40 yasindan sonra tüp bebek yaptıranlar buraya

Peteklim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
174
98
Merhaba Arkadaşlar 40 yaşından sonra tup bebek hikayesi olanlar bizler bu tüp bebek süreçinin en zorunu yaşayanlar olarak birbirimize deneyimlerimizi paylaşalım ki destek olalım. Yaşımızdan dolayı yumurta kalitemiz iyi olmadığı için bizler % 5 'lik kısımda hamile kalabaliyoruz ve bu oran için savaşıyoruz. Hikayelerinizi bekliyorum.

Kendi hikayemden başlamak istiyorum 7.kez deneme yaptım 5 kez negatif 2 kez düşük yaşadım bu düşünlerden bir tanesi embriyo genetik test yaptirmistim. Ben sunu anliyorum bu yasta genetik test şart bu tutmayanlar demek ki genetik olarak bozuk sanırım başka deneyim ve bilgilerini varsa paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba,
Bizim bir grubumuz var, isterseniz oraya da bir göz atın: Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri
Arkadaşlarla birlikte deneyimlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.💖

Merhaba Arkadaşlar 40 yaşından sonra tup bebek hikayesi olanlar bizler bu tüp bebek süreçinin en zorunu yaşayanlar olarak birbirimize deneyimlerimizi paylaşalım ki destek olalım. Yaşımızdan dolayı yumurta kalitemiz iyi olmadığı için bizler % 5 'lik kısımda hamile kalabaliyoruz ve bu oran için savaşıyoruz. Hikayelerinizi bekliyorum.
Merhaba bende 40 yaşındayım 7 aylik evliyim tüp bebek hiç denemedim daha

Merhaba bende 39 yaşındayım banada doktor tüp bebek önerdi ama çok düşük bir şansımın olduğunu soyledi yıkılmış durumdayım ne yapacagimi bilemiyorum

Merhaba bende 39 yaşındayım banada doktor tüp bebek önerdi ama çok düşük bir şansımın olduğunu soyledi yıkılmış durumdayım ne yapacagimi bilemiyorum
Ben 45 yaşındayım halen çabalıyorum pes etmedim henüz siz 39 yaşındasınız benden daha fazla şansa sahipsiniz niye umutsuzluğa kapıldınız? Çok düşük şansın var demiş doktor? Açıklaması nedir?

Neresi acaba bende
Merhaba bende 40 yaşındayım 7 aylik evliyim tüp bebek hiç denemedim daha
merhaba bende 40 yaşındayım 1 senelik evliyim ilaçla adet oluyorum hormonlarım yüksek olduğu için tüp bebeğe başlayamadım...doktorum adet olunca hormon değerlerime bakıyor ...hapım bitince hormon tahlili vereceğim ...sizin hormon değerleriniz nasıl ??

X