30 yaşında bakire olmak?

Ha, o zaman ben evlenmeden de yapmak istiyorum diyorsunuz. Yapın o zaman yapmayan kalmadı yeni nesilde. Güzel bir duygu ama sonu gelmiyor, insaniz robot degiliz ve canimiz istiyor. Ama her hayatiniza girenlede yapmayin:)
Hayır yani yapmayalım mı? Yeni nesil falan? Hayırdır yani? Ben her hayatıma girenle yapıyorum mesela ne olmuş?

Evlenecek adamı bulana kadar 5 tane sevgilisi olursa ve hepsiyle sevişirse ortalık kadını olur iması yapıyorsunuz. Kimseye az sevişmiş ya da hiç sevişmemiş olma borcumuz yok.
Ah ah demek ki ben ortalık kadını olmuşum ne üzücü fkdkfkdkd

Uzun süre seks yapılmadığında ve evliyse bide insan sinirden kuduruyor. Adamı evden bile kovasım geliyo vallahi 😂😂
Aynen vücut alışıyor. Orgazm olamayan ben bile alışmışım. Gelmiş duyar kasıyor . Hepimiz üzüldük ama hayat devam ediyor. Konu açmaya korkar olduk herkes duyar kasıyor anam

Aynen vücut alışıyor. Orgazm olamayan ben bile alışmışım. Gelmiş duyar kasıyor . Hepimiz üzüldük ama hayat devam ediyor. Konu açmaya korkar olduk herkes duyar kasıyor anam
Yahu moral bozukluğundan kocama birkaç kez hayır dedim. Adamlar bunların morali bozuk canı sıkkın diye düşünemiyor. Hayırdır niye istemiyorsun zevk mi almıyorsun oluyor. Nereye kadar hayır diyeceğiz. Vücut alışmış hayır desem de vücut istiyo ben sinirden deliriyorum bu sefer. Kocayı 2 kere evden kovdum bu hafta. İşin sonu boşanmayla bitecekti nerdeyse 😂 fazla duyarda kasmaya gerek yok. Evet hepimiz çok üzüldük çok korktuk çok ağladık. Ancak zamanı geldiğinde bizde devam edeceğiz hayatımıza geri kalan 40 yıllık ömrümüzün her gününü ağlayarak geçirme imkanımız ne yazık ki yok.

Hayır yani yapmayalım mı? Yeni nesil falan? Hayırdır yani? Ben her hayatıma girenle yapıyorum mesela ne olmuş?
Dünden beri bir sürü kötü yorum aldim. Bende yeni nesilim ve bende yapıyorum. Ama bunu kimseye dillendirmiyorum cunku gercekten laf ediyorlar. Ben bunu hata olarak gordugum için baskasida benim yaptigim hataya düşmesin diye soyledim. İsteyen istediğini yapar banane. Konu sahibi tecrubelerinizi belirtin yazmış al sana işte bu benim tecrubem? Evet yeni nesilde yapmayan yok,ben ve cevrem dahil. Devir değişti.

Dünden beri bir sürü kötü yorum aldim. Bende yeni nesilim ve bende yapıyorum. Ama bunu kimseye dillendirmiyorum cunku gercekten laf ediyorlar. Ben bunu hata olarak gordugum için baskasida benim yaptigim hataya düşmesin diye soyledim. İsteyen istediğini yapar banane. Konu sahibi tecrubelerinizi belirtin yazmış al sana işte bu benim tecrubem? Evet yeni nesilde yapmayan yok,ben ve cevrem dahil. Devir değişti.
O zaman doğru sözler kullanın. Hata olan ne? Erkeklere hata demezsiniz.

O zaman doğru sözler kullanın. Hata olan ne? Erkeklere hata demezsiniz.
Hahahahahahah. Kendini tedavi ettir lütfen. Başkasının fikirlerini sırf sana uymuyor diye yargilayamazsin. Normal hayatta korkak biri olduğuna yemin edebilirim. Kendinden üstün birine bu şekilde yaklaşmaya cesaretin olmadigina yemin edebilirim. Sizin gibilerin agzi burada açılıyor işte.

E peki sırf sürekli isteyecegim diye uzak mi duracagim cinsellikten ne yapacağım bilmiyorum ya evlilik falan da yok şuan da ve yaşıtlarımin çoğu yaşadı bunu. Ve sırf bakire oldugum için erkeklerin benden uzak durduğunu fark ettim
Bu erkekler de alem. Bakire olmayan kadını ikinci el gibi iğrenç bir tabir kullanarak istemezler, bakire kadınları da neden yaşamadın bu yaşa kadar diye istemezler. Kişinin dini hassasiyetleri vardır yaşamak istemez bunu anlar ve saygı duyarım ama hayatınızı erkeklere göre yaşamayın. Sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen biri zaten yanlış adaydır. Sizi gerçekten seven biriyle birlikte olursanız eğer sürekli cinsellik yaşanmaz eğer yaşanıyorsa zaten o erkeğin amacı bellidir. Kaldı ki ben cinselliği gerçekten çok seven bir kadınım beni bile rahatsız eder hep cinsellik, hep cinsellik.

E peki sırf sürekli isteyecegim diye uzak mi duracagim cinsellikten ne yapacağım bilmiyorum ya evlilik falan da yok şuan da ve yaşıtlarımin çoğu yaşadı bunu. Ve sırf bakire oldugum için erkeklerin benden uzak durduğunu fark ettim
Demekki bakire iseniz o kişilerin sizinle işi yok, menfaatlerine hitap etmiyorsunuz.Menfaatsiz olanı bekleyin siz de

X