3. köprüye hayır diyenlerin Sarıyer ormanı villaları

Savunup, En sonunda geziciler demişsin Med koptum ya

İkinci yorumuna da kocaman

Sarıyerdeki villamdan bildiriyorum. Burada kahve içmek harika yoldaşlarım.

Ahahahaha Kız benim tuvalette sorun var senin de var mıııı ? O kadar milyon euro bayıldıııııııkkkkk tuvaletleri bozuk hııııııııııııh

Birkaç ağaç daha kestirelim devlete de başka villa yapsın. Severler onlar ağaç kesmeyi

Bu kararlara onay verene laf etmezler, olayı gezicilere getirirler.
Aynaya bakın biraz aynaya.
Olayı yine mi gezicilere getirdiniz yahu ?
Ulen her seferinde olayı "Berkin'e getirmeyin" diyorsunuz, kendiniz hemen gezici diyorsunuz.
Direk kışkırtma mı olur ilk yorumlarda ?
Kötü niyetli ve fesatsınız.
Nokta.

kışkırtıcı, ortalık karıştırıcı "yansıtmayı " senin kadar mükemmel kullananı görmedim
makarnacı dediğiniz adamlar mı oturuyor burda karar verin artık akp liler makarnacı değilmiydi, cahil değilmiydi vs.....
kışkırma sende bu kadar zayıf ve güçsüzmüsün her lafa kışkırıyorsun
yine başlamışlar gezicilerle ne alakası var tek suç onlarda mı diye tekrar tekrar okuyun yazdığımı yapanda, izin verende , oturanda demişim :)))))
Ben söylediklerimden sorumluyum sizin anladıklarınızdan değil..........

3. köprüyü neden istemedikleri belli araba sesleri o görüntüler manzaralarını bozacak tabi yaaa

Yaşar Kemal- Yanan Ormanlarda Elli Gün.

Herkesin okuyup türk milletinin ağaca bakış açısını anlaması gerek bence.

Biz ormanları sevmeyiz, ağacı sevmeyiz ki. Orman değerli arazilerimizde yer işgal etti. ağaçlar manzaralarımızı kapattı. Tarım yapılacak alanlarımızı işgal etti. Bakın tarımdaki verimimiz hep bu yüzden düşük. Kışın yapraklarını döktü pislik yaptı. biz kapımızın önünde ektiğimiz iki tane çiçek açan menekşeyi laleyi severiz sadece. kokuluysa falan daha bir severiz.

Sarıyerdeki villaları gezi parkı eylemcileri usulsüz yollarda imarsız olarak mı yapmış oraya benim kafam karıştı şimdi?

Çok derin mevzuları ne kadar da sığlaştırıyorsunuz. Her şeyin farkındasınız ama amaç sadece çamur atmak şu an. Gezici diye sınıflandırdığınız insanlara çamur atmak. Kusura bakmayın gezici tabirini de anlamadım. Sizin bakış açınızda kesilen bir ağacı bahane ederek hükümeti devirmeye çalışan amerikanın kışkırttığı topluluk. Benim açımdan da kısıtlamalardan yasaklardan bunalmış, yüzbinlerin her gün geçtiği meydanımıza avm dikileceğini öğrenmesiyle sinirleri tavan yapmış sesini çıkarmak isteyen topluluk. Zaten bu konuda ortak fikrimiz olmadıktan sonra burda saatlerce tartışılsa boş.

Erdoğanın belediye başkanı olduğu dönemlerde istanbulda rüşvetle neler döndüğünü, başbakan olduktan sonra istanbulda hala neler çevirmeye devam ettiğini bütün istanbul çok iyi bilir. yıkılması tartışılan gecekondulara kat çıkma izni verilmesi hepsinin birer apartmana düzensiz yapılaşmalara dönüştürülmesi, şimdi de kentsel dönüşüm adı altında gül gibi tepelerimizin hepten yok oluşu. Bunlar Erdoğan olmasaydı olur muydu yine olurdu. Türk milletinin kaderidir bu. Evimiz olsun arsamız olsun. Ne yapıcaz dağı tepeyi canım.

