30 haftalik hamileyim,tasinmali miyim

Kedisever3535

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
226
-8
34
Hanımlar 30 haftalık gebeyim.1.kattayım. Bu eve daha 1.5 ay oldu taşınali ama hiç memnun değilim.ustte gençler var hiç durmuyorlar sesleri sabah akşam kiz gruplarıyla. Yan tarafıma yeni taşındılar gece onların müzik sesi. Bahçede yenilen yemeklerin sohbetlerin sesi. Kafayı yiyeceğim artık. 2 günde bir annemlere gidiyorum uyumaya artık nefret ettim.polisi arıyoruz bi geliyor uyarıyor bi gelmiyor yukarıya resmen sopayla vuruyoruz onlarda karşılık veriyor.yonetici pasif dinleyen de yok. Esim artık kavga etcem diyor. Izmirdeyim burdaki evler pahalı ayrıca emlakcidan maddi olarak 2.tasinma olacağı icin zorlanacagiz ayrıca doğum masrafları bebek masrafı da çabası. Resmen kredi çekip taşınacağım. 2 Ay sonra inşallah doğum olcak biraz daha sabredeyim mi sonra bebekle zor olur mu zaten bebekle uyumayacaksın diyen de çok. Sizce ne yapmalıyım artık çıkmazdayım sinirden

Hanımlar 30 haftalık gebeyim.1.kattayım. Bu eve daha 1.5 ay oldu taşınali ama hiç memnun değilim.ustte gençler var hiç durmuyorlar sesleri sabah akşam kiz gruplarıyla. Yan tarafıma yeni taşındılar gece onların müzik sesi. Bahçede yenilen yemeklerin sohbetlerin sesi. Kafayı yiyeceğim artık. 2 günde bir annemlere gidiyorum uyumaya artık nefret ettim.polisi arıyoruz bi geliyor uyarıyor bi gelmiyor yukarıya resmen sopayla vuruyoruz onlarda karşılık veriyor.yonetici pasif dinleyen de yok. Esim artık kavga etcem diyor. Izmirdeyim burdaki evler pahalı ayrıca emlakcidan maddi olarak 2.tasinma olacağı icin zorlanacagiz ayrıca doğum masrafları bebek masrafı da çabası. Resmen kredi çekip taşınacağım. 2 Ay sonra inşallah doğum olcak biraz daha sabredeyim mi sonra bebekle zor olur mu zaten bebekle uyumayacaksın diyen de çok. Sizce ne yapmalıyım artık çıkmazdayım sinirden
Bir yer bulup evi toplatmak zaten çok 1 ayı bulur minimum. Doğumu bekleyin yorulmamanız gerekiyor bu dönemler

Taşınmak stresli ama bebek doğduğunda daha zor olur bence.
eşiniz kavga edecek duruma geldiyse , çocuk geldiğinde durumlar daha zorlaşabilir.
Anneniz, herhangi bir tanıdığınız size yardımcı olsun taşının. Bence en doğrusu bu.
Çünkü bebek doğduğunda, bebeğinizi tam uyuttuğunuz sırada gürültüden daha çok rahatsız olabilirsiniz.

Ha deyince bulamayacaksınızdır evi, bu esnada gebelik de ilerleyecek iyice, öte yandan bulduğunuz evde benzer şikayetler yaşamayacağınızın da garantisi yok.
Doğduktan sonra da biraz büyüsün derken biraz daha zaman geçirmeniz gerekebilir o evde.
Düşüncesiz cahil insan o kadar çok ki, ve sinir oldukça batmaya da başlıyor, takmamaya çalışmak çok zor ama şartlarınız da maddi manevi zor belli ki. Sabredemeyecek haldeyseniz göze alınabilecek şey ama yok dişimi sıkabilirim derseniz maddi olarak toparlandığınızda daha iyi bir muhitte laf söz anlayan insanlara, pasif olmayan yöneticilere denk gelirsiniz inşallah

Taşınmak stresli ama bebek doğduğunda daha zor olur bence.
eşiniz kavga edecek duruma geldiyse , çocuk geldiğinde durumlar daha zorlaşabilir.
Anneniz, herhangi bir tanıdığınız size yardımcı olsun taşının. Bence en doğrusu bu.
Çünkü bebek doğduğunda, bebeğinizi tam uyuttuğunuz sırada gürültüden daha çok rahatsız olabilirsiniz.
Bende ondan dolayı düşündüm bebek de kalkar ayrıca küçücük bi bebekle taşınmak daha zor olur diye. Başının ağrısından duramıyorum çok pişmanım taşındığıma

Ha deyince bulamayacaksınızdır evi, bu esnada gebelik de ilerleyecek iyice, öte yandan bulduğunuz evde benzer şikayetler yaşamayacağınızın da garantisi yok.
Doğduktan sonra da biraz büyüsün derken biraz daha zaman geçirmeniz gerekebilir o evde.
Düşüncesiz cahil insan o kadar çok ki, ve sinir oldukça batmaya da başlıyor, takmamaya çalışmak çok zor ama şartlarınız da maddi manevi zor belli ki. Sabredemeyecek haldeyseniz göze alınabilecek şey ama yok dişimi sıkabilirim derseniz maddi olarak toparlandığınızda daha iyi bir muhitte laf söz anlayan insanlara, pasif olmayan yöneticilere denk gelirsiniz inşallah
Inşallah canım komşu çok onemliymis gerçekten ya artık bıktırdılar ve dediğin gibi takıntı da yaptim şimdi ses gelc3k smdi yine byle yapcaklar die artık annemlere gidiyorum uyumaya bebegin eşyaları öyle duruyor yerleştirmek icimden bile gelmiyor bu eve

