30 Gün Beraber Spor Yapıyoruz

30 gün boyunca hangi sporu yapmak istiyorsunuz?

• Ankete Katılan
    49
  • Anket Kapalı .
Küçük gelmişsin, alışmışsındır iyice tabi insanın kendi ülkesi gibi olamaz En Büyük TÜRKİYE

Nerelisin gülüm sen?

İnşallah izinden dönünce başlarım bende, size başarılar diliyorum. Umarım jillian sizi arzuladığınız ölçülere yaklaştırır :KK49:

Oy az kalmış seninde izine, nasıl seviniyorum anlatamam :KK68:
Alışmam baya üzgün sürdü cnm bi 10 sene falan kabuklunemedim ama başka çare olmayınca insan bi yerden sonra alışıyor
Zaten benim çocuklarda arka arkaya oldu
19 yaşında 3 çocuk, sonrasında tabi bunalımlar sorunlar bunun getiriside bol bol Kilo almalar
Neyse çok şükürki biraz toparladım gerçi biraz geç oldu ama hiç olmamasından iyidir

Bende konyalıyım cnm ama babam astsubay olduğu için fazla kalmadım orda, okul hayatım genelde Karaman'da geçti

Sen nerelisin, evlimisin

Download.jpg

Eklentiler

• Download.jpg
    Download.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 220
Alışmam baya üzgün sürdü cnm bi 10 sene falan kabuklunemedim ama başka çare olmayınca insan bi yerden sonra alışıyor
Zaten benim çocuklarda arka arkaya oldu
19 yaşında 3 çocuk, sonrasında tabi bunalımlar sorunlar bunun getiriside bol bol Kilo almalar
Neyse çok şükürki biraz toparladım gerçi biraz geç oldu ama hiç olmamasından iyidir

Bende konyalıyım cnm ama babam astsubay olduğu için fazla kalmadım orda, okul hayatım genelde Karaman'da geçti

Sen nerelisin, evlimisin
Mecbur alismak zorundayiz kuzum, dedigin gibi yapacak baska bir sey yok.
Allah bagislasin evlatlarini, masallah gencecik anne olmussun, darisi isteyen herkese insallah.
Canim sen cok istikrarli ve azimli bir insansin. Simdiye kadar 34 kilo vermissin ve bu cok büyük bir basari, inan takdir ediyorum seni. Bunu herkes kolay kolay basaramaz. Son kalan kilolarda senin icin cocuk oyuncagi, eminim onlardanda en kisa zamanda kurtulacaksin :KK60:

Ben afyonluyum canim, 5,5 senelik evliyim. Yasin kacti sormasi ayip? :oops:

Kizlar su an 30 dakikalik jilian videosuna bakiyorum..izlerken bile yoruldum:KK17:

Bilen varmi aceba kac kalori yakiyor bu spor

Kizlar su an 30 dakikalik jilian videosuna bakiyorum..izlerken bile yoruldum:KK17:

Bilen varmi aceba kac kalori yakiyor bu spor
Internetten buldugum bir tabloya göre 30 day shred ile yakilan kaloriler:

Agirlik= 55 kg
5 dakika – 38 kalori
10 dakika – 76 kalori
20 dakika – 152 kalori
30 dakika – 228 kalori

Agirlik = 68 kg
5 dakika – 47 kalori
10 dakika – 95 kalori
20 dakika – 190 kalori
30 dakika – 285 kalori

Agirlik = 90 kg
5 dakika – 63 kalori
10 dakika – 127 kalori
20 dakika – 254 kalori
30 dakika – 381 kalori

Agirlik = 113 kg
5 dakika – 79 kalori
10 dakika – 158 kalori
20 dakika – 317 kalori
30 dakika – 476 kalori

Internetten buldugum bir tabloya göre 30 day shred ile yakilan kaloriler:

Agirlik= 55 kg
5 dakika – 38 kalori
10 dakika – 76 kalori
20 dakika – 152 kalori
30 dakika – 228 kalori

Agirlik = 68 kg
5 dakika – 47 kalori
10 dakika – 95 kalori
20 dakika – 190 kalori
30 dakika – 285 kalori

Agirlik = 90 kg
5 dakika – 63 kalori
10 dakika – 127 kalori
20 dakika – 254 kalori
30 dakika – 381 kalori

Agirlik = 113 kg
5 dakika – 79 kalori
10 dakika – 158 kalori
20 dakika – 317 kalori
30 dakika – 476 kalori
tesekkür ederim ebrulim:KK36:..cok heycanliyim dilerim herkez güzel sonuclar alir 1 ay sonra..

