34 yaşındayım, 20'li yaşlarımı özlüyorum çok yalnız hissediyorum

Haklısınız aslında önemli olan mutlu olarak yaşayabilmek, benim aşk konusunda yaşanmışlıklarım pek olmadığı için ve genelde sevdiğim kişilerde ciddi anlamda benim yerime hep başkaları tercih edildiği için kendimi değersiz hissettiğim oluyor bu durumda beni mutsuz ediyor, bazen kimse olmasın diyorum hayatımda bazen de olsun diyorum tam bir belirsizlik içindeyim

ben de benzer durumları yaşıyorum ve seni çok iyi anlayabiliyorum. Herkes evlenip coluk cocuğa karışınca yalnızlık kaçınılmaz oluyor. İstanbuldaysan arkadaş olalım :)

Ben 30larımı çok sevdim. 20 ki yaşların ortaları yani ilk işe başladığım zamanlarım çok kötüydü. Şimdi kendimi çok güçlü ve iyi hissediyorum. Evliliği de takmayın derim. Olursa olur olmazsa da hayatınızı en mükemmel şekilde yaşayın. İnanın üzüldüğünüze değmez. Siz kendiniz mutlu olun. Gerisini de Allah'a bırakın.

20li yaşlarıma bende dönmek isterdim ama sebebi o yaşta olmak için değil 20li yaşlarda yaptiklarimi geri alabilmek için. Suan daha mantikli dusunuyorum. Artik o yaslardaki ki gibi bu dünyada bende varım diye ispat etmeye calismiyorum çünkü bu dünyada varligim biliniyor şu dakika ölsem geriye birakabilcegim bir Çok yaptigim şeyler var. Ama 20li yaşlarda hiçbirşey yoktu. Eminim unutulmam 20 gün filan sürerdi. Sadece çok genç oldu diye filan hatilarlarlardi sanirsam.
Yasiniz evlenmek mutlu olmak için çok güzel bir yaş. Geçmişe değil önünüze bakın. Enerjinizi gelecege harcayıp.
Mutlu gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…