30 haftalik hamileyim,tasinmali miyim

Hanımlar 30 haftalık gebeyim.1.kattayım. Bu eve daha 1.5 ay oldu taşınali ama hiç memnun değilim.ustte gençler var hiç durmuyorlar sesleri sabah akşam kiz gruplarıyla. Yan tarafıma yeni taşındılar gece onların müzik sesi. Bahçede yenilen yemeklerin sohbetlerin sesi. Kafayı yiyeceğim artık. 2 günde bir annemlere gidiyorum uyumaya artık nefret ettim.polisi arıyoruz bi geliyor uyarıyor bi gelmiyor yukarıya resmen sopayla vuruyoruz onlarda karşılık veriyor.yonetici pasif dinleyen de yok. Esim artık kavga etcem diyor. Izmirdeyim burdaki evler pahalı ayrıca emlakcidan maddi olarak 2.tasinma olacağı icin zorlanacagiz ayrıca doğum masrafları bebek masrafı da çabası. Resmen kredi çekip taşınacağım. 2 Ay sonra inşallah doğum olcak biraz daha sabredeyim mi sonra bebekle zor olur mu zaten bebekle uyumayacaksın diyen de çok. Sizce ne yapmalıyım artık çıkmazdayım sinirden
Ev kötü değilse o gençlerle bir konuşun ve hamileyken tehlikeli mutlak bir iş yapmak gerekir..
İlk taşınınca hep olur bu depresyon halleri iyi bilirim adapte olmak çok zor

Uyurken “kulak tıkacı” takanlar var. Ben de bi ara almayı düşündüm. Ne kadar sağlıklı bilmiyorum tabi. Kulakların saatlerce tıkalı olması kulakta soruna yol açar mı bilemiyorum.
ama kesintisiz uyumanıza yardımcı olur. Araştırıp deneyebilirsiniz.

Uyurken “kulak tıkacı” takanlar var. Ben de bi ara almayı düşündüm. Ne kadar sağlıklı bilmiyorum tabi. Kulakların saatlerce tıkalı olması kulakta soruna yol açar mı bilemiyorum.
ama kesintisiz uyumanıza yardımcı olur. Araştırıp deneyebilirsiniz.
Denedim.ama uyuyamıyorum uykudan verim alamıyorum zaten şu anda 34 haftanın icindeyim ve taşınıyorum

Ev kötü değilse o gençlerle bir konuşun ve hamileyken tehlikeli mutlak bir iş yapmak gerekir..
İlk taşınınca hep olur bu depresyon halleri iyi bilirim adapte olmak çok zor
O kadar çok konuştuk yönetici konuştu ev sahibi konuştu tmm diyorlar ama yok. Zaten 34 haftanın içindeyim ve taşınıyorum zor olsada

O kadar çok konuştuk yönetici konuştu ev sahibi konuştu tmm diyorlar ama yok. Zaten 34 haftanın içindeyim ve taşınıyorum zor olsada
Yardım eden kimse yok mu allah aşkına egilip kalkma yorulma sonunda uzulme sonra bebek sen gerisi boş
Herşey düzgün olucak deme pişman olursun birşey kaldırma yorulma
Güzel haberlerinizi beklerim bebekle sağlık mutlulukla

X