Kemer Countrynin yapılışına ve sahibine göz atın. Bir ağaç kesildiğinde hep aklıma bu gelir. doğanın intikamıdır bence o adamın yaşamı. Doğa elbet intikamnı alıyor onu sevmeyenden. Bekleyip görücez.

Tespitler de yine Nasrettin hoca Fıkrası kıvamında olduğu için Sarıyer için Hırsızın hiç mi suçu yok cnaım tüm kabahat oturanların mı diyebiliriz heralde:) Sarıyerde oturan gezicilere de selam olsun orda tencere tava çalmak keyifli değildir mahallelerimize bekleriz bi dahakine :)

3. köprüyü neden istemedikleri belli araba sesleri o görüntüler manzaralarını bozacak tabi yaaa

Valla ben onu bunu bilmemde 3. köprüyle zaten telef edilen ormanlık alan hiç kalmayacak be alarey. Yanarım yanarım buna yanarım.
Sarıyerin de tadı kaçacak.

evet evet. gezi eylemcilerii yapmış o villaalrı. anca beraber kanca beraber. . hep birlikte şu ağaçları kesip oturalım demişler.

İstanbulun yüzde kaçı böyle evlerde yaşıyor? Ve bunların ne kadarı bu eylemlere destek vermiş. Öyle bir istatistik var mı?

3. köprü yolu tam mezarlıkların ordan geçiyor allah bilir yakında yapılacak yeni villalar aşkına mezarlıkları da taşımasalar.

gezicilerin bir çoğu bu evlerde oturuyordur kesin
oh evinden ormanına bak sonra taksimde eylem yap

saat: 00.14

bu villalar yapılırken kaç tane ağaç kesildi allah bilir o zaman nerdelerdi bu geziciler

saat: 00.27

saat: 00.44

Fazla söze gerek yok . Nasıl bir hızını alamadıysan sürekli "gezici" diye takılı kalmışsın.
Evet bence de söylediklerinden sorumlusun
ALLAH aşkına azcık tutarlı ol.

evet evet. gezi eylemcilerii yapmış o villaalrı. anca beraber kanca beraber. . hep birlikte şu ağaçları kesip oturalım demişler.

Oky kaçırmışız desene. Parka az gittim zar, orda yatıp kalksaydım bu plandan benim de haberim olurdu. Şimdi villamdan bildiriyor olurdum.

gözünden kaçmış şekerim bu da
ben ne dediğimi biliyorum benim dediğimi bana mı anlatıyorsun
yorma kendini güzelim tek tek alıntı yap altına yorum yap boş işler booş
hadi canım kışkırmayın siz

Bazıları derken ?
Biliyorsanız isim verin tüm sitenin seceresini çıkaralım.
Benim dışımda kim yaşıyor burada çabuk söylesin

Evet onu da gördüm , ama o yorumun senin bahsettiğin gibi masum değil . Kimse çocuk değil Alaraey, ancak kendini kandırırsın . İlk cümlene bakıyorum, ikincisine bakınca bir anlamı kalmıyor ilkinden sonra ikincisinin. 3 tane Gezicilere sövmüşsün. 1 Tanenin ilk cümlesi yine gezicilere sövüyor , ikinci cümlenin masum olduğuna mı inandıracaksın insanları ?

Hem alıntı yapmadan kenardan laf sokar, hem yanar döner, hem saf ayağına yatar ooooo sen de iyi numaralar varmış.

Benim için savunduğum düşüncelerin arkasında olmak boş iş değildir. Senin için boş ise, sen uğraşma.Ne dediklerin gayet ortada.

Bazıları derken ?
Biliyorsanız isim verin tüm sitenin seceresini çıkaralım.
Benim dışımda kim yaşıyor burada çabuk söylesin

Bende sarıyerdeki villamdan yazıyorum şu anda
Oh mis hava güzel ben güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…