3. Doğum ve annemin davranışları

Melek_melek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
502
542
Valla şanslıymış benim annem gecen sene oglum 1!yasindaydi aradi beni oglana o bakıyordu biseyi bahane etti gittim cocuk kasim ayinda altinda sadece bezle uyuyordu gittim gördüm soka uğradım meger beni gününe götüreyim diye cagirmis ise kac yalan söyledim kac saat güne gideceği yeri aratti bana arabayla full gezdik oglan üşümez üstü örtük diyordu birde
Adı ne denir bilmiyorum ya dönemsel cok iyi olur yada çok agresif yalancı pislik bir insana dönüşür
Yazıklar olsun böyle bakacaklarsa hiç bakmasınlar daha iyi dönemsel iyilikte iyiymiş bizimkinde oda yok full kaçmak

hamis

her işimi kendim yaparım .
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
3.125
2.129

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 298 gün geçti.

halideeee

kükrek yârim ❤
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
943
1.162
31
Kendi çocuğuna uzak olup yegenine yakin olan ebeveynler nasil bir kafadalar anlayamiyorum. Bir konu daha okumuştum burada yegenleriyle cocuklarindan çok daha samimi olan. Ne ilginç ler. Konu sahibi 3. Dogumunuz olacak zaten tecrubelisiniz her konuda. Boşverin ve hic soylemeyin anneniz ararsa sizi öyle öğrensin dogum yaptığınızı. Bizim gelinimiz doğum yapti annesi bezine kadar değiştirdi kızın.

Melek_melek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
502
542
Kendi çocuğuna uzak olup yegenine yakin olan ebeveynler nasil bir kafadalar anlayamiyorum. Bir konu daha okumuştum burada yegenleriyle cocuklarindan çok daha samimi olan. Ne ilginç ler. Konu sahibi 3. Dogumunuz olacak zaten tecrubelisiniz her konuda. Boşverin ve hic soylemeyin anneniz ararsa sizi öyle öğrensin dogum yaptığınızı. Bizim gelinimiz doğum yapti annesi bezine kadar değiştirdi kızın.
🥺🥺🥺Söylemeyeceğim zaten duyarsa isterse gelsin, bazı kızlar çok şanslı maşallah ellerini üzerinden çekmeden ilgilenen annelere 👏🏻👏🏻

Umayumay35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
2.840
3.866
35
Allah bizlere güç kuvvet versinde kendimiz muhtaç olmayalım kimselere inşallah, Allah rahmet eylesin annenize başınız sağolsun 😔
Amin canım sagolasin. Genc kaybettik.
Bence seninkinin de mutlaka psikolojik bir sıkıntısı var belki de gençliğinde yaşadığı sıkıntıların sebebi sizi goruyordur ya da gerçekten depresyondadir. Bence terapiye başlaması şart. Kendisinin de evde yemek varken ac oturmasi normal değil

Kiyametyaklasti

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
97
49
29
Şimdiki kadınların çoğu öyle bencil umutsamaz ruh hastası maalesef. Bende yurtdışına doguma gitmeden evvel baya söz almıştım dogumda bana destek olacagına dair vs. Noldu peki? Gittim kadın yeni kocasıyla balayına gidesi gelmiş. Hastane 7 saat uzaklıkta, ekmek alacak yerler uzak, internet yok, 4 yaşında oglumla kala kaldık rezil olmuştuk. Ben 35 haftalıkken Türkiye ye tatile geldi. 36 hafta 4 gün ken cocuk riskli olduğu için dogum yaptım. Pişkin piskin bide herkes yanlız doğum yapıyomuş diye üstte çıktı. Beddualarım ahım çıktı tabi eden bulur. Boşver eşin iyiyse sil çıkart öyle anneyi irtibat bile kurma. Ben tıksindim iyice

BaharTanricasi

BDV’nin Biricik Tanrıçası 🧝‍♀️
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
691
992
Bi anne torununa yardımcı olamasa bile çocuğunun yaralarına bakıp sarmaz mı ya?Bu kadar mı vicdansız bu kadın.Sezaryen olacağım diyorsunuz korkutmak için söylemiyorum daha zorlayıcı olabilir dikişlerden dolayı annenizi değilde kv yada kardeşinizi çağırsanız bir iki günlüğüne olmaz mı?

