30 yaşında bakire olmak?

Daha çok 18 yaşında ki bir ergene benziyorsunuz. 30 demek imkansız gerçekten. Mümkünse siz üremeyin. Ülke yeterince bilinçsizce sevişip süpriz doğumlarla gelen nesille dolu. Hem tavsiye istiyorsunuz hemde verilen cevaplara ukala, terbiyesizce cevaplar veriyorsunuz. Dalga geçmek için mi açtınız konuyu? Fazla gergin bir kişiliğe sahipsiniz yalnız olmanıza şaşmamalı.
Evet 18 yaşında bir ergene benziyorum sizin gibi kasrlanmadim henüz ahhaha

Yahu hanımefendi ciddi diyorum sinir yapıyor sinir. Bi dönün kendinize bi bakın şimdi değil sakinleşince, ben neden durduk yere patlayıp duruyorum diye? Böyle tonla gördüm, gördüğüm yerde kaçarım, bi düşünün bakalım adamlar sadece bakiresiniz mi diye kaçıyor sizden, yoksa başka şeyler de olabilir mi?
Nasıl bu kadar eminsiniz seks yapmamanin sinir yaptığından? Siz her sinirlendiginizde afedersiniz yrrak yiyerek mi rahatliyorsunuz?

Nasıl bir toplum yapısından çıktığını da anlamış olduk, tam aksini iddia etse de.
Bunlardan çok var. Sayısız. Ve cinsel ilişki yaşamadığı için erkeklerin kendisinden uzak durduğuna ikna ederler. Oysa ki üslubu, çirkin karakteri, bakış açısı, bozuk ağzı, cehaleti insanları haklı olarak kendisinden uzaklaştırır. Ama eğitilmezler asla. Ne yaparsan yap terbiye edilmez.

E peki sırf sürekli isteyecegim diye uzak mi duracagim cinsellikten ne yapacağım bilmiyorum ya evlilik falan da yok şuan da ve yaşıtlarımin çoğu yaşadı bunu. Ve sırf bakire oldugum için erkeklerin benden uzak durduğunu fark ettim
Birak dursunlar uzak bu zamanda bakire olan bir kiz cok az bulunur bununla bence gurur duy ve kendini evlenecegin kişiye sakla evlendiginde zaten hersey yerine oturur

Nasıl bu kadar eminsiniz seks yapmamanin sinir yaptığından? Siz her sinirlendiginizde afedersiniz yrrak yiyerek mi rahatliyorsunuz?
Evveetttt en sonunda belli ettin kendini Murtaza abi,buraya kadar sabırla okudum yorumlarını.Hadi başka kapıya,özellikle de insanların bu kadar hassas olduğu bir dönemde hiçte utanmıyorsunuz böyle mallıklar yapmaya😡

ben hep diyorum ki bu burnunu yaptıranlarda ruhsal bir şey var ama meme yaptıranlar normal... Bayan üye kendisi, burun estetiğinden bu 3. üyeliği daha bu yeni soracaktım sen geri zekalı mısın 2 tane hesapla burnunu sorup duruyorsun diye ama o kendini patlattı.

@mrtlyee anladın değil mi demek istediğimi?

Hanımefendi kendinizde misiniz?? Bunu söylediğiniz üyeyi dislike ettim az önce seviş de rahatla dediği için. Ellerim kırılaymış affet katip. Rezilsiniz rezil.

Hanımefendi kendinizde misiniz?? Bunu söylediğiniz üyeyi dislike ettim az önce seviş de rahatla dediği için. Ellerim kırılaymış affet katip. Rezilsiniz rezil.
Bilmem kaçıncı hesabıymış zaten, ağam bizimle eğleniyormuş. Bi sıkıntısı var ama cinsel hayat yokluğu olmayabilir bunun içinde.

X