Daha sonra küçük bi bebekle taşınmak daha zor olmaz mi
Dogmus bebekle tasınmak dogmamıs bebekle tasınmaktan daha kolay bence. En azından bakacak bırı muhakkak olur, 1gunde esyayı yenı eve atsanız gunden gune yerlesırsınız. Boyle doguma 2ay kala bence cok rısklı zaten nasıl ayakta kalacaksınız uzun surelı, korkutmak ıstemem ama stres erken dogumu da tetıklıyor bence dıkkat edın, erteleyın

şimdi eviniz çok sessiz olduğu için bazı sesler sizi çok rahatsız ediyor olabilir

bahçede yemek yiyorlarsa evet ses gelir de çok geç saat değildir

üst kattakilerin kız grupları ile takılmaları vs saat kaçta

ya da yan taraf müzik açıyor demişsiniz de mesela gece yarısından sonra mı

umarım kurtulursunuz ama gittiğiniz yerde de benzer gürültüler olabilir

hatta üstten gençler varsa işleri okulları varsa bence çoğu yerden daha iyi

en azından tüm gün çocuk sesi olmaz evde, gündüz tepişme koşma vs ses olmaz

müzik konusunda da olağan olmayan bir ses varsa kısmalarını rica etme boyutu ile idare edilebilir zira burada da bir çok kişi gün boyu müzik açtığını, hareketli şarkı ile iş yaptığını vs yazıyor, başka evde de aynı dertler olabilir

sağlıkla kucağınıza alın

Inşallah canım komşu çok onemliymis gerçekten ya artık bıktırdılar ve dediğin gibi takıntı da yaptim şimdi ses gelc3k smdi yine byle yapcaklar die artık annemlere gidiyorum uyumaya bebegin eşyaları öyle duruyor yerleştirmek icimden bile gelmiyor bu eve
Yine de etraflıca düşünün bi yardım edecek birileri varsa taşınmak çok zor değil ama maddi olarak sıkıntıya girecekseniz onu da iyi düşünmek gerek. Hayırlısı olsun inşallah hakkınızda stres yapmamaya çalışın bebeğe zarar🤗🌸

gıdecegınız yerde komsu gurultusu olmayacagının garantısı yok kı
mustakıl eve tasınırsınız yan tarafınızda ınsaat baslar bunlar cozum degıl

şimdi eviniz çok sessiz olduğu için bazı sesler sizi çok rahatsız ediyor olabilir

bahçede yemek yiyorlarsa evet ses gelir de çok geç saat değildir

üst kattakilerin kız grupları ile takılmaları vs saat kaçta

ya da yan taraf müzik açıyor demişsiniz de mesela gece yarısından sonra mı

umarım kurtulursunuz ama gittiğiniz yerde de benzer gürültüler olabilir

hatta üstten gençler varsa işleri okulları varsa bence çoğu yerden daha iyi

en azından tüm gün çocuk sesi olmaz evde, gündüz tepişme koşma vs ses olmaz

müzik konusunda da olağan olmayan bir ses varsa kısmalarını rica etme boyutu ile idare edilebilir zira burada da bir çok kişi gün boyu müzik açtığını, hareketli şarkı ile iş yaptığını vs yazıyor, başka evde de aynı dertler olabilir

sağlıkla kucağınıza alın
Çok sagolun öncelikle evet ses konusunda hassasim ama sesler unutmuyor gece yarısından sonra zaten 12 1 e kadar tmm olsun ses yapsınlar diyoruz resmen gençler yukarda ama gün içinde evde de birileri var sabahın 7 sinde biseyler çekiyorlar evden ses ve evde sanki hali yok küçük cocuk war zip zip atliyo gibi

Taşının.
Bebeğin ilk yılı zaten zor. Bir de aman sesten uyandı aman komşudan sıçradı deyip süreç daha da zorlaşacak. İnsan lohusayken dolaplarının dağınık olmasına bile takıp ağlıyor.

Bence taşınmayın ..Bebek doğunca gece gündüz evde gezinen ,gece yarısı tutan bebeğin gaz sancısı ile komşuları uyutmayan siz olabilirsiniz 🙄

Çok sagolun öncelikle evet ses konusunda hassasim ama sesler unutmuyor gece yarısından sonra zaten 12 1 e kadar tmm olsun ses yapsınlar diyoruz resmen gençler yukarda ama gün içinde evde de birileri var sabahın 7 sinde biseyler çekiyorlar evden ses ve evde sanki hali yok küçük cocuk war zip zip atliyo gibi

anlıyorum sizi ama sizin evde ses olmayınca o sesler çok fazla geliyor

alt komşunun evinin salonunda konuşmaları duyuyorum ben üstten

üst kattakilerin her sesi evde

ama benim çocuk uyanık olduğuna yahut tv açık olduğunda ses vs gelmiyor

mesela o saat 7 de kanepe vs de yattılar ise onu kaldırırlar alta gürültü olur

biraz umursamamaya alışmak lazım

bebekler de hafif seslerle vs uyanmaz aslında ama biz anneler çıt çıkmasın ister öyle alıştırırız

sağlıklı doğumlar ama ben taşınamazdım galiba

zira gittiğim yerdeki en ufak bir ses ile çok pişman olma ihtimali olurdu

Pandemide gürültüsüz apartman kaldı mı bilemiyorum. Öğrenciler evde çocuklar evde insanlar evlerde sosyalleşiyor sosyalleşiyorsa. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın

X