30 yas farki ve zengin avciligiyla suclanmam

27 ve 57..sizce gerçekten olur mu?adamın andropozuyla mi ugrasacaksiniz...bir sürü hastalığıyla mi ugrasacaksiniz...gerçekten 27 yaşındaki birisi neden 57 yasindakini seçer?sonuç ya paradır ya baba sevgisi görmemiştir..olmax

30 yas buyuk adamla olmaz.

Niye dersen cevap konuda sakli "DVD"

What is DVD?

Zaten 27 yasindasiniz ve 57 yasindaki adamdan üst pozisyondasiniz. Bu amca neden bu kadar kof? Bu kof amcaya nasil dustunuz 😭

Biraz hayata karisin valla 30 35 yas civari taş gibi erkekler var.

Zengin olmayan bir adamlayken zengin avcisi denmesi de ayri tuhaf...

Bizim aramizda 13 yas gibi fark var. Yine de bazen ayni dili konusamiyoruz. Mesela bu sabah farkettim ki adam pokemonu bilmiyor. Duymus ama hic izlememis cunku o zamanlar universite mezunu falanmis 🤐🤐🤐🙄

Kimse de zengin avcisi demiyor bana🤦‍♀️

Son düzenleme:
Merhaba

27 yasindayim. Iyi bir sirkette calisiyorum bir sene once girdim. Esimden gecen sene bosandim ve duygusal acidan cok zayif bir donemdeydim.

Baska departmanda 57 yasinda bir adam benimle konusmaya basladi. Hic evlenmemis ve cocugu yok. Ilgisini ilk anladigimda, allah allah herhalde ben yanlis anliyorum, arkadas olarak dusunuyordur diye fazla ustunde durmadim.

Bana Ask filmi dvd si vermeler, her is cikisi gorusmek istemeler vesaire. Bir gun parkta otururken benden hoslandigini soyledi. O gun cok kizdim ve bunu nasil dusunebildigini sordum. Bana annesiyle babasinin arasindada 30 kusur oldugunu annesi 20yken babasi 57 falan, severek evlendiklerini soyledi. Michael douglas, ali agaoglu gibi ekstrem ornekler Verdi. Kendini nasil onlarla kiyaslarsin, onlar milyoner adamlar, bu ozguven nerden geliyor demistim.Sonra benden zekamdan etkilendigini soyledi vesaire derken kendimi iliskinin icinde buldum. Kardesimle yasiyordum ordan tasinip onun evine tasindim. Evlilige sicak baktigini da soyledi vesaire.

Bu adamin bir kiz kardesi bir de erkek kardesi var. ikiside 50 kusur yaslarinda.

Gecen gun bana Orcuna hediye almam lazim dedi. Orcun kim deyice Nese nin oglu dedi,. Nese kim diyince kuzenim dedi.

Ertesi gun 13 14 yaslarinda Orcuna hediye alip Nese denilen kadinin evine gittik. Kadinin ucuncu evliligi. Iki cocugu var onceki evliliklerinden. Kadin bana soguk davrandi beni gorunce sasirdi. Hic benle muatap bile olmadi.

Yolda donerken bu Nese senin nerden kuznein dedim. Uzak bi yerden tam aciklayamam dedi.

Eve gittik, seytan durttu adamin telefonuna baktim 2014 yilinda Neseyle olan konusmalarini gordum. Iste arabami tamire gotururmusun, bu aksam gelemicem esim geldi plan iptal, aklima geldin dun aksam vesaire gibi mesajlar.

Adama dedim bu senin nerden kuzenin acikla. Adamda dedi, erkek kardesimin karisinin kuzeni, 20 senedir taniyorum kuzen gibi dedi.

Benim sinirim bozuldu. Kadini kiskandigim icin degil ama adamin bana yaptigini saygisizlik olarak gordugum icin. 3 kere nerden bu senin kuzenin dedigimde lafi cevirdigi icin. Durust olmadigi icin.

Dedimki bu Kadin ya da ben, bu evden gidicem, kararini ver.

