45 kilo da takıldım ya, bana öneriniz var mı?

busra_misin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
43
8
26
1.58 boy, 45 kiloyum ve kilo almak istiyorum 55 veya 58 falan olmak istiyorum nasıl alabilirim normal beslenen biriyim ama ne yaparsam yapayım alamıyorum hamur işi faln yiyorum ama tık yok hep 45 napıcam ya sıkıldım bu durumdan önerileriniz var mı?

• Beğen
Reactions: iiz
gözlerim kör olacaktı yanlız benimde 158 boyum ve ben 58 kilo filan olduğumu asla düşünemem yuvarlanarak yürürürz canım çok fazla olsan olsan 50 yani

48-50 aralığı bence idealdir sizin için ama sağlıksız olmadığı sürece herkes istediği kiloda olabilir. Doktor kontrolünde almanızı tavsiye ederim.
Bol bol kuruyemiş, özellikle fındık ve ceviz üstüne de ballı süt içip yatın. Bu faydalı olabilir.

Bencede fazla olur..benim boyum 163.55 olmayi asla istemem.58 dusunemiyorum bile.bu arada bende tesetturluyum.hicde kotu durmuyor.

[QUOTE="nazlma, post: 47907105, member: 3462]Bencede fazla olur..benim boyum 163.55 olmayi asla istemem.58 dusunemiyorum bile.bu arada bende tesetturluyum.hicde kotu durmuyor.[/QUOTE]
Kötü dumuyor ama kilo olsa daha güzel durur tabi etekler ooturr üstüne

1.58 boy, 45 kiloyum ve kilo almak istiyorum 55 veya 58 falan olmak istiyorum nasıl alabilirim normal beslenen biriyim ama ne yaparsam yapayım alamıyorum hamur işi faln yiyorum ama tık yok hep 45 napıcam ya sıkıldım bu durumdan önerileriniz var mı?
Boyuna göre en fazla 49 falan olmalı bence
Bebe büskivi süt işe yarıyor

şişko mu olmak istiyorsun ben mi yanlış anladım kısa boylu birisiniz ve şu anki kilonuz çok normal. ilginç
Öncelike karşınızda bi insan olduğunu ve duyguların da olduğunu düşünerek görüş paylaşmanzı tavsiye ederim..
istediğim kilo evet belki fazla olabilir buda bilmedigimden yani o kiloda nasıl dururum bilmiyorum hayal ederek söyledim.. kilom bana göre normal degil bnde çok eksiileri var bu sebepten kilo almak istiyorum.. görüşünüz için teşekkür ederim her ne kadar kırıcı olsa da

Hmm peki bi etki falan gosteriyo mu?
Gobekten sanki biraz farkediyo ama bif hafta oldu henuz arastirdim bir i onermis 3 ayda 8 kilo aldim diye bende deniyorum.tok karnina uc ogun 10 15 tane bebe buskivusine bir kasik bal atiyorum sknra sut ustune mama yapiyp yiyorum gece yatmadan once ozellikle tartilinca anlicam faydasi oldumu

Gobekten sanki biraz farkediyo ama bif hafta oldu henuz arastirdim bir i onermis 3 ayda 8 kilo aldim diye bende deniyorum.tok karnina uc ogun 10 15 tane bebe buskivusine bir kasik bal atiyorum sknra sut ustune mama yapiyp yiyorum gece yatmadan once ozellikle tartilinca anlicam faydasi oldumu
Yaaa peki kesin bi etkisini gordugunde bana burdan söyler misin bnde başlıcam çünkü

aynı kilo verme mantığı ile düzenli yemek yiyin. Günde en az 6 öğün. Vücut bu şekilde olması ideal kiloya ulaşıyor. He bi de sigara içiyorsanız eğer sigarayı mutlaka bırakın.

Sabah pekmezi sulandırıp meyve suyu gibi bir bardak içmek ve yatmadan önce ufak bir kase bebe bisküvisini sütle ezip yemek işe yarıyor
Edit daha öncede yazmışım 49 olumca sabit tutmaya çalış kilonu

X