45 Kilo Veren Kadının Sağlıklı Yaşam Günlüğü

Benimle bu yolda var mısın arkadaşım?

• Varım diyor..

• Yokum diyor..

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

herderdedeva

Bşl; 110 Gn: 74 By: 1.74 Hedef: 63,5
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2016
1.883
3.522
Selamm tatlı kadınlaar :KK36:

Tüm kadınların en büyük derdi "kilosu".. Kimi "ay şu son 5 kilom kaldı onu veremedim" der, kimi ise "benim çok uzun 20 kilo vermek lazım" der, der de der. Biz kadınların bu tatlı yakınmaları biter mi? Bence hiç bitmez.. :confused:

Kendimden kısaca sizlere bahsedeyim;
Çocukluğumdan bu yana hep şişman bir çoçuktum, sınıfın en şişman ve en uzunu olarak anılıyorum :KK22: O zamandan beri diyetisyen diyetisyen gezip kan vermeler, aylık kontrol derken sıkılıp bırakmıştım.

Lise'den üniversiteye geçerken bir heyecan sardı beni o zamanda 30 kilo verip yaklaşık 2 sene koruyup, fazlasıyla da geri almıştım.

Peki neden aldım bu kiloları?
  1. Her gün tatlı (çikolata, şekerli yiyecekler, vs.) tüketiyordum.
  2. Alkol tüketimim artmıştı (Üniversiteliyiz ya aşırrı cooluz anlayamazsınız (!) :ıslık: )
  3. E alkol olur da efendime söyleyeyim patlamış mısırı, cipsi, o su bu su olmaz mı? Pek tabi oluyordu..
  4. Can sıkıntısına yemek yiyordum (Duygusal açlık dediğimiz durum tam da bu)
Sonrasında da depresyon başlayıp, yeme durumumu kontrol edemeden aldım başımı gittim.

Bundan yıllar önce kendime bir söz verdim, hatta hayal panosu yapmıştım yeni yıla girerken.. (Her yeni yılda kendime yapıyorum bunu şiddetle tavsiye ederim.)
Bir mankenin yüzünü kestim (Kadının Fiziği görmeyin ama :rolleyes:)içine de kendi fotoğrafımı yapıştırdım..O fizik gibi olmasam da 2 yıl sonra ona yakın bir görüntüye ulaştım. Bu sefer pes etmedim, asla ve asla vazgeçmedim.

Şimdi ise adonisli bir görüntü istiyorum ve böyle bir günlüğü açmaya kararı aldım. Efenim bir kaçınız zayıflama gruplarından tanırlar, KK diyet grupları ile çok güzel kilolar verdim buradan bir kere daha emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. :KK200:
Artık kendi kendimi kontrol edeceğim, sporumu menümü burada paylaşacağım. Bu yolda bana destek olmak isteyen, destek almak isteyen kim var ise kapım açık buyurunuz arkadaşlar. :KK74:

Eveeet gelelim fasulyenin faydalarına burada neler yapacağım?
  1. Günlük menü listeleri
  2. Günlük yapmış olduğum sporlar
  3. Aylık mezura takibi
  4. Kilo bildirmekten vazgeçmiyor, haftalıkta kilo takibi
Hepinizi ço..ok öpüyorum ve sizleri de bekliyorum :KK68:

Ahhhh beybisum ahh adonisli minnoş prensesim günlükçün hayırlı olsun :KK200:
Ne güzel yaptın da açtın ben de takılırım senle :KK37:
S Sismaniye goşşş Sevim goşşş :KK53::KK70:
Teşekkür ederim minnoşuum çıkın çıkın gelin kııızz :rolleyes: :KK200:
Gırgır var, şamata var, eğlence var, zıpor var zopaaa vaar daha ne olsuuun :KK70:

17.02.2020 Menü

Sabah (06:00)

2 yumurta
1 kk peynir
Domates, salatalık biber

Ara (09:00)
1 kupa yeşil çay

Ara (10:30)
1 sade Türk kahvesi
2 gün kurusu

Öğle (12:30)
1/2 kase ezogelin çorba
4 dal karnıbahar

Akşam (19:00)
Ton balıklı salata

Spor:
Kızlar ben bir gün kol, bir gün bacak çalışıyorum. Bugün kol günü vira bismillah, buyursunlar tablomu;
SetTekrarKilo
Seated Chest42520
Butterfly (Göğüs Sıkıştırma)42520
Dumbel Press (Omuz Arka)2202
Side Lateral Rises (Omuz Yana)2202
Lat Putdown (Sırta Çekiş)42520
Seated Row Pulley (Karna Çekiş)32520
Hommer Curll (Pazu için)4202
Cable Barbell Curl (Arka Kol)42520
One Dumbell Arm Friceps (Enseye)4202
Sit Up (Mekik)425-

Selamm tatlı kadınlaar :KK36:

Tüm kadınların en büyük derdi "kilosu".. Kimi "ay şu son 5 kilom kaldı onu veremedim" der, kimi ise "benim çok uzun 20 kilo vermek lazım" der, der de der. Biz kadınların bu tatlı yakınmaları biter mi? Bence hiç bitmez.. :confused:

Kendimden kısaca sizlere bahsedeyim;
Çocukluğumdan bu yana hep şişman bir çoçuktum, sınıfın en şişman ve en uzunu olarak anılıyorum :KK22: O zamandan beri diyetisyen diyetisyen gezip kan vermeler, aylık kontrol derken sıkılıp bırakmıştım.

