Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Subliminal msj diyosun:)
Kesinlikle bu forum açık açık fikir belirtip seviyeli tartışma dönecek bir yer değil toplu olarak saldırıya yer arayanlar net var bir yandan da kafayı kullanan anlıyor ne dediğimi bu şekilde de saldıran olursa en azından akıl seviyesi yeterli olanla tartışırım haksız mıyım☺️

Kesinlikle bu forum açık açık fikir belirtip seviyeli tartışma dönecek bir yer değil toplu olarak saldırıya yer arayanlar net var bir yandan da kafayı kullanan anlıyor ne dediğimi bu şekilde de aaldıran olursa en azından akıl seviyesi yeterli olanla tartışırım haksız mıyım☺️
Haklisin:) bende siyaset konusmayi sevmiyorum bu forumda cunku bu konuda zit goruste forum arkadaslari var. Kimseyi kirmak istemiyorum

Haklisin:) bende siyaset konusmayi sevmiyorum bu forumda cunku bu konuda zit goruste forum arkadaslari var. Kimseyi kirmak istemiyorum
Zıt görüşte olan herkese saygım var ama karşındaki zıt görüşte diye onu aşağlamaya çalışan insanlara saygım yok insanlar seviyeyi düşürmese hakaret etmeden bela okumadan tartışmayı bilse çok güzel sohbetler dönebilir

Zıt görüşte olan herkese saygım var ama karşındaki zıt görüşte diye onu aşağlamaya çalışan insanlara saygım yok insanlar seviyeyi düşürmese hakaret etmeden bela okumadan tartışmayı bilse çok güzel sohbetler dönebilir
O yuzden hic bulasmamak en iyisi bana gore:)

Temennim; Allah'ın verdiği beyni kullanan vatandaşlarımızın doğru kararı vermesi...
Umarım devletimizin gelir düzeyinin yükseldiği, işsizlik oranının en aza indirgendiği bir devlet haline gelebiliriz.
Bir de mümkünse BİLİMe önem artsın çünkü Türkiye çok güçlü olmasına rağmen yeteneklerini ön plana çıkaramamaktan kaynaklı bir gerilik yaşıyor.
Aziz Sancar, Canan Dağdeviren gibi bilimcilerimizin çoğaldığı bir devlet görmek istiyoruz.
Çağdaşlığı önemseyen, özgürce konuşabilen, demokrasiyi uygulatabilen bir devlet istiyoruz.

Allah bu ülkenin yardımcısı olsun, biz oy kullanır Allah'a bırakırız ama kul hakkına girenler bir şekilde yine saman altından su yürütürlerse belamızı yine buluruz.

X