23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Her 23 Nisan'a içime bir sevinç gelir 😍 Yine çocuk oluveririm.
Aylar önce heyecanı başlardı 🥳 Tekrar bando takımına seçilebilecek miyim, şiiri unuturmuyum, şarkı söylerken sözleri unuturmuyum? Ne güzel telaşlar ne güzel korkularımış 🥰
İnşallah tekrar öyle bayramları yaşasın, yaşatsın çocuklarımız ♥️
Bizim gibi dolu dolu coşkuyla...

Kutlu olsun. Mutlu olsun. Hep var olsun 🇹🇷

Atam kalbimizdesin ♥️

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve cocuk bayrami kutlu olsun

Eklentiler

• IMG-20210423-WA0008.jpg
    IMG-20210423-WA0008.jpg
    159,2 KB · Görüntüleme: 66
Ne guzel bir gun. Bayramimiz kutlu olsun. Gecen sene balkondan Istiklal Marsi ve marslar okuyarak alkislayarak kutlamistik. Umarim en kisa surede bu pandemi biter.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun
Bize bugünü armağan eden Atatürk'e, silah arkadaşlarına ve o dönemde bizlerin egemenliği için savaşan tüm ecdadımıza teşekkür ediyoruz, nurlar içinde yatsınlar.
Teşekkür ederız munecim.

IMG_0317.JPG
IMG_0318.JPG
IMG_0320.JPG

Atatürk'ü çok sevdim, bu ülkeyi düşman işgalinden kurtarıp milletine bağımsızlığı, egemenliği sağlaması, kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanıması bir yana, uğruna canını ortaya koyduğu ülkenin gençlerine ve çocuklarına verdiği kıymetten dolayı çok sevdim.

Atatürk “Çocuk sevgisi insan sevgisi için bir ihtiyaçtır.” demiş ve onları ne kadar sevdiğini göstermek için de 23 Nisan'ı Ulusal Egemenlik günü olarak ilan ederken aynı zamanda çocuklara da armağan etmiştir, belki bizler de çocukların gelecek ve umut olduğunu unutmayalım, hep hatırlayalım diye çocuk bayramı olarak ilan etmek istedi bilemem.

Fotoğraflardaki çocuk kalpli güzel adama bize sağladıkları için teşekkür ediyorum.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun🤗

Her 23 Nisan'a içime bir sevinç gelir 😍 Yine çocuk oluveririm.
Aylar önce heyecanı başlardı 🥳 Tekrar bando takımına seçilebilecek miyim, şiiri unuturmuyum, şarkı söylerken sözleri unuturmuyum? Ne güzel telaşlar ne güzel korkularımış 🥰
İnşallah tekrar öyle bayramları yaşasın, yaşatsın çocuklarımız ♥️
Bizim gibi dolu dolu coşkuyla...

Kutlu olsun. Mutlu olsun. Hep var olsun 🇹🇷

Atam kalbimizdesin ♥️

Eklentiler

• 21FE801B-0C06-4A5C-AE26-9DF5F94D69DC.jpeg
    21FE801B-0C06-4A5C-AE26-9DF5F94D69DC.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 68
X