341.dönemde eşi nişanlısı sevgilisi askere gidecek olanlar

docalan

Yeni gün yeni bir umut
Kayıtlı Üye
15 Mart 2011
642
0
Eeee sizinde topiğinizin açılma zamanı geldi.Biz 339.dönem asker bekleyenleri olarak burada size yardımcı olmaya çalışacağız.Biz yarıladık sayılır inşallah çabucak geçer biter sizinkilerinde askerliği.İlk zamanlar çok zor oluyor sudan çıkmış balık gibi aynı yerde askerlik yapanların yarenlerini arayabilirsiniz sizde bizim gibi bu topikte.Şimdiden Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme:
kızlar nerdesiniz topiğiniz burda siz yoksunuz :)) kimsenin yakını ağustosta askere gitmiyor anlaşılan

Sınavın açıklandığı günü hiç unutamam ve ilk 1 ay'ı zor zor zorrrrrrrrrr ağlamakla geçiyor zaten bu süre sonra biraz daha alışılıyor.Allah yardımcınız olsun bizim topiğimize girip gittikleri yerleri söylerseniz belki bizim askerlerimizden orda olanlar vardır yardımcı olmaya çalışırız.Bizde 337.dönemlerden böyle yardım almıştık.İnşallah biran önce geçer biter.

bende konunun açılmasını bekliyodum.nasıl geçecek hiç bilmiyorum.kalbimde bir ağırlık var resmen.inşallah hepsi sağsalim gelir

merhaba..Şimdiden allah kavuştursun diyeyim sizlere.ben de bekliyorum 91-2 asker sevgilim. Şimdi 341. Dönemler gidecek birliklerine onların onbaşı olma durumları var.Merak ettim ayın kaçında teslim olacak askerlerınız? Bizim dağıtim biraz buna bağlı da,takip edeceğim konunuzu..

vayy bee.. ben 337.dönemdenim kızlar..339 ların az kalmış..sıra size geliyor..bana ozamanlar hiç bitmicekmiş gibi geliyo 5 bucuk ay.. hep ağlıyodum..ama bakın kımler geldi geçiyo..kesinlıkle askerınızın ustune gıtmeyın sabredın..kavga etmeyn sonra askerde böyle olmuştu dıye duygu somurusu yapıyolar ılk 1 ay zor geçecek..sonrası boşluk..bı bakmışssınz kii 5 bucuk ay bıtmış..sımdıden allah kavustursun ..

benimde sevdiğim bu ağustosta askere gidecek.. ama biz bir ay önce ayrıldık daha doğrusu o beni terketti.. iki kat daha zor geliyo bana ve ne yapıcam bilmiyorum...

benim sevgilimde gidiyo...
allahın izniyle mezun oldu hemen işlemlerini yaptırdı ve 3-4 gün sonra gidicek...
kısa dönem ve yedek subaylık sınavına girerken bile yanındaydım sınava girip çıkmasını bekledim
simdi de sonuçları bekliyoruz...

Kızlar sonuçların açıklanmasına son 1 gün kaldı...Karnım ağrılar giriyor artık..Çok merak ediyorum nereye düşecek uzun dönem şanssızlığı bizi vuracakmı..
Cumartesi günü asker malzemelerini almaya gittik..Öyle kötü oldumki..Hiç durmicakmı bu gözyaşları puff gözlerim kurudu valla..yanıda ağlayınca onu üzüyorum

bu gece açıklanıyor kızlar
onların yanında üzüntümüzü belli etmeyelim onlar zaten kendi içlerinde üzülüyorlar bizden ayrı kalacakları için...

Bu akşam yemek yiyeceğiz arkadaşlarımızla son kez...daha şimdiden yazarken gözlerim doluyor.gel de belli etme üzüntünü ...uff uff bi musluk olsa şu gözlerde de vanadan falan kapasam

kızlaaar bişey sorcam askere gitcek olan sevgilileriniz için özel bişy yaptınız mı??? ne bileyim bşy aldınız mı hatıra olsun yanında bulunsun vs.

bu gece açıklanıyor kızlar
onların yanında üzüntümüzü belli etmeyelim onlar zaten kendi içlerinde üzülüyorlar bizden ayrı kalacakları için...

Allah'ım hepimizin gönlüne göre ver ne olursun,bu gece hepimiz için güzel olur inşallah kızlar.

kızlaaar bişey sorcam askere gitcek olan sevgilileriniz için özel bişy yaptınız mı??? ne bileyim bşy aldınız mı hatıra olsun yanında bulunsun vs.

canım ben de düşünüyorum kaç gündür ama ne yapacağıma karar veremedim hiç,bi de verdiğimiz hediyeyi falan askeriyeye götürebilirler mi acaba?askerlerine hatıra olarak bişey alan ya da hazırlayan varsa yardımcı olsun lütfen bize de

ben ona almadım ama o bana aldı.askerde ona mektup yazmayı düşünüyorum:)bu aksam açıklanıyor yerimde duramıyorum heyecanımdan.zaman su son 1 haftadaki gibi hızlı hızlı geçse askerdeykende..:97:

kızlar allah hepinize sabır versin. zor bir döneme giriyorsunuz. hatıra olarak yanında götürebileceği bir şeyler almak çok da mantıklı değil bence. ben de almak istemiştim ama sonradan öğrendim ki orada yer değiştirme diye bir olay var. hırsızlığa böyle diyorlar. giden şeyin geri döndüğü de pek olmuyor. nerede ne koşullarda askerlik yapacağı belli olsun önce askerinizin. her şeye rağmen moralinizi bozmayın, geceki sonuçlar size ilk başta kötü gelebilir ama aslında beklenmedik şekilde iyi olabilir sonu. biz iyi yerler diye sevinmiştik şimdi bitsin diye dualar ediyoruz. çok zor bir askerlik dönemi geçiriyoruz. sizin destekleriniz onlar için çok önemli. çünkü orada sivil hayatta olduğu gibi davranamıyorlar, konuşacak kimse bulamadıkları zamanlar oluyor. işte o zaman tek dayanağı siz oluyorsunuz. aranızdaki şey gerçekse daha da güçlenecek emin olun. hepiniz için sonuçlar güzel olur umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…