42-34

Aksamlari ekmek yemiyorum. Sabah az ekmekle sıkı kahvaltı yapiyorum oglende ekmeksiz sulu yemek ama az porsiyon. Henuz harekete gecemedim bu videolara bakacagm.

Bende bugün yoldan geldim evime döndüm. Yarından itibaren daha düzenli yaparım sporumu artık. Vee sağlıklı beslenmee

Hiçbir şey yemedigim halde bir şişkinlik sizce neyden kaynaklı olabilir bu , soda falan içtim ama değişen pek bir şey yok buna göre egzersiz mi yapsam yatmadan önce 🙁🤦🏻‍♀️

Oksijensizsu Oksijensizsu QueenGenepil QueenGenepil ben de geldim🤚hem de diyetisyen tavsiyeleri ile.Aklıma gelenleri karışık yazacağım. Her diyet kişiye has olduğu için genel tavsiyeleri yazayım🥳

*Düzenli kilo verdiğim bir dönem beni ödüllendirmek için ne istiyor canın demişti saniyesinde kısııır dedim. Tamam istediğin kadar ye. Tek şartım yanında bir bardak ayran iç dedi ve şöyle açıkladı. Baklava bile yesen üzerine tükettiğin ayran sindirimi çok kolaylaştırır.Bu çok aklımda kaldı.

*Yemek yerken su içme diyordu bana. Yemekten yarım saat önce 1 bardak,yemekten 1 saat sonra bir bardak iç demişti.

*Tatlı krizleri ve özellikle diyete yeni başlanan o zorlu ilk hafta için tarçınlı su önerdi. Kan şekerini dengeliyormuş.(Yada elma dilimleyip üzerine tarçın serperdim)

*Çoğu zaman kahvaltı yapmak istemediğimi söyledim yulaf yesem dedim ara ara olabilir dedi.Hurma özü,bal,pekmez ile yulaf lapası yapıyordum.

*Tartılmayı yasaklamıştı. Kontrole geldikçe ben tartacağım demişti.

*Öğün atlamama kızıyordu 😬 salata ile yoğurt ile dengelemezsen uzun süreli açlıkla bir anda saldırırsın kurallara uy ve öğün atlama diyordu.

Şu an aklıma gelenler bunlar. Ha birde haftada iki gün (kişiye göre gün sayısı değişebilir)Leslie önerdi.

Şu an yine diyetteyim sanırım 20 gün oldu başlayalı. Ne kadar kilo verdim bilmiyorum tartılmayı da uzun süre düşünmüyorum ruh sağlığım için 🤣

Evet hanımlar.Baslayamadan ara verdigim yere geri geldim. Ramazan itibariyle daha dikkatli olacagimi umut ediyorum. Benim dogum sonrasi sarkık gobegim var ya ondan kurtulmam lazım😕

Onun dısında sahurda kahvaltı yapıyorum.Haslanmis yumurta uzerine çorekotu.Baya tok tutuyor corekotu.
Aksamda suyu cok iciyorum şisiriyor beni diye limonlu suyla oruc actim ve oyle devam ediyorum suya. Yemegi ekmeksiz yedim bugun corba ve kofte az bisey yaptim.
Simdide eliptikle basladim biraz normal isinma hareketi falan yaptim.Kahvemi iciyorum.Dusa gircem.Hadi devami iyi gelir insallah.🤩 -Bibliosmia -Bibliosmia , QueenGenepil QueenGenepil Siz neler yapiyosunuz.
Mavi Mucize Mavi Mucize sen suvari seversin 🤣🤣

Eklentiler

• IMG20230323213345.jpg
    IMG20230323213345.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG20230323210851.jpg
    IMG20230323210851.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 46
Evet hanımlar.Baslayamadan ara verdigim yere geri geldim. Ramazan itibariyle daha dikkatli olacagimi umut ediyorum. Benim dogum sonrasi sarkık gobegim var ya ondan kurtulmam lazım😕

Onun dısında sahurda kahvaltı yapıyorum.Haslanmis yumurta uzerine çorekotu.Baya tok tutuyor corekotu.
Aksamda suyu cok iciyorum şisiriyor beni diye limonlu suyla oruc actim ve oyle devam ediyorum suya. Yemegi ekmeksiz yedim bugun corba ve kofte az bisey yaptim.
Simdide eliptikle basladim biraz normal isinma hareketi falan yaptim.Kahvemi iciyorum.Dusa gircem.Hadi devami iyi gelir insallah.🤩 -Bibliosmia -Bibliosmia , QueenGenepil QueenGenepil Siz neler yapiyosunuz.
Mavi Mucize Mavi Mucize sen suvari seversin 🤣🤣
Ahahhaha ben de muffin keklerimi ısırırken okudum mesajı şimdi 😂
Hadi 34'e çabuk gelin, yalnız kaldım bu bedende.
Ye bi tane, bişi olmaz. 🤦🙈

