21 yaş-39 yaş , evlenmeye engel mi?

Yaşın sevmeye engel olmadıgını düşünüyorum
Hem yeni nesil 20 yaş kızları 40 gibi , 40 yaş erkekleri 30 gibi duruyor
Kafalar anlastıktan sonra sorun değil
Ancak evlilik için bi dur derim
Dışardan bakınca evet dedim bitti gibi gözüküyor ama ilişkiyi gercekten cok etkiliyor
Cok kücüksün biraz daha ayaklarının üstünde saglam durmadan evliliği düşünme derim

Tamam adamın bir kaç büyük olması iyi dedik ama bu kadarı fazla ya. Ben yan yana gelip sohbet bile edemem. Hebele hübele hayaller kurarken adam 39 yaşında bana bakıp ne düşünecek bilmiyorum.
Birde şöyle bir gerçek var yaşlı başına büyük adamların 20-25 arası kadınlara bir ilgisi oluyor.
“Tazecik, çıtır” kafasıyla yaklaşıyorlar.
Bir gerçek ise, güvensizliklik. Şöyle düşünüyorlar “20-21 yaşında bu yaşında birşeyler yaşamamıştır çok şey görmeştir herşeyi bende yaşar tadar güven sıkıntısı yaşamam” der.
Ama 39 yaşındaki adam bu düşünceyi 30-35 yaşındaki bir kadın için düşünür mü? Düşünmez.
Ona göre yaşlanmıştır. Ona göre çok şey yaşamıştır kimler gelmiş geçmiştir hayatında der.
Çevremde fazlasıyla gördüm ve görüyorum. Elbette istisnalar olabiliyor o da %40.

Akıl, fikir, zikir.

aynen. Mesela konu sahibi yazmış işte benden çok plan yapıyo şuraya buraya gidelim diye ben evde oturmak istiyorum diye. Konu sadece adamın enerjik olması falan değil ki. al işte burda bile çok farklılar. Yani yaşıtı olsa sevgilisi orda bile uyumsuzluk olurdu kaldı ki yaş farkıyla.

Normalde yaş farkına aşırı tepki vermem. olabilir. ama 21-39 fazla. (böyle deyip kendimden 18 yaş büyük birine aşık oluyomuşum. yani 43 yaşında biri, ay hayır düşünemedim :/)

aynen. Mesela konu sahibi yazmış işte benden çok plan yapıyo şuraya buraya gidelim diye ben evde oturmak istiyorum diye. Konu sadece adamın enerjik olması falan değil ki. al işte burda bile çok farklılar. Yani yaşıtı olsa sevgilisi orda bile uyumsuzluk olurdu kaldı ki yaş farkıyla.

Normalde yaş farkına aşırı tepki vermem. olabilir. ama 21-39 fazla. (böyle deyip kendimden 18 yaş büyük birine aşık oluyomuşum. yani 43 yaşında biri, ay hayır düşünemedim :/)
Allah korusunnnn allah korusun tüm kk toplanıp okunmuş pirinç yedirip, zemzemle yıkarız, kurtarmaya çalışırız alwlerlrlekeksks

Büyük konuşmadan kaçalım ://///

Yaş farkı değil de jenerason farkı var resmen aranızda. Ileriyi görebiliyor musunuz cidden? 30lu yaşları geçince bir kadın için en güzel yaşlarda olacaksınız ve eşiniz 50lerinde olacak. Sizce bu enerjiyi sürdürebilecek mi?

Hayır evlenmedi, ve gerçekten 39 da göstermiyor. Ben ilk tanıştıgımızda 31-32 sanmıştım, çok şaşırdım yaşını öğrenince

Yani kaç yaşında gösterdiği de çok önemli değil.
Hayatının önemli bir bölümünü yaşamış, siz onunla bir misiniz?
Daha neler neler yaşarsınız, ne güzel bir yaştasınız.
Çok pişman olursunuz çok.

İleriye dönük bak biraz olaya sen 30 o 50 sen 40 o 60 olacak ve fark gittikçe acilicak şimdi büyük görünmeyen adam yaşlı bir amca gibi gorunucek annene babanada günah ne hayalleri var seninle ilgili

40 yasindayim , 21 yasindaki kisi bana gore cocuktur , ne sohbet edecek birsey bulabilirim ne beraber vakit gecirmekten zevk alabilirim
Esim 47 yasinda , o beni bile bazen cocuk goruyor
Kusura bakmayin ama zaten evlilik icin cok cok gencsiniz hele ki 39 yasinda bir adamin sizinle evlenmek istemesi bana gore subyanciligin baska bir versiyonu
Cok buyuk konusmak istemiyorum benimde kizim var ama 21 yasindayken gelip 39 yasinda biriyle evlenicem dese kizimi eve kapatir , anahtari da denize atarim

Aynısını yazacaktım...
Kardeşim 21 yaşında.
Gelip 39 yaşında adama aşık oldum, üstüne de evleneceğim dese, üzerine kilit vururum.

O yaş farkına euvallah dedikten sonra 39 yaşındaki adam için ha 18 ya 21 bence. O ne öyle subyancı gibi... her şeyin oluru var.

Siz doğduğunuzda adamın ehliyeti vardı, oy kullanıyordu, liseyi bitirmiş, muhtemelen bir kaç kez aşık olmuştu.

Bilemedim. Sevgililik durumunuzun bile nasıl geliştiğini hayal edemedim.

Bir tanıdığımız böyle bir evlilik yaptı tahmini on yıl kalmışlardır evli .sonra ne oldu kız 30yaşlarda adam 50 . Ayrıldılar. Çocuklar ortada kaldı.
Yani kız küçük ve yine aileden kaçmış, adamın durumu iyiydi. Kız kendini kurtardıktan sonra her şeyin farkına vardı sanırım bilemiyorum.
Düşün 40 yaşındasın eşin 60 . Yani baba kız gibi . Eskiden 20 yaşlarında evlenirlermis.

Aynısını yazacaktım...
Kardeşim 21 yaşında.
Gelip 39 yaşında adama aşık oldum, üstüne de evleneceğim dese, üzerine kilit vururum.

O yaş farkına euvallah dedikten sonra 39 yaşındaki adam için ha 18 ya 21 bence. O ne öyle subyancı gibi... her şeyin oluru var.

Siz doğduğunuzda adamın ehliyeti vardı, oy kullanıyordu, liseyi bitirmiş, muhtemelen bir kaç kez aşık olmuştu.

Bilemedim. Sevgililik durumunuzun bile nasıl geliştiğini hayal edemedim.
Turuncum aslinda icimden gecen seyler cok agir ama hem koni sahibinin kalbini kirmak istemiyorum hem de ben ne desem bos gelecek ona anlamayacak
Kendisi 20 sene sonra anlayacak su andaki yasadigi iliskinin yanlisligini ve ne kadar korkunc birsey oldugunu
Insallah bizleri dinler ve vazgecer bu sevdadan ama bana pek vazgecmeyecekmis gibi geliyor
Hergun bdv'ye girip hayatlari mahvolan kadinlarin hikayelerini okudukca icim aciyor gercekten

X