28 gün sürecek kilo verme maceram...

adyobatikolay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2011
236
0
Merhaba arkadaşlar pazartesi diyete ve yürüyüşe başlayacağım ve 28 gün kesintisiz devam edeceğim o gün benim için özel bir gün ve her zamankinden iyi görünmem lazım ... Sabahları 3-3.5 km kadar yolum var otobüs veya minibüse binmek yerine yürüyeceğim ve bunu haftanın 3 günü yapacağım, diğer 2 gün de 5-6 km kadar yürümeyi düşünüyorum tabii ki tempolu bir şekilde, aslında beni tek korkutan şey sabahları yürüyebilmek için çok erken kalkmam gerektiği... Yemek olayına gelince daha önce 6 öğün yiyerek 10 kilo verdim o zamanlar kalori de sayıyordum 1000-1100 cal i geçmiyordum şimdi kalori saymayı düşünmüyorum vermem gereken bir 10 kilo daha var ama 28 günde kaçını veririm bilmiyorum 4 kilo versem yeterli gibi duruyor şu an ki kilomu tam olarak bilmiyorum bayram dolayısıyla kilo almış olabilirim en son 72 kiloydum pazartesi tartılıp tekrar belirtirim boyum da 172 cm ... Yürüyüşümü aksatmazsam ve yediklerime de dikkat edersem yapamayacağım bir şey değil. Pazartesinden itibaren her gün yaptıklarımı yazacağım... 28 gün sonra başarılı olursam diyetime ve sporuma devam edeceğim şu sabahları kahvaltı yapabilme, bol su içebilme ve daha erken kalkıp spor yapabilmeyi becerebilirsem her şey harika olacak... Yapacağım kendime güveniyorum...

öncelikle aramıza hoşgeldin
inşallah istediklerini yaparsan eminim ki 4 değil 6 kilo bile verebilirsin
sen kendine inandıktan sonra yapamayacağın şey yoktur
başarılar diliyorum
paylaşmayı unutma ama...
sevgiler....
:KK16:

bende senin gibiyim kilomuz ve boyumuz aynı. daha önce 78-79 dan 70 e indim bugunlerde 72 yi buldum gene. eminimki yuruyuşe başlasam vereceğim ama başlayamıyorum bi turlu:KK14:

bence söylediğin gibi spor yaparsan lillynin dediği gibi 4 değil 6 kilo veririsin ama bence başlama günü pazartesi değil hemen öğlen yemeğinden itibaren olmalı yani şimdi şu an:) ben ilk 11 kilo verdiğim zaman kilo vermeye karar verdiğimde elimde koskoca doner ekmek vardı ve onu yedim tam ortasındayken anne ben kilo vereceğim dedim bana ender saracın ilacını alsana annem de tamam dedi ve o gün akşam yemeğinden itibaren başlamıştım diyete. sonuç 11 kilo gitmişti:) tabi o ilacın bana sadece psikolojik bir katkısı oldu 1 ay kullandım zaten:KK70:

öncelikle aramıza hoşgeldin
inşallah istediklerini yaparsan eminim ki 4 değil 6 kilo bile verebilirsin
sen kendine inandıktan sonra yapamayacağın şey yoktur
başarılar diliyorum
paylaşmayı unutma ama...
sevgiler....
Çok teşekkür ederim aslında evet daha fazla kilo da verebilirim çünkü sağolsun metabolizmam bu konu da çok iyi normalde çok hareketsiz biriyim yürüyüşe başladığımda hiç diyet yapmasam bile kilo verebiliyorum inşallah güzel güzel gider kilocuklar

bende senin gibiyim kilomuz ve boyumuz aynı. daha önce 78-79 dan 70 e indim bugunlerde 72 yi buldum gene. eminimki yuruyuşe başlasam vereceğim ama başlayamıyorum bi turlu:KK14:

:) ben de 70 e inmiştim yine 72 oldum gerçekten aynı durumdayız lütfen yürüyüşe başla kendine bir hedef koy böyle daha kolay oluyor... yorumun için teşekkürler...

