Doğuma Hazırlık 24 haftalik Gebelik 7 kg almisim sizde durumlar nasil?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Pink0606

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
1.578
1.834
24 haftalik gebeyim 66 kg ile hamile kaldim suan 72 kg yum boyum 167cm baslarda dikkat ediyordum ama son zamanlarda baya istahim artti tatliyiyorum baya bugun seker yüklemesi yapildi yarisini kustum midem bulandi. Sizde durumlar kilo alma durumlari nasil istahiniz nasil hamilelik nasi geçiyor ben canimin her istedigini yiyorum valla:)

Ben toplam 13 14 kilo almistim. 20 haftaya kadar cok az almistim 2 veya 3 olmasi lazim. Ama ne olduysa 20 haftadan sonra ben ayda 2 kg almaya basladim. Bi sure dikkat ettim daha cok yuruyus ve protein agirlikli beslendim. Sonra bi sorun olusmadi. Bence siz de biraz yutuyus yapip daha saglikli beslenin. Dogumdan sonra da emzirme kaynakli istah aciliyo. Bide sut olsun diye sacma sapan yiyip durdum. Su an 7 kg fazlam var.

Ben toplam 13 14 kilo almistim. 20 haftaya kadar cok az almistim 2 veya 3 olmasi lazim. Ama ne olduysa 20 haftadan sonra ben ayda 2 kg almaya basladim. Bi sure dikkat ettim daha cok yuruyus ve protein agirlikli beslendim. Sonra bi sorun olusmadi. Bence siz de biraz yutuyus yapip daha saglikli beslenin. Dogumdan sonra da emzirme kaynakli istah aciliyo. Bide sut olsun diye sacma sapan yiyip durdum. Su an 7 kg fazlam var.
Emzirme döneminde kilo veriliyor diyorlar bende ona guvenmistim acikcasi

X