21 Günlük Callanetics maratonuna var mısınız hanımlar :)

cranial

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013
5.949
4.882
Merhaba güzel hanimlaar :KK66:)

Callanetics 5 kilo verseniz 10 kilo vermis gibi gösteren,vücudu inanamayacaginiz derecede ve kisa sürede sikilastiran harika bir spor çeşididir.

Okuduğum yorumlarda nefret ettikleri bacaklarinin hayalindeki görünüme kavuştuğunu söyleyenler,
sarkmalarinin toparlandığından bahsedenler,
vay be benim vücudum da güzelmiş vücudumun asla böyle olacağını düşünmezdim hayatımın en güzel yanilgilarini yaşıyorum diyen insanlar var.

Gelin siz de callanetics yapın hayatımızin en güzel yanilgilarini yaşayalım

ÖZGÜVENİMİZ YERİNE GELSİN :KK66:)

16 HAZIRAN OLCULERIM :)

kilo:64.4
Bel 73
Göbek 83
Kalça 104
Basen 104
Üst bacak 60

Son düzenleme:
canım ben şuan yapıyorum ramazanda en rahat yapabilinen bölgesel çalışma

Geçen hafta çarşamba başlayabilmiştim bugün 4.gün oldu buradan paylaşalım
canimm klasik olani mi yapıyorsun? ??

yaa hic ardarda 21 gün yapamamistim ben inşallah bu sefer hedefim o o kadar güzel yorumlar okuyorum ki...

sen en fazla kac gün yaptin ardarda ne gibi etkilerini gördün? ?

canimm klasik olani mi yapıyorsun? ??

yaa hic ardarda 21 gün yapamamistim ben inşallah bu sefer hedefim o o kadar güzel yorumlar okuyorum ki...

sen en fazla kac gün yaptin ardarda ne gibi etkilerini gördün? ?
benim yaptığım 10 saatte 10 yaş gençleşti karnımdan çok güzel gitmişti 21 saat yapmıştım .şuan Evolation yapıyorum 15 günde 2 beden incelme vaad ediyor İnan bana sadece bize göre .Bol bol bacak ve basen çalıştırıyor.Gerçi ramazan bitimine kadar yapabildiğim kadar yapmayı düşünüyorum yanınada Qick kalça ve basen 20 dk yanına iftardan sonra genelde gece 23 den sonra kardiyo yapıyorum aklıma ne eserse yürüyüş ,dans ,zumba vs.

Bence kardiyoya ağırlık verin iftardan sonra yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum.
İşte şuanda öyle ağır şeyler yapamıyorum belimdeki kayma izin vermiyor biraz zayıfladıktan sonra kardio olabilir ama callanetics yavaş egzersizler olduğundan yapabilirmiyim diye düşündüm

İşte şuanda öyle ağır şeyler yapamıyorum belimdeki kayma izin vermiyor biraz zayıfladıktan sonra kardio olabilir ama callanetics yavaş egzersizler olduğundan yapabilirmiyim diye düşündüm
ufak ufak başlayıncada mı zorlamnıyorsunuz 15 dk falan yürüyüş zorlar mı sizi bilmiyorum ama yüzmede olabilir ama ramazandan sonra anca olur

Ay bilemiyorum ki belim ve dizim sorunlu o sorunlar varken yapılabiliyormuydu biliyormusun o_O bide oruç tutuyorum iftardan sonramı yapmalı :hasta: ben bayağı kikoluyum 115 kadar :KK12:
ayy canim belinde dizinde sorun varsa yapma bence allah korusun daha kötü olur

benim yaptığım 10 saatte 10 yaş gençleşti karnımdan çok güzel gitmişti 21 saat yapmıştım .şuan Evolation yapıyorum 15 günde 2 beden incelme vaad ediyor İnan bana sadece bize göre .Bol bol bacak ve basen çalıştırıyor.Gerçi ramazan bitimine kadar yapabildiğim kadar yapmayı düşünüyorum yanınada Qick kalça ve basen 20 dk yanına iftardan sonra genelde gece 23 den sonra kardiyo yapıyorum aklıma ne eserse yürüyüş ,dans ,zumba vs.
canim 21 gün klasik yaptığında kalcadan gitmemis miydi hic??

attigin video evolotuion tamami mi??
turkcesi olmadigindan dolayi ben yanlis bir sey yapmaktan korkarim canim ya
ufak ufak başlayıncada mı zorlamnıyorsunuz 15 dk falan yürüyüş zorlar mı sizi bilmiyorum ama yüzmede olabilir ama ramazandan sonra anca olur

X