3ncüye hamileyim eşim bebeği istemiyor

bu nasıl bir uslüp ya lütfen düzgün akıl verin yargılamayın insanları. dört duvar arasını kimse bilemez bu kadar kalp kırmayın!

Kimi yargılamışım?Konu sahibi bir daha üzülmesin diye olanı söylüyorum. Konuyu düzgünce okuyun adam çocuğu istemedi kaynanasıyla aldır dediler paraları yok asgari ücretli ikisi de. Kaynanasının dizlerine kapandı konu sahibi.Ev kredisi var. Bu sebeplerle mantıklı olanı yazıyorum bir şey dediğim yok konu sahibi de bir şey demedi. Her lafa karışmayın.

Kimi yargılamışım?Konu sahibi bir daha üzülmesin diye olanı söylüyorum. Konuyu düzgünce okuyun adam çocuğu istemedi kaynanasıyla aldır dediler paraları yok asgari ücretli ikisi de. Kaynanasının dizlerine kapandı konu sahibi.Ev kredisi var. Bu sebeplerle mantıklı olanı yazıyorum bir şey dediğim yok konu sahibi de bir şey demedi. Her lafa karışmayın.
baya baya yargılamışsınız yazdıklarınızda ki uslüba bakar mısınız? akıl verirken kalp kırıyorsunuz! üzülmesin diye siz daha çok üzüyorsunuz yapmayın! insanlar çare aramak için konu açıyor ama sizin gibi kötü düşünceli insanlar pat diye klavyeden rahat rahat yazıyor. konu sahibi ne diyecek size kadın çare arıyor. her konuya bu uslüple karışmayın.!

baya baya yargılamışsınız yazdıklarınızda ki uslüba bakar mısınız? akıl verirken kalp kırıyorsunuz! üzülmesin diye siz daha çok üzüyorsunuz yapmayın! insanlar çare aramak için konu açıyor ama sizin gibi kötü düşünceli insanlar pat diye klavyeden rahat rahat yazıyor. konu sahibi ne diyecek size kadın çare arıyor. her konuya bu uslüple karışmayın.!
Yorumunuz için cok teşekkür ediyorum Allah razı olsun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Geçmiş olsun ben üzüldüm. 😕
Bundan sonra hayırlısı olur insallah bari dinlenip kendinize dikkat edin.bu süreçte

Geçmiş olsun ben üzüldüm. 😕
Bundan sonra hayırlısı olur insallah bari dinlenip kendinize dikkat edin.bu süreçte
Öyle yapıyorum canım cok teşekür ederim dinleniyorum evet kaynanamın yüzünü görmek istemediğim için anneme geldim o bana gözü gibi bakıyor

Evet verdi canım antibiyotik ağrı kesici vitamin verdi ben tekrardan ne zaman sprail taktırabilirim cift korumalı yöntem yapıcaz artıkın ama içimden gelmiyor artık ilişkiye girmek bile
Evet cok iyi anliyorum haklısın . Ben
spiral hic taktirmadigim icin bilemiyorum. Onu bilgisi olan arkadaslar söyler. Biz cocuk dusunmuyorken evliligin ilk 2 senesi esim prezervatif takp korundu. Cocugu bu yil dusunup gecen yaz korunmayi biraktik .Suan hamileyim zaten ilk bebeğim. bu ilk cocuktan sonra esim yine prezervatif takacak oyle korunmayi dusunuyor.

Evet cok iyi anliyorum haklısın . Ben
spiral hic taktirmadigim icin bilemiyorum. Onu bilgisi olan arkadaslar söyler. Biz cocuk dusunmuyorken evliligin ilk 2 senesi esim prezervatif takp korundu. Cocugu bu yil dusunup gecen yaz korunmayi biraktik .Suan hamileyim zaten ilk bebeğim. bu ilk cocuktan sonra esim yine prezervatif takacak oyle korunmayi dusunuyor.
Anladım canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Yaşamınız boyunca aldırmasaydık şu yasında olacaktı...Yaşasaydı böyle olacaktı..Kızmıydı acaba erkekmıydı? Demeyecekseniz..Hıc olmamıs farz edip hayata devam edecekseniz ...
Bunun vicdan azabını şimdiden çekiyorsunuz bundan sonraki süreçte ruhunuz bu durumu kaldıramayıp psikiyatrilerde dolanacağınıza kopartın ipleri doğuruyorum deyin geçin derim...