Tamam dedi bu Kadinla gorusmicem. Onunla bi daha gorusmiceksin, markette gorursen aile gorusmelerinde gorsen bile gorusmiceksin dedim. Tamam dedi. Biliyorum cocukca ama ona mesaj at ve bir daha seni aramamasini soyle dedim.

Tamam dedi. Kadina bir mesaj atti. Merhaba Nese, umarim iyisindir, senden bir daha aramamani ve iletisime gecmemeni istiyorum, hayatinda iyi sanslar. Boyle bir mesaj.

Ertesi gun erkek kardesi aradi. Niye boyle bir sey yaptigini sordu, O da kiz arkadasimla yasiyorum, o istemedi o yuzden gorusmicem dedi. Erkek kardesi sen salak misin, onun seni boyle kontrol etmesine nasil musade edersin dedi, bir suru laflar soyledi tam duyamadim ve telefonu kapatti. Erkek kardesiyle hic tanismadim ama kiz kardesi birkac kez evimize gelmisti.

Bir hafta sonra yani dun kiz kardesi eve geldi, ve erkek kardesinin onu aradigini, yilbasinda veya herhangi bir sebeple o zengin avcisini benim evime getirmesin, o kizi asla gormek istemiyorum dedigini soyledi. Kiz kardesi de, normalde biz kavgaliyiz 10 senedir konusmuyoruz beni bunun icin ilk kez aradi dedi. Sonra kiz kardesi basladi, senin gibi guzel bi kiz niye onunla beraber ne amacin var niye seviyosun onu gibi sorular. Bunlari soylerken benimki hic birsye demedi sadece dinledi.

Dun hic uyumadim, size soyle soyleyeyim ister inanin ister inanmayin ben bir zengin avicisi degilim. Hersey cikar iliskisi olmus, birini sevmem icin neden bir sebep olmasi gerekiyor yada altinda birsey araniyor.

Adamin evinin kirami kendisinin mi yoksa erkek kardesi ve kiz kardesiyle ortakmi oldugunu bile bilmiyorum. Arabasi 2000 model bir araba. Benim sirketteki pozisyonum ondan bir tik ust bile diyebilirim. Bu arada sunu soyleyeyim, kendim aileden varlikliyim. Kolejde okudum, cevremde ust sinif insanlar vardi ama ben es olarak fakir birini sectim. Ve bosandim.

Simdi ise adamin beni abisine ezdirmesini kabullenemiyorum, bana aldirma o oyle herkese diyor dedi, sonra bana mesaji kendin attirdin buna kendin sebep oldun dedi.

Abisine bir telefon acip sen benim hayatimdaki kadina nasil boyle bir saygisizlik yaparsin demedi.

Bu aldirissizligi, saygisizligi kabullenemiyorum. Ama onu deli gibi seviyorum herseyi goze aldim. Birakip gitmek istemiyorum ama gururum yerler altinda. Kendimide cok asagilik hissediyorum.Ben evde otururken onun gidip erkek kardesine ve onun karisina yilbasi hediyesi goturmesi, beni yoksayan saygisiz bir adama hic birsey olmamis gibi davranmasini Kabul edemiyorum.

Bu aksam son bir konusma yapicam, abisiyle iletisimi kesmesini istesem cok mu istemis olurum.

Tesekkurler
Gençliğine yazık etme baban yaşında adam ya valla kusura bakma iğrenç ya

Madem bu konuyu açmış sınız,fikrimi belirteyim;Derhal o kart zamparayı bırakıp,sizin gibi kolej mezunu,varlıklı,elit bir adam bulun kendinize😀.Son olarak bir şarkı sözüyle gönderme yapmak gerekirse;Nereden baksan tutarsızlık,nereden baksan ahmakça🙂.Kusura bakmayın,bu tür yorumları göze alarak açmış olmanız gerekiyor du bu postu.

Ben adamın yaşına takılmadım açıkçası. Mesela Brad Pitt 58, Fikret Kuşkan 56, Mehmet Aslantuğ 60 yaşında. Bunlardan herhangi biri "hadi gidelim" dese yuvamı yıkar giderim.

Ama sizin bazı ifadelerinizi hiç beğenmedim. Adam size Ağaoğlu'nu filan örnek verince resmen onlarda para çok sen neyine güveniyorsun demişsiniz. Yani bu adamda da para çok olsa koşa koşa gidecektiniz.

