3. köprüye hayır diyenlerin Sarıyer ormanı villaları

Sen 3 yorumla konunu doldurmazsın. Kışkırtıcı 3 yorum yazıp insanlara kendilerini, savunduğu değerleri savunacak alan verirsin konun dolar. Hadi Alaraey hadi

Buda gol olmamış..
Bir kerede sizleri yolsuzluk başlıklarında görmek isterim...
Misal İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Kadıköy metrosu yapılırken yaptığı vurgun var..
Konu açtım bekliyorum AKP fanatiklerini..

Aslıda ben bu kadar keskin olduğunu sanmıyorum. Olaylar provokatörlerle polis arasında çıkar. Sonuçta anayasaya göre de halkın eylem hakkı vardır.

Sen 3 yorumla konunu doldurmazsın. Kışkırtıcı 3 yorum yazıp insanlara kendilerini, savunduğu değerleri savunacak alan verirsin konun dolar. Hadi Alaraey hadi

yazma o zaman hala neden yazıyorsun yazma yazdırma hey allahım ya
tamam ya kapatın yazmıyoruz konu tutacak şimdi
yazmayın kimse bişey yazmasın !!!!

çok doğru teşhis. geziciler ne yapsın. neden çıkmadınız dışarı diyorlar, çıkıncada neden çıktınız.
ilginç gerçekten

Provokatörcülük bu işte. İnsanları sokağa dökecekler yine.
Niyetleri tutarsız.

Boş işler müdürüyüm ben severim boş işlerle uğraşmayı. Kafam dağılıyor canım. Sakin ol .

Aslıda ben bu kadar keskin olduğunu sanmıyorum. Olaylar provokatörlerle polis arasında çıkar. Sonuçta anayasaya göre de halkın eylem hakkı vardır.

Canım yorumunu açar mısın biraz daha ? Tam olarak anlayamadım.

Aynen anayasaya göre eylem hakkı var. Olayları çıkaranlar provokatörlerdi.Şu oraya buraya saldıranlar.

başlıklara çağırılıyoruz özel olarak :)))
neden kendi konularınız neden ilgi görsün değil mi
arkadaşlarınız gelir katılıyorum der konu biter
ama burda karşıt görüşler var bir yorum yazar üçünüz beşiniz aynı anda cevap yazarsını hooppp konu uçar :)))
suçluda konu sahibi olur hadi canım yönlendirecek insan değilim ben yaz kendin nereye istersen :))) saçmalık ya :))

Boş işler müdürüyüm ben severim boş işlerle uğraşmayı. Kafam dağılıyor canım. Sakin ol .

yaz canım yaz sorun yok
sakin olan benim de sizi pek bu sabah sakin göremedim ya :))
yaz valla konu uçsun sayfa ilerledikçe hesabıma para yatıyor

Konu hakkında savunmanızı merak etmiştim.
Sende haklısın savunulacak neleri var ki
Adamlar hırsız ama türban yasağını kaldırdı,azcıkta ceplerini doldursun değilmi?

yine BAMBAŞKA yerlere çekmişler güzelim konuyu..ve ne yazık ki bi arkadaşımız kendine yapılan ÇİRKİN iftiralar sonucu üyeliğini sonlandıracak... hep öyle olur demi... kendi gibi düşünmeyenlere nasıl saldırsak diye düşünülür... konuyu okumaz eminim buna, ordan bir kelime seçer onun üzerine haydaaa saldırın... alkışlıyorum sadece

Canım yorumunu açar mısın biraz daha ? Tam olarak anlayamadım.

Aynen anayasaya göre eylem hakkı var. Olayları çıkaranlar provokatörlerdi.Şu oraya buraya saldıranlar.