Lise'den üniversiteye geçerken bir heyecan sardı beni o zamanda 30 kilo verip yaklaşık 2 sene koruyup, fazlasıyla da geri almıştım.

Peki neden aldım bu kiloları?
  1. Her gün tatlı (çikolata, şekerli yiyecekler, vs.) tüketiyordum.
  2. Alkol tüketimim artmıştı (Üniversiteliyiz ya aşırrı cooluz anlayamazsınız (!) :ıslık: )
  3. E alkol olur da efendime söyleyeyim patlamış mısırı, cipsi, o su bu su olmaz mı? Pek tabi oluyordu..
  4. Can sıkıntısına yemek yiyordum (Duygusal açlık dediğimiz durum tam da bu)
Sonrasında da depresyon başlayıp, yeme durumumu kontrol edemeden aldım başımı gittim.

Bundan yıllar önce kendime bir söz verdim, hatta hayal panosu yapmıştım yeni yıla girerken.. (Her yeni yılda kendime yapıyorum bunu şiddetle tavsiye ederim.)
Bir mankenin yüzünü kestim (Kadının Fiziği görmeyin ama :rolleyes:)içine de kendi fotoğrafımı yapıştırdım..O fizik gibi olmasam da 2 yıl sonra ona yakın bir görüntüye ulaştım. Bu sefer pes etmedim, asla ve asla vazgeçmedim.

Şimdi ise adonisli bir görüntü istiyorum ve böyle bir günlüğü açmaya kararı aldım. Efenim bir kaçınız zayıflama gruplarından tanırlar, KK diyet grupları ile çok güzel kilolar verdim buradan bir kere daha emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. :KK200:
Artık kendi kendimi kontrol edeceğim, sporumu menümü burada paylaşacağım. Bu yolda bana destek olmak isteyen, destek almak isteyen kim var ise kapım açık buyurunuz arkadaşlar. :KK74:

Eveeet gelelim fasulyenin faydalarına burada neler yapacağım?
  1. Günlük menü listeleri
  2. Günlük yapmış olduğum sporlar
  3. Aylık mezura takibi
  4. Kilo bildirmekten vazgeçmiyor, haftalıkta kilo takibi
Hepinizi ço..ok öpüyorum ve sizleri de bekliyorum :KK68:
hayirli olsun canim gunlugun.
takip sart. ben sapitmaya basladim bile :cry:

Hayırlı olsun canım günlüğün gerçekten takip şart gruptan çıktıktan sonra bana da bir rehavet çökmedi değil🙄 Özellikle hafta sonları cozutuyorum.Ama sanki yarışma devam ediyor gibi her cuma tartılacağım yine.arada günlüğünü de ziyaret ederim.Hedeflerini gerçekleştirmeni diliyorum yolun açık olsun :KK36:

hayirli olsun canim gunlugun.
takip sart. ben sapitmaya basladim bile :cry:

Hayırlı olsun canım günlüğün gerçekten takip şart gruptan çıktıktan sonra bana da bir rehavet çökmedi değil🙄 Özellikle hafta sonları cozutuyorum.Ama sanki yarışma devam ediyor gibi her cuma tartılacağım yine.arada günlüğünü de ziyaret ederim.Hedeflerini gerçekleştirmeni diliyorum yolun açık olsun :KK36:

Teşekkür ederim tatlımlaar gelin burada bildirin, ister menü yazın ister kilo..
Yuvarlanıp gideriz berabeer :KK68:

Günaydıııın, günümüz güzel geçsin..
Hayat bazen öyle ki yaşamak gelmiyor insanın içinden ama yine de şükür diyorsun bugünlerimize.
Güzel günler gelsin artık :dua:

Günaydıııın, günümüz güzel geçsin..
Hayat bazen öyle ki yaşamak gelmiyor insanın içinden ama yine de şükür diyorsun bugünlerimize.
Güzel günler gelsin artık :dua:
Allah Allah nereden çıktı bu depresif hava🤔 güzel hayat hem de çok güzel esen poyrazlara lodoslara rağmen güzel.Fırtınalar çıksa da ardından güneş doğuyor .En kötü gece bile gündüze varıyor.O yüzden yaşamak güzel ne olursa olsun .öyle bakalım öyle olsun ♥️

Allah Allah nereden çıktı bu depresif hava🤔 güzel hayat hem de çok güzel esen poyrazlara lodoslara rağmen güzel.Fırtınalar çıksa da ardından güneş doğuyor .En kötü gece bile gündüze varıyor.O yüzden yaşamak güzel ne olursa olsun .öyle bakalım öyle olsun ♥
Ne kadar güzel yazmışsın minnoş kalplim :KK200:
Allah büyük :dua:
Her yağmurun ardından Gökkuşağı çıkmaz mı zaten? :KK37:

X