bence söylediğin gibi spor yaparsan lillynin dediği gibi 4 değil 6 kilo veririsin ama bence başlama günü pazartesi değil hemen öğlen yemeğinden itibaren olmalı yani şimdi şu an:) ben ilk 11 kilo verdiğim zaman kilo vermeye karar verdiğimde elimde koskoca doner ekmek vardı ve onu yedim tam ortasındayken anne ben kilo vereceğim dedim bana ender saracın ilacını alsana annem de tamam dedi ve o gün akşam yemeğinden itibaren başlamıştım diyete. sonuç 11 kilo gitmişti:) tabi o ilacın bana sadece psikolojik bir katkısı oldu 1 ay kullandım zaten:KK70:

vaay dönerin ortasında değil ben hep sonrasında karar veriyordum ama olmuyordu şu an biraz rahatsızım ve evde diyet için yenebilecek hiçbir şey yok bu yüzden şimdi başlayamam (ki daha kahvaltı bile yapmadım benim en büyük sorunum) ama 1 ay sonra süper olacağım onu biliyorum... siz de çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ediyorum umarım istediğiniz kiloya inersiniz...

vaay dönerin ortasında değil ben hep sonrasında karar veriyordum ama olmuyordu şu an biraz rahatsızım ve evde diyet için yenebilecek hiçbir şey yok bu yüzden şimdi başlayamam (ki daha kahvaltı bile yapmadım benim en büyük sorunum) ama 1 ay sonra süper olacağım onu biliyorum... siz de çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ediyorum umarım istediğiniz kiloya inersiniz...

evde diyet için birşey olmasına gerek yok. ne varsa normal ölçülerde hatta az yiyeceksiniz ekmek yemeyeceksiniz gibi gibi:) o zaman pzartesi günü sıkı takipte olacaksınızzz ve 28 gün sonra müthiş gözükeceksiniz:) benim için de 16 aralık çok özel ben de o gün için incelmek istiyorum önce. sonra da yaza kuzenimin düğünü için:)

evde diyet için birşey olmasına gerek yok. ne varsa normal ölçülerde hatta az yiyeceksiniz ekmek yemeyeceksiniz gibi gibi:) o zaman pzartesi günü sıkı takipte olacaksınızzz ve 28 gün sonra müthiş gözükeceksiniz:) benim için de 16 aralık çok özel ben de o gün için incelmek istiyorum önce. sonra da yaza kuzenimin düğünü için:)
:) çok haklısınız ama kepek ekmek sebze vs almam lazım ... inşallah siz de 16 aralıkta harika görünürsünüz ve daha önce yapmışsınız şimdi de yapacağınıza inanıytorum ben de takipteyim :)

hmm herkesin bir hedef günü varmış
bnm oyle yok aslında
ama şimdi bulayım bakalım ne gun olsun:44:

15 Mart....
o zamana kadar 65 olcam nasip olursa...
o gün de bnm için hayatımın dönüm noktalarından biridir
hadi hayırlısı bakalım:KK8:
sevgiler...
:KK3:

hmm herkesin bir hedef günü varmış
bnm oyle yok aslında
ama şimdi bulayım bakalım ne gun olsun:44:

15 Mart....
o zamana kadar 65 olcam nasip olursa...
o gün de bnm için hayatımın dönüm noktalarından biridir
hadi hayırlısı bakalım:KK8:
sevgiler...

daha 4 ayın var kolayca verirsin diye düşünüyorum tabii yılmadan devam edersen ki inşallah başaracağına inanıyorum...

hayırlı olsun günlüğün canım.umarım hedefine çabucak ama sağlıkla ulaşırsın. ben şuan da 67 kiloyum (69 ile başladım günlüğe 2 kg verdim) hedefim 58. bende ocak sonuna kadar vermek istiyorum olurmu acab?

hayırlı olsun günlüğün canım.umarım hedefine çabucak ama sağlıkla ulaşırsın. ben şuan da 67 kiloyum (69 ile başladım günlüğe 2 kg verdim) hedefim 58. bende ocak sonuna kadar vermek istiyorum olurmu acab?

