341.dönemde eşi nişanlısı sevgilisi askere gidecek olanlar

İstanbul gelini oldum evet ama hala alışamadımm :KK14:
Sen de hayırlısıyla yerleşirsin canım. Ne oldu canım benim, inşallah her şey yoluna girer en kısa zamanda

inş. girer cnm ya sana anlatmıştım bir ara o meselelerr.

Sağolasın canım:KK16:
Gelinlikle olan fotolarımı mailden yollarım sana bakarsın :KK34:
Evet artık buradayım bol booll eski günlerdeki gibi :KK1:

cnm sendeki msn adresime mail gelmiyor ama msn açtığımda ordan atarsın artıkınnn :KK76:
:KK16:

ben evdeyim canım.
sıcakta bir yere çıkılmıyor valla.
senin nasıl gidiyor evlilik?

İyi gidiyo canım yemekti evi toparlamaktı derken akşam oluveriyo. Biraz sıkılıyorum evde onun dışında bi sorun yok..Burası da acayip sıcak şu saatte bile sıcak esiyo..

Kızlaar napıyosunuuzz. Sıkıldım evde gelin de sohbet edelim azıcık :KK1:

ben evdeyim canım.
sıcakta bir yere çıkılmıyor valla.
senin nasıl gidiyor evlilik?

İyi gidiyo canım yemekti evi toparlamaktı derken akşam oluveriyo. Biraz sıkılıyorum evde onun dışında bi sorun yok..Burası da acayip sıcak şu saatte bile sıcak esiyo..

canlarrrr napıyorsunuzz...

Ben de iş ev arası mekik dokunuyorum hava çok sıcakk...

Ev hanımı oldun artıkın evin düzeni daha oturmamıştır ancak alışırsın cnm.

İş bulabilirsen bşraz rahatlarsın en azından...

canlarrrr napıyorsunuzz...

Ben de iş ev arası mekik dokunuyorum hava çok sıcakk...

Ev hanımı oldun artıkın evin düzeni daha oturmamıştır ancak alışırsın cnm.

İş bulabilirsen bşraz rahatlarsın en azından...

Hoşgeldin canımm..
Evet daha evin düzeni tam olarak oturamadı, yavaş yavaş olcak inşallah..
İş bulursam çok daha iyi olacak dediğin gibi, en azından kafam dağılır, hayırlısı tabi..
Sen napıyorsun canım, nasıl gidiyor her şey yolunda mı?

Hoşgeldin canımm..
Evet daha evin düzeni tam olarak oturamadı, yavaş yavaş olcak inşallah..
İş bulursam çok daha iyi olacak dediğin gibi, en azından kafam dağılır, hayırlısı tabi..
Sen napıyorsun canım, nasıl gidiyor her şey yolunda mı?

cnm bildiğin gibi hiç bir hazırlık yok henüz ev işi olmadı zaten.

Nikah işlemleri için evrakları hazırladım müsait olunca İst. gidicem gün için.

öyle işte Ramazan geçsin hızlanır işlerim die düşünüyorum hayırlısı olsun herşeyim cnm.

Son düzenleme:
Onu beklediğim yıllara ve beklediğim asker yoluna yazıklar olsun.....

Hesabını katkatkat versin Rabbim'e....

Son düzenleme:
hadi ya üzüldüm, ne güzel burda hep birlikte beklemiştik asker yolu ne oldu askerden sonra evlilik yüzünden mi anlaşamadınız...

Evlilik için benim eski nişanlım bana zaman veremem sana deyince ben bitirdim o da zaten kabul etti.
Çünkü kendine güveni yoktu. Hayata karşı tutkusu yoktu.

hayırdır canım ne oldu

AMİNN canımm...
Bende biliyorsun ki eski nişanlıma hakkımı helal etmiyorum.

hadi ya üzüldüm, ne güzel burda hep birlikte beklemiştik asker yolu ne oldu askerden sonra evlilik yüzünden mi anlaşamadınız...

Ewet Tuğçem biliyorum bende etmiyorum.

Sweetng, beraber bekledik ewt ama biz değmeyecekleri beklemişiz, evliliği herkes yapamazmış demekki. Allahım böyle insanlardan uzak tutsun bizleri inş. onlara da elbet birgün hak ettiklerini verecek rabbim.

Son düzenleme:
Umut Verip Güven Aşılayıpta Yarı Yolda Bıraktığın İnsanın , Gönül Sadakasını İki Dünyada Da Veremezsin

Ewet Tuğçem biliyorum bende etmiyorum.

Sweetng, beraber bekledik ewt ama biz değmeyecekleri beklemişiz, evliliği herkes yapamazmış demekki. Allahım böyle insanlardan uzak tutsun bizleri inş. onlara da elbet birgün hak ettiklerini verecek rabbim.

bende cok yazdım bu forumda.. ben o askerden gelmeden 1 ay once ayrıldım. sonra geldikten 3 ay snra baskasıyla evlendi.

hakkımı tabiki helal etmedim. yazın tatildeyken de annem evlendigi kıza kanser teshisi koydu. ve benim acizin annesi gelip sonucu aldı.. zamanında da annemin kapısını benim icin calmıstı.

kızlar metin olun. Allah herkese hakettigini veriyor.. sizler icin de cidden uzuldum ama hak hayırlısını temiz kalpliye yazrmıs.. :)

opuldunuz..

bende cok yazdım bu forumda.. ben o askerden gelmeden 1 ay once ayrıldım. sonra geldikten 3 ay snra baskasıyla evlendi.

hakkımı tabiki helal etmedim. yazın tatildeyken de annem evlendigi kıza kanser teshisi koydu. ve benim acizin annesi gelip sonucu aldı.. zamanında da annemin kapısını benim icin calmıstı.

kızlar metin olun. Allah herkese hakettigini veriyor.. sizler icin de cidden uzuldum ama hak hayırlısını temiz kalpliye yazrmıs.. :)

opuldunuz..

Canım senin içinde hayırlısı olsun.
Evet herşey güzel olucak ben buna inanıyorum.

aman beeeee herşey boşmuşşş :)))

beklediğim günlerimde, döktüğüm göz yaşlarımın hesabını sorsun Rabbim inş....

Tuğçemm.......

Aklıma bir anda burası geldi evde boş boş oturuyordum ve bir bakayım dedim. Baya bir şeyler olmuş kızlar herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Allah hep sizlerin yanında olsun güzellikler yaşayın. Burada ne günler geçirdik çok şeyler yaşadık unutmuyorum o günleri çok özel ve güzeldi paylaşımlarımız çünkü. Arad burdan yazışalım gene. Özledim o zamanki muhabbetlerimizi yaa..:KK31::KK16:

X