Eklentiler

• IMG_20230323_213804.jpg
    IMG_20230323_213804.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 54
Ahahhaha ben de muffin keklerimi ısırırken okudum mesajı şimdi 😂
Hadi 34'e çabuk gelin, yalnız kaldım bu bedende.
Ye bi tane, bişi olmaz. 🤦🙈
abla olunca yerim ben diyet yapamam zaten🤣
Ya cok yiyen bir yapim yok benim. ilac kilosuuu. 34e gelemem hic olmadim 🤣 36-38dim ne guzel 42-44 oldum . Tesetturden ötürü 46-48 giyiyorum bol olsun diye oda beni 50 gosteriyor😆

abla olunca yerim ben diyet yapamam zaten🤣
Ya cok yiyen bir yapim yok benim. ilac kilosuuu. 34e gelemem hic olmadim 🤣 36-38dim ne guzel 42-44 oldum . Tesetturden ötürü 46-48 giyiyorum bol olsun diye oda beni 50 gosteriyor😆
Allah kahretmesin dur bi dur 36'dan 50'ye bir saniyede nasıl çıktın 😂😂😂
Kalbimi tutarak okudum, bak yaşlı insanım ben. Hücceten götüreceksin beni:)))
Ayrıca yaşasın yemek yemek. 🤩

Allah kahretmesin dur bi dur 36'dan 50'ye bir saniyede nasıl çıktın 😂😂😂
Kalbimi tutarak okudum, bak yaşlı insanım ben. Hücceten götüreceksin beni:)))
Ayrıca yaşasın yemek yemek. 🤩
Çok hizli oldu hersey aniden oldu göremedim ablaa🤣🤣
36ydim hep 38 giyiyordum. Sonra tedavi sirasinda ilaclarla 42 bedene ciktim cok hizli oldu cidden .44e dayandim hamilelikle. Ama bol bayaaa bol giyinmeyi sevdigimden 50 beden görünüyorum😆
Yok ben hemen tikaniyorum yerken cabuk doyuyorum.Hep bole zayif insanlar yemeyi cok seviyo zaten🤓

Çok hizli oldu hersey aniden oldu göremedim ablaa🤣🤣
36ydim hep 38 giyiyordum. Sonra tedavi sirasinda ilaclarla 42 bedene ciktim cok hizli oldu cidden .44e dayandim hamilelikle. Ama bol bayaaa bol giyinmeyi sevdigimden 50 beden görünüyorum😆
Yok ben hemen tikaniyorum yerken cabuk doyuyorum.Hep bole zayif insanlar yemeyi cok seviyo zaten🤓
Hayattaki bütün şansımı burada kullandığıma eminim. 🙈

20 günü geçti tam buğday ekmeğine başlayalı. Kesinlikle tam buğday ekmeği al canısı. Suyu artırmak da ilk şart yavru. Ne kadar su içersek o kadar iyi bizim için.

Ramazan zorlayacak da elimizden geleni yapalım ya. Leslie yapıyorum birde. Ama ilk gün olunca bugün çarptı oruç başım çok ağrıyor. Leslie ile falan uğraşamam.😀zaten regl günüm de yakın. Tatlı krizlerim başladı. O muffinler çok güzel görünüyorrrr😚😚

20 günü geçti tam buğday ekmeğine başlayalı. Kesinlikle tam buğday ekmeği al canısı. Suyu artırmak da ilk şart yavru. Ne kadar su içersek o kadar iyi bizim için.

Ramazan zorlayacak da elimizden geleni yapalım ya. Leslie yapıyorum birde. Ama ilk gün olunca bugün çarptı oruç başım çok ağrıyor. Leslie ile falan uğraşamam.😀zaten regl günüm de yakın. Tatlı krizlerim başladı. O muffinler çok güzel görünüyorrrr😚😚
Gülüm ya aksam yemiyorum ekmek.Sahurda o beni tok tutmaz.Normal ekmek aliyorum.Az yiyorum zaten.Suyu cok iciyorum ya. Aksama kadar gozlerim kapandi hep susuzluktan suyu icince kendime geldim.😁
Ya bende olacam olacam olamadim bir turlu simdiye bitmesi lazimdi baya gecikti.Tam oruca alisir bunyem olurum=10 gun surer bide püff 😏

X