Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tekrar dönüp okuyun o zaman :) siyaset yaparken karşınızdakini eleştirmeyin siyasetçileri eleştirin

Boşver kimseye bişey açıklamak zorunda değilsin kim ne anlamak istiyorsa onu anlasın...
Bence hepsi ocin dinin kullanilmasi yanlis kuranin ellerde etrafda sallanmasida haca umreye gidenin fotosunun paylasilmasida 100 korumayla cumaya giden resimlerdie dinin onemi gizli yapilmasidor malesef insanlar bundan etkileniyor ben kendi adima rahatsiz oluyorum

din hicbirzaman kullanilmaz
herkez dusuncelerini paylasiyor buda vebale girer
rabbim sonumuzu hayir etsin ..

benim şimdi tek düşündüğüm seyvar Eylül
eylülümüzün katilini idam etmeleri boyle insanlar yasatilamaz ..

rabbim cocuklarimizi korusun hainlere zalimlere firsat vermesin...

İDAMMM
İDAMMM
İDAMMM

RABBİM EYLÜLÜN AİLESİNE SABIR VERSIN
HICBIRZAMAN ACILARI DINMEZ RABBIMDEN SABIR DILIYORUM..

Ee yani cumaya gitmesin mi??

dinimizi yasamak isteyen gider gelir ve gelirken cook farkli gelir ..
rabbim hepimize nasip etsin inşallah
yasa ve gör

Leylada yok ortada insallah o boyle birsey yasamamistor

Cikarilan anlam bu mu ? Gitsin reklama gerek varmi sence bir atarafa reklam diyip otekine gotmesinmi deniliyorsa orda sorun vardir din reklam olursa dincilik olur
Sen cumaya gitmesinden rahatsızlık duyduğunu söyledin gitmek istiyorsa 100 tane korumayla gidecek tabiki... E ne yapsın adam koca bir ülke yönetiyor dost var düşman var tabikide korumayla gidecek.. adam öncesinde de cumaya gidiyordu şimdi de gidiyor... üstelik haftada bir gün gidiyor cumaya ince gibi hergün gitmiyor :))

Ayrıca evet ibadetin gizlisi daha hayırlıdır da yani cuma namazı camide cemaatle kılanan bişey adamın "durun ben bi şu odada cumamı kılıp geleyim" diyecek hali yok..

Algi bu surekli ben cumaya gitmesindenmi rahatsizim yazdim gercekten cok komik bari burda genele bakmaya calisin evet odada kilsin diyorum ne diyeyim benim uasadigim din ne insanlari ayristirmayi nede dinciligi onermiyor sizinle farkli dinlere inandigimiz kesin

Arkadaslar, farkinda misiniz bilmiyorum ama 16 Nisan referandumdaki anayasa degisikliklerinin tamami artik yururlukte, yani rejim degisti. Artik kanuni olarak da resmen bir kisinin iki dudagi arasinda bu ulke. Fiiliyat resmiyete dokuldu. Meclisin haklari kisitlandi. Butun kurumlarda atamalar Yargiclar ve Savcilar Kurumu dahil Cumhurbaskanina baglandi. Bakanlari atama ve gorevden alma cumhurbaskanina baglandi. Hukumeti cumhurbaskani kuracak ve Meclisten guvenoyu istemeyecek. Meclis, bakanlar icin hata yaptiklarinda, memleketi bile satsalar soru onergesi veremeyecek. Hazinenin butun paralarini uc bes kisi paylassa bile kimse sesini cikartamayacak. Sadece hakaret etmek degil, elestirmek de yasaklaniyor. Elestirmeye de ceza geldi. Yani devletin sahibi artik bir kisi sayilir. Isterse altinizdan evinizi barkinizi ve butun malvarliginizi alabilir, sizi de hucrelere attirabilir, ne denetim mekanizmasi, ne de sikayet edebileceginiz ona bagli olmayan bir merci kaldi. Isterse butun Ortadogu'ya savas acabilir, isterse Turkiyeyi Nato'dan cikartip Islam birligi gibi hic bir varligi olmayan savunma anlasmalarina sokabilir, Amerika ile bile kimseye danismadan savasa girebilir, herkesin esini cocugunu bu savaslara seferber edebilir, kimseye de hesap vermez.

Begenmedigimiz Esad Suriyesinin Baas rejimine benzer bir rejim. Bakalim Demokratik Hukuk Devleti Turkiye Cumhuriyetinden sonra bu rejimi ne kadar begeneceksiniz.

Bence bosver ulkece surunelim hakettik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…