Yani şöyle olanlar hiç ama hiç güzel değildi burası kesin. Özellikle çağdaşlaştığımız bir zamanda kullanılan güçler gaz bombaları gibi zorbalıktan başka bir şey değildi. Ancak şöyle bir gerçek var ki halk olarak çok çabuk gaza gelip birilerinin maşası olmaya yatkın insanlarız. Bu durumda bu eylemde çok fazla provokatör vardı biliyoruz ki yoksa o kadar maddi hasara doğayı savunan insanlar neden olmaz mutlaka. Normal şartlarda halkın zaten hakkı eylem yapmak, yapılmıştır da şimdiye kadar olaysız geçen bir sürü doğu eylemleri de olmuştur. Ancak gezi olaylarında olan polis/halk çatışmasının büyük kısmı bu maşalar yüzünden olmuştur.

yaz canım yaz sorun yok
sakin olan benim de sizi pek bu sabah sakin göremedim ya :))
yaz valla konu uçsun sayfa ilerledikçe hesabıma para yatıyor

Valla ben cümlelerin sonuna koyduğun bol ünlemlerden hiç bir sakinlik göremedim .

Biliyordum senin villaların asıl sahibi olduğunu. Konuyu uçurup para kazanıyorsun. Sonra hooop bir villa daha . Aaa 3. köprünün tapusunu da al da rahatla

Konu hakkında savunmanızı merak etmiştim.
Sende haklısın savunulacak neleri var ki
Adamlar hırsız ama türban yasağını kaldırdı,azcıkta ceplerini doldursun değilmi?

ya işte böyle merak edersiniz sonra da karşıt görüşleri sevmezsiniz b
çok şey var savunulacak merak etmeyesin sen

Kesinlikle katılıyorum sözlerine . Ben şahsen o orantısız gücü gördükçe delirdim inan. Alsancakta birden gazın içinde kaldık. Ben bir de hastaydım burnum tıkalıydı. Biraz daha geç etki etti bana. Ben kusanlara yardımcı oldum. Bunları gördükçe daha çok delirdim.İster istemez gaza geliyorsun bu konuda da çok katılıyorum. Haksızlığa tahammülüm yok.

tabi ya siz bir ünleme çok anlamlar yüklersiniz tamamen unutmuşum bunu :)))
evet ben oturuyorum villalarda akp den aldığım makarnaları sattım öyle aldım
burdan da inşallah ikinciyi alcam ha gayret yazın yazın yupppppyyy

Konuya yorum yapmadan "gezici" diye suçlamara giren , çok alkışladığın konu sahibinin yorumlarına bir dön de bak .
İçeriğinde bu cümlendeki tüm özellikler var.

1.BAMBAŞKA yere çekmek. (gezici)
2.ÇİRKİN iftiralar ( geziciler oturuyor)
3.Kendi gibi düşünmeyenlere saldırmak . ( geziciler nerede )
4.Konuyu okumadan yapılan ilk yorum teması (gezici)
5.Ordan bir kelime seçer ( hangi kelimeyi seçti de işi geziciye bağladı, o onun hayal gücü orayı tam çözemesem de sanırım "ağaç" ı aldı)

Ben de alkışlıyorum cidden

Son düzenleme:
ya işte böyle merak edersiniz sonra da karşıt görüşleri sevmezsiniz b
çok şey var savunulacak merak etmeyesin sen

keşke biraz okusan,araştırsan..
Üzülüyorum ben hayata sabit bir noktadan bakan gençleri görünce..
Karşıt görüşünü savunursun çatır çatır konuşuruz...
Sen olayı hemen çatlada patla moduna sokuyorsun malesef

o nasıl sevinç öyle
konuya gelince yanlı demişsinizde,hanginizin paylaştığı haber yanlı değilki
herkes kendi yanından bakıyor demekki olaya

Şu konu açıldıktan sonra kesin gezicilerdir, kesin onlardır vs vs diye kıskırtılmasaydı eminim herkes haklı gerekcesini ortaya sunar yorumunu yazardı
şahsen ben öyle yapacaktım
ama o ilk yorumu ''kesin burada geziciler de vardır'' gördükten sonra tüm hevesim kactı
üstelik orada gezicilerin oturdugunun kanıtı dahi yok

siz bu dünyayı baki sanıyorsunuz heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…