O ruhsal bunalımı belli ki kocanız çekmeyecek..Kendinizi düşünün..Beden sizin doğurcam dediğiniz an biter...İnceldiği yerden kopartın S.S kabul edecek..

Yaşamınız boyunca aldırmasaydık şu yasında olacaktı...Yaşasaydı böyle olacaktı..Kızmıydı acaba erkekmıydı? Demeyecekseniz..Hıc olmamıs farz edip hayata devam edecekseniz ...
Bunun vicdan azabını şimdiden çekiyorsunuz bundan sonraki süreçte ruhunuz bu durumu kaldıramayıp psikiyatrilerde dolanacağınıza kopartın ipleri doğuruyorum deyin geçin derim...

O ruhsal bunalımı belli ki kocanız çekmeyecek..Kendinizi düşünün..Beden sizin doğurcam dediğiniz an biter...İnceldiği yerden kopartın S.S kabul edecek..
Aldırdık canım bebeği cok üzgünüm

Malesef kendimi toparlayamıyorum istemsiz olarak sürekli ağlıyorum rabbim beni affetsin cok isteyenlerin kucağını doldursun allahım
Bence konunuzu yorumlara kapatılmasını isteyin yorumlar yaranıza tuz basa bilir.Bir süre kendinizi dinleyin.Bazılarına kolay gele bilir ama bir anne için kolay olamaz bence.Tekrardan geçmiş olsun Allah günah yazmasın.😕

Benim anlamadığım “ben kürtaj olucam” diyen hemen o gün kürtaj nasıl oluyor?

Bence konunuzu yorumlara kapatılmasını isteyin yorumlar yaranıza tuz basa bilir.Bir süre kendinizi dinleyin.Bazılarına kolay gele bilir ama bir anne için kolay olamaz bence.Tekrardan geçmiş olsun Allah günah yazmasın.😕
Amin canım inş rabbim görüyor benim ne kadar cok acı cektiğimi ne kadar cok üzüldüğümü kaynanama günahı yazılsın kadının şekeri yükseldi ben gebe kaldığım için yüzü gözü şişti

Herkes ne çok bilmiş, ben 6 ay önce doğum yaptım. Ve toplasan 3 defa eşimle birlikte olmadım ve onda da eşim korundu prezervatif ile fakat bugün hamile olduğumu öğrendim. Konu sahibini çok iyi anlıyorum, iş yerinden sadece 4 ay doğum iznine çıktım ama ekonomik olarak beni mahvetti. Bence en önemli düşünmesi gereken doğurmaya karar verirseniz bu çocuğa ekonomik olarak bakabilecek misiniz? Ben daha yeni öğrendim ve hala şokumu atlatamadım ne yapacağıma hala karar vermedim.
Ekonomik nedenler dolayısı ile 6 aylık kızım daha 2 aylıkken uzaktan çalışmaya başladım, annem bakıyor kızıma sabahtan akşama kadar ve sonuçta ikinci bir bebeğe kadına nasıl bak diyeyim? Onların ne kadar ömrü kaldı ki, kendi çocuklarını büyüttüler. Artık hayatın tadını çıkarmalılar. Zaten kızım için vicdan azabı çekiyorum, birde doğurmaya karar verirsem artık işe dönmem çok zor ve artık ülkemizde tek maaşla geçinmek, çocuk büyütmek çok zor maalesef.
Ben kendim kararımı verene kadar kimseye söylemeyeceğim. Doğurmaya karar verirsem söylerim, sadece eşime söyledim ve aldırabilirim daha düşüneceğim dedim. Tavsiyem iyice düşünmeniz ama bence en önemli konu ekonomi, artık çocuklar eskisi gibi değil. Her şeye özenecekler her şeyi isteyecekler. Arkadaşlarında olanı alamayacaksınız, istedikleri yere götüremeyeceksiniz. Kararı eşiniz değil siz verin çünkü doğuracak olan, bakacak olan - ve bakması gereken sizsiniz, kaynananız değil-

X