30 Gün Beraber Spor Yapıyoruz

30 gün boyunca hangi sporu yapmak istiyorsunuz?

• Ankete Katılan
    49
  • Anket Kapalı .
Neden Bilgecim yanlış ölçtüğünü düşünüyorsun. Resimdeki gibi ölçmüyor musun? Sen mantıklı gelen yerlerden ölç kendini, karşılaştırmayı oralara göre yaparsın :KK39:

Ben hiç kullanmadım, belki etkisi oluyordur ama zaten gerek kalmıyor bence :KK48:
Yok resimdekine göre yapıyorum canım ama bilmiyorum artık :KK48: Evet en mantıklı yeri ölçmeye çalışyorum ama sadece boşa takıntı yapıyorum sanırım :KK70:

Yettim gari

Ben de şu ölçülerimi bir yazayım da şu seninki küçük benimki koceman muhabbeti kökten çözülsün :KK14:
Kilo:115,6 (hala:oops:)
Boy:169
Göğüs ölçüsü:118
Bel ölçüsü:108
Göbek ölçüsü:123
Kalça ölçüsü:127
Basen ölçüsü:114
Bacak ölçüsü(sağ):70
Bacak ölçüsü(sol):69

Bonus:

Kollar:38
Baldır:48

:KK52:

Kizlar ben katilamayacagim maalesef :110: artik bir daha ki tur da aranizda olurum

Ne oldu canım önemli birşey mi var? o_O
Düsünmeden karar verdim canimo_OHaftaya persembe türkiyeye ucuyorum, orda firsatim olur mu hic bilmiyorum. Geldigimde devam etsem siz bitirmis olacaksiniz... Üste tükürsem biyik, alta türüksem sakal :63: Nasil da heves etmistim ya :110:

Düsünmeden karar verdim canimo_OHaftaya persembe türkiyeye ucuyorum, orda firsatim olur mu hic bilmiyorum. Geldigimde devam etsem siz bitirmis olacaksiniz... Üste tükürsem biyik, alta türüksem sakal :63: Nasil da heves etmistim ya :110:
Anladım canım.. Evet karışık bir durum olmuş gerçekten öyle de böyle de .. Ama bu kadar istekliyken başla istersen sonrasına duruma göre bakarsıın :)))

Ama bu olmadı ebrum yaaa üzüldüm şimdi :KK43:
Neyse izine gidiyomuşun iyi tatiller
Sen burda doğma büyümemisin sonradan mı geldin

Anladım canım.. Evet karışık bir durum olmuş gerçekten öyle de böyle de .. Ama bu kadar istekliyken başla istersen sonrasına duruma göre bakarsıın :)))
Ilk 3 gün muhakkak katılıyorum size koza'm:KK49: eğer izinde imkan yaratabilirsem orda da yaparım sadece devamlılığım olmayacak maalesef :110:

Ama bu olmadı ebrum yaaa üzüldüm şimdi :KK43:
Neyse izine gidiyomuşun iyi tatiller
Sen burda doğma büyümemisin sonradan mı geldin
Gülüm bende üzüldüm ama yapacak bir şey yok. Bir daha ki turda mutlaka bende varım :21:
Burada doğup büyüdüm zühalim, sen?

Boy:165
Kilo:90

Göbek:119
Bazen:111
Göğüs:110
Bel:109
Kalça:116
Sağ bacak:66
Sol bacak:67

Bu değerlere sahip başka bir insanoğlu gördünüz mu ?
:KK43:

Ya arkadaslar bende dusunmeden hemen atladim ama 10 gun sonra bende tatildeym 10gun yokum gidecegim yeride biliyorum orada yapamam hali vs.yok olmaz yani cok uzuldum :KK61:ama insallah geldkten sonra kendi basima yaparim yani bunlari ogrenmemin bile cok faydasi oldu haberdar oldum en azindan

Ilk 3 gün muhakkak katılıyorum size koza'm:KK49: eğer izinde imkan yaratabilirsem orda da yaparım sadece devamlılığım olmayacak maalesef :110:

Gülüm bende üzüldüm ama yapacak bir şey yok. Bir daha ki turda mutlaka bende varım :21:
Burada doğup büyüdüm zühalim, sen?
Yok cnm, ben 16 yaşında aşk Uğruna gurbet ellere düştüm :KK70:

Neyse inşallah birdahaki sefere beraber yaparız
Kız izinde sporumu düşüncen gezmene bak :KK48:
Bende inşallah 28 eylülde gidecem

Boy:165
Kilo:90

Göbek:119
Bazen:111
Göğüs:110
Bel:109
Kalça:116
Sağ bacak:66
Sol bacak:67

Bu değerlere sahip başka bir insanoğlu gördünüz mu ?
:KK43:
Tatlım en başta ben ve pek çoğumuz o yollardan geçtik.tek farkımız ben senden önce başlamış oldum .bi zamanlar 123 kiloluk bi tosundum .Buraya 5 ocakta 110 kiloyla başladım. İnanması zor olsada sabredip azmedince olabiliyormuş. Şu anda 79 kiloyum .
Başarı hikayelerinde Sayfam var istersen bakabilirsin :KK54:

Yok cnm, ben 16 yaşında aşk Uğruna gurbet ellere düştüm :KK70:

Neyse inşallah birdahaki sefere beraber yaparız
Kız izinde sporumu düşüncen gezmene bak :KK48:
Bende inşallah 28 eylülde gidecem
Küçük gelmişsin, alışmışsındır iyice tabi insanın kendi ülkesi gibi olamaz En Büyük TÜRKİYE

Nerelisin gülüm sen?

İnşallah izinden dönünce başlarım bende, size başarılar diliyorum. Umarım jillian sizi arzuladığınız ölçülere yaklaştırır :KK49:

Oy az kalmış seninde izine, nasıl seviniyorum anlatamam :KK68:

X