Neyse ben gideyim de google'da Mehmet Aslantuğ görselleri aratayım biraz.

Merhaba

27 yasindayim. Iyi bir sirkette calisiyorum bir sene once girdim. Esimden gecen sene bosandim ve duygusal acidan cok zayif bir donemdeydim.

Baska departmanda 57 yasinda bir adam benimle konusmaya basladi. Hic evlenmemis ve cocugu yok. Ilgisini ilk anladigimda, allah allah herhalde ben yanlis anliyorum, arkadas olarak dusunuyordur diye fazla ustunde durmadim.

Bana Ask filmi dvd si vermeler, her is cikisi gorusmek istemeler vesaire. Bir gun parkta otururken benden hoslandigini soyledi. O gun cok kizdim ve bunu nasil dusunebildigini sordum. Bana annesiyle babasinin arasindada 30 kusur oldugunu annesi 20yken babasi 57 falan, severek evlendiklerini soyledi. Michael douglas, ali agaoglu gibi ekstrem ornekler Verdi. Kendini nasil onlarla kiyaslarsin, onlar milyoner adamlar, bu ozguven nerden geliyor demistim.Sonra benden zekamdan etkilendigini soyledi vesaire derken kendimi iliskinin icinde buldum. Kardesimle yasiyordum ordan tasinip onun evine tasindim. Evlilige sicak baktigini da soyledi vesaire.

Bu adamin bir kiz kardesi bir de erkek kardesi var. ikiside 50 kusur yaslarinda.

Gecen gun bana Orcuna hediye almam lazim dedi. Orcun kim deyice Nese nin oglu dedi,. Nese kim diyince kuzenim dedi.

Ertesi gun 13 14 yaslarinda Orcuna hediye alip Nese denilen kadinin evine gittik. Kadinin ucuncu evliligi. Iki cocugu var onceki evliliklerinden. Kadin bana soguk davrandi beni gorunce sasirdi. Hic benle muatap bile olmadi.

Yolda donerken bu Nese senin nerden kuznein dedim. Uzak bi yerden tam aciklayamam dedi.

Eve gittik, seytan durttu adamin telefonuna baktim 2014 yilinda Neseyle olan konusmalarini gordum. Iste arabami tamire gotururmusun, bu aksam gelemicem esim geldi plan iptal, aklima geldin dun aksam vesaire gibi mesajlar.

Adama dedim bu senin nerden kuzenin acikla. Adamda dedi, erkek kardesimin karisinin kuzeni, 20 senedir taniyorum kuzen gibi dedi.

Benim sinirim bozuldu. Kadini kiskandigim icin degil ama adamin bana yaptigini saygisizlik olarak gordugum icin. 3 kere nerden bu senin kuzenin dedigimde lafi cevirdigi icin. Durust olmadigi icin.

Tamam dedi bu Kadinla gorusmicem. Onunla bi daha gorusmiceksin, markette gorursen aile gorusmelerinde gorsen bile gorusmiceksin dedim. Tamam dedi. Biliyorum cocukca ama ona mesaj at ve bir daha seni aramamasini soyle dedim.

Tamam dedi. Kadina bir mesaj atti. Merhaba Nese, umarim iyisindir, senden bir daha aramamani ve iletisime gecmemeni istiyorum, hayatinda iyi sanslar. Boyle bir mesaj.

Ertesi gun erkek kardesi aradi. Niye boyle bir sey yaptigini sordu, O da kiz arkadasimla yasiyorum, o istemedi o yuzden gorusmicem dedi. Erkek kardesi sen salak misin, onun seni boyle kontrol etmesine nasil musade edersin dedi, bir suru laflar soyledi tam duyamadim ve telefonu kapatti. Erkek kardesiyle hic tanismadim ama kiz kardesi birkac kez evimize gelmisti.