çok teşekkür ederim uğradığın için ocak sonuna 2.5 ay var verebileceğin bir kilo ama spor da yaparsan rahat verirsin diye düşünüyorum inşallah

daha 4 ayın var kolayca verirsin diye düşünüyorum tabii yılmadan devam edersen ki inşallah başaracağına inanıyorum...
evet cnm 4 ay var ama olsun zaman su gibi akıp geçiyor inşallah ulaşırım ve burdan mutluk haberlerimi sizinle paylaşırım
bence hedefin cok afaki değil halledersin diye düşünüyorum yani neredeyse 2-2.5 ay var ve 9 kilo normal hatta yılbaşına kadar bile gideblir bu kilolar
hakkımızda hayırlı neyse o olsun Rabbim yardımcımız olsun
sevgiler...

evet cnm 4 ay var ama olsun zaman su gibi akıp geçiyor inşallah ulaşırım ve burdan mutluk haberlerimi sizinle paylaşırım

bence hedefin cok afaki değil halledersin diye düşünüyorum yani neredeyse 2-2.5 ay var ve 9 kilo normal hatta yılbaşına kadar bile gideblir bu kilolar
hakkımızda hayırlı neyse o olsun Rabbim yardımcımız olsun
sevgiler...

mutluluk haberlerini dört gözle bekleyeceğim ne güzel herkese uğrayıp destek oluyorsun inşallah hakkında her şey güzel olur...

mutluluk haberlerini dört gözle bekleyeceğim ne güzel herkese uğrayıp destek oluyorsun inşallah hakkında her şey güzel olur...

sağol cnm Allah hepimizin hakkında hayırlı olanları versin
ben insanlara katkı sağlayabiliyorsam bu bana mutluluk verir
biz burada birbirimize destek için varız öyle değil mi?
o zaman elimizden gelenin en iyisini yaparız Allah izin verdiği sürece...
yediklerini de arada paylaşmayı unutma ok?:)
sevgiler...

sağol cnm Allah hepimizin hakkında hayırlı olanları versin
ben insanlara katkı sağlayabiliyorsam bu bana mutluluk verir
biz burada birbirimize destek için varız öyle değil mi?
o zaman elimizden gelenin en iyisini yaparız Allah izin verdiği sürece...
yediklerini de arada paylaşmayı unutma ok?:)
sevgiler...

evet destek gerçekten çok önemli bir nevi diyetisyene hesap vermek gibi burası ... yediklerimi pazartesinden itibaren eksiksiz paylaşacağım :)

evet destek gerçekten çok önemli bir nevi diyetisyene hesap vermek gibi burası ... yediklerimi pazartesinden itibaren eksiksiz paylaşacağım :)

elbette ha diyetisyene hesap vermişin ha bize:KK8:
sonucta işin özü birilerine hesap vermede...
paylaşımlarını bekliyoruz yorumlara şimdiden hazırla kendini:KK9:
sevgiler...

bugün yeni bir gün ve diyetsiz son günüm umarım azıtmam... dün sadece 1 öğün yedim saat 19 gibi yani o saate kadar ne kahvaltı ne başka bir şey benim saçma sapan yeme düzenim...

bugün yeni bir gün ve diyetsiz son günüm umarım azıtmam... dün sadece 1 öğün yedim saat 19 gibi yani o saate kadar ne kahvaltı ne başka bir şey benim saçma sapan yeme düzenim...

sen naptın kız öyle??????????????
bak yarından itibaren en az 3-4 öğün bekliyorum senden ona göre...
tek öğün ne demek biliyor musun? gelsin kilocuklar, vücudum al bu enerjiyi yağ olarak depola demek...
aman ha... :KK20: kendini aç bırakma....

sen naptın kız öyle??????????????
bak yarından itibaren en az 3-4 öğün bekliyorum senden ona göre...
tek öğün ne demek biliyor musun? gelsin kilocuklar, vücudum al bu enerjiyi yağ olarak depola demek...
aman ha... :KK20: kendini aç bırakma....

evet evet ben diyet yaptığımda 5-6 öğün besleniyorum 1 öğün kaçırdım mı diğerinde gözüm dönüyor çünkü ama normalde hiç ara öğün falan yemem gecenin bir körü acıkır yemekler hazırlarım sonra da sonu koskoca bir can simidi :)

X