39 yaşında yüksek Fsh ve düşük amh değerleriyle hamile kalma yolculuğum...

Ne güzel olmuş, sevindim adına, benimde test sonuçlarım kötü, ısırgan otunu kim önermişti, ben forumdan okumuştum diye hatırlıyorum.
Senin değerlerin neydi?
Amh 0,070
Fsh 20
Estradiol 5 den küçük, bu ne demek küçük olması?

Çok sevindim adına, hayırlı olsun.
Özelden yazdım bakar mısın.

Amh ve estradiol kaçtı sizin?
Benim estradiol 5 den küçük bu ne demek?

Amh, fsh, estradiol kaçtı sizin?

Prowomen değerlerinde artış gösterdi mi?
Bende kullandım da onu.

Fsh 17.5 idi cyclo progynova sonrası 9 oldu e2 450 çıkıyordu oda 86 oldu hatta doktor bu ay kalabilirsin dedi ama amh çok düşük kalamadım bu değerlerden sonra doktor bırakırdı
Kaç ay sonra etki etti prognova?
Ben üç ay prowomen içtim değerime baktırmadığımdan öncesinde etkisini bilemiyorum.

Estradiol 5 den küçük çıktı bende bu çok mu kötü?

Amh ve fsh borsa gibi yükselip düşüyor kardeşim anlamış değilim,buğün tüp bebekle bile bu değerler ile anne olamıycamı ozon tedavisi ile şansımı denememi söylediler artık hiçbişey bilmiyorum,Rabbim kimseyi böyle çaresiz bırakmasın

Merhaba kızlar benim de geçen sene fsh 14, e2 55 lh 5,93 çıkmıştı. Doktor muayenede yumurta sayısı iyi demişti. Engel olmayacak kadar küçük polip de var demişti. Hemen polipleri alıp tüp bebek yapalım istedi doktor. Ancak, bir kızım var tüp bebek yöntemi ile ilk denemede hamile kalmıştım, erken doğum ve bir sürü sıkıntı yaşadık, kızımda hasar bıraktı. Şimdi doğal yolla kardeşi olsun istiyorum, yalnız kalmasından korkuyorum. Bu değerler belki de daha da arttı, yakın zamanda baktırmadım ve bu sene 39 oldum. Bu ay da çok umutsuzum, stresli ve yorucu bi hayatım var. Çok mu zor sizce doğal yolla olması

Arkadaslar merhaba adetin 3. Gunu test yaptirdim haftaya doktora gostericem degerlerim
Fsh 19
Lh 11
Amh 4.5
Estradiol 27.4
Prolakatin 11.7
Fsh ve lh degerlerin yuksek gozukuyo nedersiniz bu testler icin

Arkadaslar merhaba adetin 3. Gunu test yaptirdim haftaya doktora gostericem degerlerim
Fsh 19
Lh 11
Amh 4.5
Estradiol 27.4
Prolakatin 11.7
Fsh ve lh degerlerin yuksek gozukuyo nedersiniz bu testler icin
Benim fsh ı yüksek bulmuştu doktor 14 çıkmıştı, sanırım size de yüksek diyecektir. Ama e2 yi de önemsemişti. Bir de muayenen fsh 14 e göre daha iyi durumda demişti yumurta rezervi olarak. Bu sene ölçtürmedim henüz

E 2 niz kacti ? Bakalim banada muaynede ne dicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…