Heptek

Farklı
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
927
2.559
Maşallah diyeyim size ve annenize o zaman, dediğiniz gibi herkes bir değil böyle ailelerde var valla kaç gündür patlamaya hazır bomba gibiydi içim şuraya yazıp biraz rahatlamak istedim zira anlatacak kimsemde yok, anlatsam da anlamazlar beni
Anlatsana kimse anlamaz.. anlatamam da insan utanıyor.. o annenin kızı olmak

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 510 gün geçti.

Melek_melek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
502
542
Amin canım sagolasin. Genc kaybettik.
Bence seninkinin de mutlaka psikolojik bir sıkıntısı var belki de gençliğinde yaşadığı sıkıntıların sebebi sizi goruyordur ya da gerçekten depresyondadir. Bence terapiye başlaması şart. Kendisinin de evde yemek varken ac oturmasi normal değil
Valla ben söylüyorum ama asla kabul etmiyor, siz kendinize bakın diyor,eskidende böyle hareketleri vardı ama bu 2 sene içinde daha daha çoğaldı

Melek_melek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
502
542
Şimdiki kadınların çoğu öyle bencil umutsamaz ruh hastası maalesef. Bende yurtdışına doguma gitmeden evvel baya söz almıştım dogumda bana destek olacagına dair vs. Noldu peki? Gittim kadın yeni kocasıyla balayına gidesi gelmiş. Hastane 7 saat uzaklıkta, ekmek alacak yerler uzak, internet yok, 4 yaşında oglumla kala kaldık rezil olmuştuk. Ben 35 haftalıkken Türkiye ye tatile geldi. 36 hafta 4 gün ken cocuk riskli olduğu için dogum yaptım. Pişkin piskin bide herkes yanlız doğum yapıyomuş diye üstte çıktı. Beddualarım ahım çıktı tabi eden bulur. Boşver eşin iyiyse sil çıkart öyle anneyi irtibat bile kurma. Ben tıksindim iyice
Zaten bu gidişle oda olacak tamamen konuşmayacağım, arkamdan da söylendiğini duydum bugün çok üzüldüm.

babam kendisine git baksana çocuğa yapayalnız koydun kızı demiş, ara sıra ziyaret et birşeye ihtiyacı var mı sor demiş, kendiside banane bana mı çocuk yaptı kendini tutsaydıda yapmasaydı demiş ve bu sözü hakedecek hiçbirşey yaptığımj düşünmüyorum, benim ondan hiçbir talebim, isteğim ve arzum olmamasına rağmen
evime bile ayda, senede 1 gelir oda canı isterse, ve ben ona aylardır ama aylardır asla gitmedim derdi ne anlamıyorum

Melek_melek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
502
542
Bi anne torununa yardımcı olamasa bile çocuğunun yaralarına bakıp sarmaz mı ya?Bu kadar mı vicdansız bu kadın.Sezaryen olacağım diyorsunuz korkutmak için söylemiyorum daha zorlayıcı olabilir dikişlerden dolayı annenizi değilde kv yada kardeşinizi çağırsanız bir iki günlüğüne olmaz mı?
Çok teşekkür ederim, 2. Ci doğumumda aniden sezeryana dönünce 1 gün durduk evw geldik geldikten 1 saat sonra kavga çıkarıp çekti gitti, 15 gün boyunca asla nasılsın diye bile sormadı, sağolsun eşim 1 hafta izin aldıda o otutturup kaldırdı işte bebeği kucağıma verdi dikiş ağrım hafifleyene kadar.
yemekten, bebeğe, büyük kızıma, evin işine direkt ben koşturmaya başladım mecbur kalınca, şimdide nasip olursa kayınvalidem ve eşimin kuzeni abka var 2 3 gün onlar gelecek eve çocukların yanına, eşimde rwfakatçim olacak nasip olursa