22 Aralık ayı transfer olanlar yardım

Grennleft

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
2
4
30
Herkese merhaba. 29 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. Tüp bebek tedavisine başladık Ekim ayında. Pazartesi günü transferim var. İlk denemem. İstanbul Bahçecide tedavi oluyorum. Çok heyecanlıyım ve ilk olduğu için çok bişey bilmiyorum. Transferden sonra ne yenip içilmeli, nasıl hareket edilmeli pek bilgim yok açıkçası. Tecrübeli anne adaylarından biraz bilgi alsak çok iyi olur :) bu arada 5.gün dondurulmuş embriyo transferim olacak

Merhaba, transfer ücreti ne kadar ödediniz acaba ? Bizimde Diyarbakır bahçecide donmuş embriyomuz var çok yüksek geldi bana sizi merak ettim

Herkese merhaba. 29 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. Tüp bebek tedavisine başladık Ekim ayında. Pazartesi günü transferim var. İlk denemem. İstanbul Bahçecide tedavi oluyorum. Çok heyecanlıyım ve ilk olduğu için çok bişey bilmiyorum. Transferden sonra ne yenip içilmeli, nasıl hareket edilmeli pek bilgim yok açıkçası. Tecrübeli anne adaylarından biraz bilgi alsak çok iyi olur :) bu arada 5.gün dondurulmuş embriyo transferim olacak
Slm transfer oldumu

22 Aralıkta bende fulya bahcecide transfer oldum olumlu sonuclar aliriz rabbime emanet bundan sonra merkezde soyledikleri seyler haricinde bisey yapmiyorum transfer gunu ve ilk 3 gun tuvalet yemek haric8 bi is yapma dediler avokado yiyorum yumurta

22 Aralıkta bende fulya bahcecide transfer oldum olumlu sonuclar aliriz rabbime emanet bundan sonra merkezde soyledikleri seyler haricinde bisey yapmiyorum transfer gunu ve ilk 3 gun tuvalet yemek haric8 bi is yapma dediler avokado yiyorum yumurta
merhaba canım allah inşallah hayırlı haber almayı basıp etsin sonucun çıktımı nasıl hissediyorsun

merhaba canım bende bahçeci fulya’da tedavi görüyorum allah izin verirse 27 aralıkta 5.gün embrio transferim var allah hepimizin kucağını boş bırakmasın

arkadaşlar babada 27 aralık d attansfer oldum bahçelide 😍 şuan 2. günüm ve evde dinleniyorum ama normal meyveme içmeme devam ev temizliği filan yaptım yatmamak için babada doktor normal hayatına geri dönemnilirsin ağır kaldırma dedi okadar ben bildiğin komple evi temizledim sildim süpürdüm bir dorun olurmu sizce

Benim 12.günüm şükürler olsun pozitif 🧿neredeyse hiç is yapmadım aa 4.günden sonra 10 15 dk yürüdüm kan dolaşımı çok önemli düzenli beslendim gergin protein yedim hamur işi kızartma hazır yemedim iki günde bir avokado ceviz kabak çekirdeği 3 litre su içtim hala devam ediyorum 3.aya kadar kontrollü gideceğim insallah hakkımızda hayırlısı olur stres üzüntü yapmayın boşverin evi b götürsün 😊 siz keyfinize bakin

arkadaşlar babada 27 aralık d attansfer oldum bahçelide 😍 şuan 2. günüm ve evde dinleniyorum ama normal meyveme içmeme devam ev temizliği filan yaptım yatmamak için babada doktor normal hayatına geri dönemnilirsin ağır kaldırma dedi okadar ben bildiğin komple evi temizledim sildim süpürdüm bir dorun olurmu sizce
Bence dikkat etmelisin özellikle ilk 3 4 gün tabi Allah'ın dediği olacak ama temizlik falan yapma

X