3.çocuk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önceki konuları söyleyenler sanırım hayatlarında hiç bir problem yaşamıyorsunuz yada problemlerin üstesinden gelemiyorsunuz yada insanları affedemiyorsunuz yada insanların değişip düzeliceğine olan inancınız yok bilmiyorum ama şöyle konuları bile dalga konusu yapabiliyosunuz geçmiş bişeyi burda tekrar konuşarak karşınızdani üzebileceğinizi neden düşünmüyorsunuz ki burdaki soru farklı ben size bu adamdan 3. Çocuk yapılır mı diye sormadım farklı bişey sordum bırakın da eşimle aramdaki sorunlar buraya konu açmadığım sürece beni ilgilendirsin belki düzelttik belki hallettik yapmayın allah aşkına ya

Önceki konuları söyleyenler sanırım hayatlarında hiç bir problem yaşamıyorsunuz yada problemlerin üstesinden gelemiyorsunuz yada insanları affedemiyorsunuz yada insanların değişip düzeliceğine olan inancınız yok bilmiyorum ama şöyle konuları bile dalga konusu yapabiliyosunuz geçmiş bişeyi burda tekrar konuşarak karşınızdani üzebileceğinizi neden düşünmüyorsunuz ki burdaki soru farklı ben size bu adamdan 3. Çocuk yapılır mı diye sormadım farklı bişey sordum bırakın da eşimle aramdaki sorunlar buraya konu açmadığım sürece beni ilgilendirsin belki düzelttik belki hallettik yapmayın allah aşkına ya
Abla geçmiş dediğin konu 20 Ocak. Yani 1.5 ay. Geçen yıl yaşamış olsan amenna derdik bir şeyler düzelmiş. Ama kusura bakma kimse 1.5 Aysa değişmez. Sihirli değneği dokunmayı bırak yutsa yine de düzelmez bu kadar kısa sürede

Son düzenleme:
Aklıma Aşkı Memnu da Firdevs’in Peyker’in ikinciye hamile olduğunu öğrenince aptal demesi geldi. 😂
İstiyorsanız, kendinize güveniyorsanız, bütün çocuklarınıza da maddi olarak yetişebileceğinizi düşünüyorsanız yapın. Kimseye söz düşmez. Ailenize her düşündüğünüzü söylersiniz tabi fikir belirtirler. Yapmanız gereken o gün geldiğinde hamileyim diyip geçmek.
Ama şunu da unutmamak lazım, bazı çocukları büyütmesi daha kolay olur, üçüncü öyle bir canavar çıkabilir ki neye uğradığınızı şaşarsınız.

Ekleme: eşinizden boşanmayı düşündüğünüz konunuz varmış, yukarda söylediklerimi unutun. Siz çocuk falan yapmayın. 😂

Kızlar tabir için kusura bakmayın lütfen ya ne biliyim yazarken o şekilde yazdım kendimi anlatabilmek için yukarda da yazdığım gibi bunaldığım yorulduğum çok zaman oluyor benimde yada evimin dağınıklığı her günümüz aynı olamaz tabiki ben genelden bahsettim yanlış tabir kullandıysam kusura bakmayın hakkınızı helal edin
Etmiyorum :63:

Konuyu ocakta açmışsın zaten ne ara düzelecek herif ? Kendinizi kandirin da bizi yemeyin bari.

Oha ya tek çocukla enerjim tükeniyor gerçekten tüm hayatım kızım ve işim,başka birşey yapmaya fırsatım asla olmuyor.

Ablacım jüpiterde mi yaşıyosunuz? Günler hızlı geçiyor da unutması kolay mı oluyor? Ocak ayında diğer konu da Alla allaaa

IMG_3237.jpeg

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X