Bir hafta sonra yani dun kiz kardesi eve geldi, ve erkek kardesinin onu aradigini, yilbasinda veya herhangi bir sebeple o zengin avcisini benim evime getirmesin, o kizi asla gormek istemiyorum dedigini soyledi. Kiz kardesi de, normalde biz kavgaliyiz 10 senedir konusmuyoruz beni bunun icin ilk kez aradi dedi. Sonra kiz kardesi basladi, senin gibi guzel bi kiz niye onunla beraber ne amacin var niye seviyosun onu gibi sorular. Bunlari soylerken benimki hic birsye demedi sadece dinledi.

Dun hic uyumadim, size soyle soyleyeyim ister inanin ister inanmayin ben bir zengin avicisi degilim. Hersey cikar iliskisi olmus, birini sevmem icin neden bir sebep olmasi gerekiyor yada altinda birsey araniyor.

Adamin evinin kirami kendisinin mi yoksa erkek kardesi ve kiz kardesiyle ortakmi oldugunu bile bilmiyorum. Arabasi 2000 model bir araba. Benim sirketteki pozisyonum ondan bir tik ust bile diyebilirim. Bu arada sunu soyleyeyim, kendim aileden varlikliyim. Kolejde okudum, cevremde ust sinif insanlar vardi ama ben es olarak fakir birini sectim. Ve bosandim.

Simdi ise adamin beni abisine ezdirmesini kabullenemiyorum, bana aldirma o oyle herkese diyor dedi, sonra bana mesaji kendin attirdin buna kendin sebep oldun dedi.

Abisine bir telefon acip sen benim hayatimdaki kadina nasil boyle bir saygisizlik yaparsin demedi.

Bu aldirissizligi, saygisizligi kabullenemiyorum. Ama onu deli gibi seviyorum herseyi goze aldim. Birakip gitmek istemiyorum ama gururum yerler altinda. Kendimide cok asagilik hissediyorum.Ben evde otururken onun gidip erkek kardesine ve onun karisina yilbasi hediyesi goturmesi, beni yoksayan saygisiz bir adama hic birsey olmamis gibi davranmasini Kabul edemiyorum.

Bu aksam son bir konusma yapicam, abisiyle iletisimi kesmesini istesem cok mu istemis olurum.

Tesekkurler
Deli gibi nasıl seviyorsunuz anlamAdım, Üfff buruşuk buruşuk

Dedeye aşıksını yani sizden 10 yaş büyüğüm 50 yaşında adam gelse gülerim herhalde😁😁
Ne muhabbeti açaaaar ne seksi açaar ne mana yani?
Hani elinden tutacağın bir şeyler yok. Boşluğunuz genç dinamik birine gelseymii bari😆😆
Beraber “artık bülbül ötmüyor” adlı güzide türlümüzü okursunuz anca

O adam anlattığına göre dul bile değil “sadece çok şanslı bir adam :KK53:“ tamamen duygusal boşluk. Ayrıca adamın verdiği Ağaoğlu örneği.. tam bir fiyaskoooo :) Kart zamparaları örneklemesini burada konu sahibinin içselleştirerek olumlu yazması da ilginç:KK47:
Aynısını düşündüm yaş olayı zaten iğrenç Ali Ağaoğlu örneği daha da iğrenç

Bir şey soracağım neden bunu kendinize yapıyorsunuz? Eski sevgilisi mi yatak arkadaşı mı ne olduğu belli olmayan kadınla size rağmen hala görüşen ve utanmadan sizide muhattap eden adamken sizce çözüm sadece o kadınla görüşmemek mi? Burada size yapılan iğrençlik ve basitliğin önemi yok mu? Siz o çocuğun gerçek babasının sevginiz olmadığından emin misiniz? Mesajlar açık gayet cinsel ilişkileri olduğu belliyken sizce şimdi sadece arkadaş gibi mi takılıyorlardır? Kaldı ki evli kadınla ilişki yaşayabilen ahlaktaki bir adamla nasıl bir ilişki düşünüyorsunuz.
İkinci olarak adamın kardeşi size etmedik hakaret bırakmamış ve aşağlamışken, hatta sizin para için bedeniniz kullandığunızı ima etmişken erkek arkadaşınız hala ona tepki koymuyorsa ve o adamla görüşüyorsa bunun anlamı evet o kadın öyle biri ama şuan ihtiyaçlarımı karşılıyor demektir. Adam olan sizi, eşi ve hayat arkadaşı olarak gören zaten sizin söylemenize gerek kalmadan erkek kardeşe gerekli tepkiyi verirdi. Siz söyledikten sonra görüşmemesi ya da sizi idare etmek için gizli gizli görüşmesi sizce bir anlam ifade ediyor mu?
Bakın daha 30 yaş farka gelmeden adamın ahlaksızlığı, sizi düşürdüğü durum ve basiretsizliği ile ilgili bir sürü sorunuz var. 27 yaşında iş güç sahibi kadınmışsınız, bırakın elin ihtiyarını hayatınızı yaşayın.
Böyle bir adamla olan kadın zengin avcısı olabilir. Ya da sadece erkek avcısı :KK70:

Gerçekten 20 küsür yaşında bi kız 50 küsür yaşında bi erkekte ne bulur? Yani para bulsanız ona da eyvallah da bu gerçekten saçmalık.

Ben adamın yaşına takılmadım açıkçası. Mesela Brad Pitt 58, Fikret Kuşkan 56, Mehmet Aslantuğ 60 yaşında. Bunlardan herhangi biri "hadi gidelim" dese yuvamı yıkar giderim.

Ama sizin bazı ifadelerinizi hiç beğenmedim. Adam size Ağaoğlu'nu filan örnek verince resmen onlarda para çok sen neyine güveniyorsun demişsiniz. Yani bu adamda da para çok olsa koşa koşa gidecektiniz.

Neyse ben gideyim de google'da Mehmet Aslantuğ görselleri aratayım biraz.
Peki sizinle olan yuvasini da eşiniz başkası için yiktiginda adam haklı adam kral bende olsam bende yapardım diyebilecek misiniz ?

Ha bu arada sizi 56-58-60 yaşında kim takacak koluna 😅😅😅? Takacaklar mi sizce 😂😂😂

Peki sizinle olan yuvasini da eşiniz başkası için yiktiginda adam haklı adam kral bende olsam bende yapardım diyebilecek misiniz ?

Ha bu arada sizi 56-58-60 yaşında kim takacak koluna 😅😅😅? Takacaklar mi sizce 😂😂😂

Ben en iyisi Mehmet Aslantuğ'dan önce espriden anlamayan insanlarla nasıl konuşulur onu google'layayım

Merhaba

Tesekkurler
Some baya baya bir kuşak farkı problems.
Normalde bunları insanlar eş ailesi düzeyinde yaşadığı için etkilenmiyor ama yetiştiğiniz dünya ikinizin de bambaşka. O büyürken bambaşka şarkılar dinledi, bambaşka şeyler okudu, bambaşka kurallarla bambaşka bir alışkanlar düzeninde büyüdü.
Sen ise bambaşka. Hayatta ortak bakabildiğiniz alan kısıtlıdır. Olmaz demiyorum bu ilişki ama bunu göze alarak ve karşılıklı anlayışları çoğaltarak anca.
Adam kaç senelik yakın ilişki içerisinde olduğu tanıdığını sizin bir sözünüzle silecek kadar verdiği değeri göstermiş, haliyle sizden de aynı anlayış düzeyini bekliyor.
Ama bunda bile kuşak farkı devreye giriyor o bir savaştan yeni çıkmış yorgun bir dünyadaki adaptasyon güdüsü yüksek boomerken, sen ise, her şey önüne gelmiş, zorluk görmemiş, adaptasyon gereği hissetmemiş neredeyse z kuşağı olarak nitelendirilebilecek kesimdensin.

Son düzenleme:
Daha ortada söz yok nişan yok neşe’yle konuşma, kardeşinle konuşma…kardeşleri hem yaş farkı olduğundan hem de resmiyet olmadığından önemsemiyorlar sizi. Erkek arkadaşınız neşe’yle nerden kuzen olduğunu bile zorla açıklamış size. Kuzenlik kurumundan da fersah fersah uzak bir ilişki aralarındaki. Ben sizin ilişkinizde gelecek göremedim, çocuğunuz da varmış kapılıp gitmeyin

X