5. Hafta
Kalp atışı: henüz duyamadık

Arkadaşlar beta artışı

8. Gün 22 Mayıs 196
10. Gün 24 Mayıs 595
13. Gün 27 Mayıs 2250

Tek embriyo transferi olmuştu. Sizce tek yumurta ikizleri ihtimali var mıdır? (Merak tek de olsa iki de olsa Allahtan)

Kızlar dün yazmıştım belirtilerim kayboldu endişelendim diye bugün dayanamayıp doktora gittim. Çok şükür bir sıkıntı yok. Bebeği de gördük kalp atışını da duyduk. Belirtiler gitti diye stres yapmamak lazım hemen yoksa o gün bitmiyor sabahı zor ettim hep ağlamaklı bir ruh hali içindeydim. Allahtan yüreğime su serpildi.

Kızlar dün yazmıştım belirtilerim kayboldu endişelendim diye bugün dayanamayıp doktora gittim. Çok şükür bir sıkıntı yok. Bebeği de gördük kalp atışını da duyduk. Belirtiler gitti diye stres yapmamak lazım hemen yoksa o gün bitmiyor sabahı zor ettim hep ağlamaklı bir ruh hali içindeydim. Allahtan yüreğime su serpildi.
Canım çok sevindim senin adına. 🥰 aynı stres bende de var vallahi kendimi hamile gibi hissetmiyorum diye dolanıp duruyorum etrafta. Bu sabah bulantımda olmadı iyice endişelendim. Şuan bi baş ağrısı var arada birde kasık ağrısı oluyor hafif onun dışında hamileliğe dair bir belirti yaşamıyorum. Yarın bizimde kontrolümüz 5+2 olacağız inşallah herşey yolundadır bizde de ❣️

Kızlar bu arada sizlerde baş ağrısı durumu, kasık ağrısı durumu nasıl? Birde normalde hiç su içmeyen ben çok susuyordum çok su içiyordum şimdi oda gitti aklıma geldikçe zorla içiyorum. Sizde durumlar ne?

Kızlar bu arada sizlerde baş ağrısı durumu, kasık ağrısı durumu nasıl? Birde normalde hiç su içmeyen ben çok susuyordum çok su içiyordum şimdi oda gitti aklıma geldikçe zorla içiyorum. Sizde durumlar ne?
Biz bugün 7+0 olduk❤️ bende de sabah miğde bulantısı oluyordu bugün olmadı şu hamilelikten önce çok içmeye çalıyordum 3 lt falan şimdi hiç icesim gelmiyor arada adet olcakmisim gibi bir ağrı gelip gidiyor☺️

Canım çok sevindim senin adına. 🥰 aynı stres bende de var vallahi kendimi hamile gibi hissetmiyorum diye dolanıp duruyorum etrafta. Bu sabah bulantımda olmadı iyice endişelendim. Şuan bi baş ağrısı var arada birde kasık ağrısı oluyor hafif onun dışında hamileliğe dair bir belirti yaşamıyorum. Yarın bizimde kontrolümüz 5+2 olacağız inşallah herşey yolundadır bizde de ❣️
Stres yapmamak lazım valla stres en çok zarar veren etken ama elinde olmuyor insanın maalesef. Canım biz 8+5iz bugüne kadar hiç istifram olmadı ara ara küçük çaplı bulantılarim olmuştu. Onun haricinde bel ve sırt ağrım oluyordu. Göğüslerim şişti. Dün birden kesilip bugünde devam etmeyince hemen doktora gittim ki doktor da iyi yapmışsın stres yapacağına gel küçük bir kalp atışı dinlettirir gönderirim seni dedi. Güzel düşünelim güzel olsun her şey yolundadır Allahın izniyle.Dua edeceğim🙏. Haber ver

Biz bugün 7+0 olduk❤️ bende de sabah miğde bulantısı oluyordu bugün olmadı şu hamilelikten önce çok içmeye çalıyordum 3 lt falan şimdi hiç icesim gelmiyor arada adet olcakmisim gibi bir ağrı gelip gidiyor☺️
Teşekkür ederim canım ❣️ sağlıcakla al kucağına 🥰

Stres yapmamak lazım valla stres en çok zarar veren etken ama elinde olmuyor insanın maalesef. Canım biz 8+5iz bugüne kadar hiç istifram olmadı ara ara küçük çaplı bulantılarim olmuştu. Onun haricinde bel ve sırt ağrım oluyordu. Göğüslerim şişti. Dün birden kesilip bugünde devam etmeyince hemen doktora gittim ki doktor da iyi yapmışsın stres yapacağına gel küçük bir kalp atışı dinlettirir gönderirim seni dedi. Güzel düşünelim güzel olsun her şey yolundadır Allahın izniyle.Dua edeceğim🙏. Haber ver
Canım benim çok teşekkür ederim 🥰 amin inşallah dediğin gibi olur ❣️ benimde göğüslerim bi acıyo bi geçiyo demekki normal bunlar. Yarın bende güzel haberler alırım inşallah 🌸

X