3 kilo vermek için bana ne önerirsiniz?

kelebek2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
213
0
herkese merhaba
167 boyundayım. 63 kiloyum. 60 kiloya düşmek istiyorum. sizi okuyorum sürekli. bu kiloya düşmek istiyorum ama bir taraftan da sıkılaşmak istiyorum. spor olarak bir ara leslie yapıyordum. sizden sitediğim ne yapabilirim. nasıl beslenmeliyim. ara öğünlerde neler yemeliyim. neler yasak. kısacası bana sağlıklı ve dengeli bselenmeyi öğretirmisiniz. spor olarak ne yapmalıyım. valla bir cevap veren olursa pek makbule geçer.

sabah 1saat yuruyus yap sekerı kes cok za ye gunde 2dılım ekmegı gecme bol su ıc gun batımından sonra bısey yeme metobolızma 100de 8den 1e dusuyomus doktordan duydum gecen kola meyve suyu sekerlı ıcıceklerı kes doymadan kak

Calanestic ile 10 günde gençleşme diye internette videosunu bulabileceğin hareketler var. Çok etkili zayıflamasan bile sıkılaşıyorsun ve daha zayıf görünüyorsun. Yemene dikkat edersen birde bu hareketleri yaparsan inanılmaz kısa sürede fit olursun. Şahsen denedim ve inan doğum sonrası göbeğimi 1 ay da eritti. Hala inanamıyorum. Kocaman bir göbeğim vardı :)

KK /da da bu konuda detaylı bilgi bulabilirsin.

X