Tatlım en başta ben ve pek çoğumuz o yollardan geçtik.tek farkımız ben senden önce başlamış oldum .bi zamanlar 123 kiloluk bi tosundum .Buraya 5 ocakta 110 kiloyla başladım. İnanması zor olsada sabredip azmedince olabiliyormuş. Şu anda 79 kiloyum .
Başarı hikayelerinde Sayfam var istersen bakabilirsin :KK54:
Tabi en kisa zamana bakarm umarim bende basaririm canm cok tesekkrler

Mecbur alismak zorundayiz kuzum, dedigin gibi yapacak baska bir sey yok.
Allah bagislasin evlatlarini, masallah gencecik anne olmussun, darisi isteyen herkese insallah.
Canim sen cok istikrarli ve azimli bir insansin. Simdiye kadar 34 kilo vermissin ve bu cok büyük bir basari, inan takdir ediyorum seni. Bunu herkes kolay kolay basaramaz. Son kalan kilolarda senin icin cocuk oyuncagi, eminim onlardanda en kisa zamanda kurtulacaksin :KK60:

Ben afyonluyum canim, 5,5 senelik evliyim. Yasin kacti sormasi ayip? :oops:
Niye ayıp olsun tatlım geçen ay 44 oldum
Biraz Kilo verince herkes 10 yaş gençleştin diyor

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim cnm
Evet azimliydim ama şu bikaç gündür biraz tozuttum. Bayram benim için bugün başladı ve bitti yarın kendi düzenime dönecem inşallah

Asli_95 Asli_95 Aslım kaç sabahtır misafir o, bu derken bir türlü ölçemedim :KK23: Son güne kaldı ölçülerim ama kusura bakma :oops:
Elimden geldiğince doğru ölçmeye çalıştım inşallah doğrudur :KK70:

★Yaş: 16
★Boy: 170
★Kilo: 62.2
★Göğüs: 81
★Bel: 75
★Göbek ( Yan simitlerim çok kalın olduğu için ordan ölçtüm.)
★Kalça: 101
★Basen: 98
★Sol/Sağ Bacak: 60

Niye ayıp olsun tatlım geçen ay 44 oldum
Biraz Kilo verince herkes 10 yaş gençleştin diyor

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim cnm
Evet azimliydim ama şu bikaç gündür biraz tozuttum. Bayram benim için bugün başladı ve bitti yarın kendi düzenime dönecem inşallah
Zühal ablam yeni gördüm yazdığını o_O
Eminim ki gençleşmişsindir ve daha da gençleşeceksin :KK76:

Rica ederim ablam. Bayram nedeniyle hafif zıvanadan çıkmalara göz yumuyoruz :KK51: zaten onlar yarından itibaren jillian ile pıtır pıtır dökülecekler :KK49:

Asli_95 Asli_95 Aslım kaç sabahtır misafir o, bu derken bir türlü ölçemedim :KK23: Son güne kaldı ölçülerim ama kusura bakma :oops:
Elimden geldiğince doğru ölçmeye çalıştım inşallah doğrudur :KK70:

★Yaş: 16
★Boy: 170
★Kilo: 62.2
★Göğüs: 81
★Bel: 75
★Göbek ( Yan simitlerim çok kalın olduğu için ordan ölçtüm.)
★Kalça: 101
★Basen: 98
★Sol/Sağ Bacak: 60
Göbek ölçünü unutmuşsun kuzum :21:

Kızlar yarından itibaren başlayan zorlu göreviniz "jillian" için hepinize başarılar dilerim :KK49: en güzel sonuçları alacağınıza eminim :KK50: lütfen oram buram ağırıyor diye vazgeçmeyin, hareketler zorlarsa pes etmeyin. 30 gün sonra alacağınız sonucu düşünün ve o an döktüğünüz terin buna kesinlikle dediğini göz önünde bulundurun :21:
aranızda olamayacağım için
üzgünüm :110: ama 30 gün sonra bir sürü manken arkadaşım olacağı için de bir o kadar sevinçliyim :KK48:

X