30 Gün Beraber Spor Yapıyoruz

30 gün boyunca hangi sporu yapmak istiyorsunuz?

• Ankete Katılan
    49
  • Anket Kapalı .
merhaba kızlar bende katılmak ıstıyorum...
ölçulerımı buraya mı yazmam lazım

Bende olculerimi yazarım suan kuaför deyim bayrama hazırlık eve geçince yazarım görüşürüz

benim ölçülerim ; o_O

kilo : 77.4
boy : 168
göğüs : 96
bel : 90
karın : 86
göbek : 102
kalça : 107
basen :113
bacak (sağ) : 69
bacak (sol) : 67

Kızlar şu tek bacak ölçülerini neye göre alıyoruz o_O

Asli_95 Asli_95 [/USER]

Benim ölçülerim

Yaş 44
Boy 170
Kilo 79
Göğüs 105
Bel 89
Göbek 108
Basen 100
Kalça 102
Sağ bacak 56
Sol bacak 57

Kızlar göbek -karın, göbek deliğinin 4 parmak kadar altından yada göbeğinizin en şiş yerinden ölçülür

O kadar fark olmaz ya basenle kalça arasında, şöyle anlatayım. Poponun arkadan en şiş olduğu yer kalça yani yandan bakıcaksın en kalın yeri ölçüceksin , öncen düz baktığımızda bacakların üstünden yandan çıkıntı yapıyor ya o çıkntıların en geniş olduğu yerden ölçünce basen oluyor :)

Sadece kol ağırlığı kullanıyorlar. 500mllik su şişesi kullanabilirsiniz ağırlık almak zorunda değilsiniz :)
Tamam a canım ayna karşısında ölçtum 102 çıktı. Ben iki bacağı olcmustum şimdi iki bacağı daha yukardan kalça hizasına doğru ölçtum. Bu kez dogrudur dimi

Asli_95 Asli_95 :KK200: gecikme icin kusura bakma Aslıcım, mezurayı bulamadım, yenisini aldım; o yüzden bugüne kaldı.

Y
aş: 23
Boy: 157
Kilo: 62.7
Göğüs: 94
Bel: 79
Karın: 89
Kalça: 102
Basen: 98
Sağ & Sol Bacak: 60

* bacağı en kalın olan iç bacak kısmından ölçtüm.

B

Bacağın en kalın yerinden ölç cnm
Şimdi emin olamadım baldırlarımdan bile ölçmeliyim yoksa diz kapağının üstünden mii o_O Böyle soruyorum kusura bakma çünkü nette birkaç farklı şey buldum emin olamıyorum canım:KK70:

Gecikme için özür dilerim :KK43:

Y
aş: 26
Boy: 172
Kilo: 67.7
Göğüs: 93
Bel: 72
Karın: 90
Kalça: 105
Basen: 103
Sağ Bacak :63
Sol Bacak: 62

İnşallah yanlış ölçmemisimdir. Sonrasindada artik by sekilde olcerim.Bütün gün bayram temizliği, iftardan önce zar zor çıkıp mezura alabildim Allah tan.

Boy:158
kilo:67.4
Göğüs 96
Bel 84
Karın :102
Kalça :105
Basen:96
Sag-sol bacak:61

Inanamiyorum ya, hayatta aileden birine bu ölçüleri vermem ve şuanda burda yazıyorum. :eek:

Şimdi emin olamadım baldırlarımdan bile ölçmeliyim yoksa diz kapağının üstünden mii o_O Böyle soruyorum kusura bakma çünkü nette birkaç farklı şey buldum emin olamıyorum canım:KK70:
Yok tatlım ne kusuru
Baldırının en kalın kısmı, üst bacak

İnşallah yanlış ölçmemisimdir. Sonrasindada artik by sekilde olcerim.Bütün gün bayram temizliği, iftardan önce zar zor çıkıp mezura alabildim Allah tan.

Boy:158
kilo:67.4
Göğüs 96
Bel 84
Karın :102
Kalça :105
Basen:96
Sag-sol bacak:61

Inanamiyorum ya, hayatta aileden birine bu ölçüleri vermem ve şuanda burda yazıyorum. :eek:
Hepimiz aynı şekilde cnm
Neyimiz varsa ortaya döküldü :KK70:

Ortaya dökelim ki bütün ölçülerimizi jillianı hırsla yapalım, aradaki fark mükemmel olsun :KK39: Hem bizden sır çıkmaz hepimizin arasında :KK48:
Şişşşt sezsiz olun kimse duymasın, görmesin :KK48:
Kızlar ben önceden tv reklamlarından krem almıştım. Hani gözlüklü bi adam tanıtımını yapıyordu. Spordan önce onu kullanacam
Sizlerde yağ yakıcı bişeyler sürerseniz heralde daha etkili olur

Ben sanki yanlış ölçüyo muşum gibi hissediyorum ya :KK70:Tabikiii hep birlikte incecik olcaz :KK49:
Neden Bilgecim yanlış ölçtüğünü düşünüyorsun. Resimdeki gibi ölçmüyor musun? Sen mantıklı gelen yerlerden ölç kendini, karşılaştırmayı oralara göre yaparsın :KK39:

Şişşşt sezsiz olun kimse duymasın, görmesin :KK48:
Kızlar ben önceden tv reklamlarından krem almıştım. Hani gözlüklü bi adam tanıtımını yapıyordu. Spordan önce onu kullanacam
Sizlerde yağ yakıcı bişeyler sürerseniz heralde daha etkili olur
Ben hiç kullanmadım, belki etkisi oluyordur ama zaten gerek kalmıyor bence :KK48:

X