5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

Slm kizlar persembe gününden itibaren hastayız ailecek kızlar. Sizede uğrayamadım bugun ise başladım. Mezurayi kaybettim bu aksam evi arayacağım. Sebze yemeklerini stokladım pilava makarnyaa tatlıya savaş açtım.bu aksam.misafirim.var yarından itibarende spora baslayacagim

Bende bugun tartilmadim. cuma gunu kendime supriz yapmak istiyorum hedefim 53e adim atmis olmak ama 54lerin sonu da olabilir kabulum.

slmm canim.gecmis olsun
ben spor isini bi cozemedim. cok hamim. oturup duruyorum

Selam kızlar ,ben diyet havasına giremedim bir türlü durmadan bir yerler oturmalar , gezmeler, birşeyler çıktı.Sabah tartıldım 70.5 gördüm şaşırdım ödemde olabilir bilmiyorum ama motive olamıyorum .çok üzgünüm sizin motivasyonunuzu da etkilemek istemem bakmayın benim umutsuz mesajlarıma sizler hedefinize yaklaştıkça ben kendimmiş gibi mutlu oluyorum.
Ölçülerimi ölçmüştüm 2 ay önce falan şu an mezura yok ama hatırladığım kadarı ile göğüs 92 bel 78 kalça basen 114

Günaydın canım. Şu noodle ı, sende görüp araştırdım, bende 3-4 paket sipariş verdim bakalım. Ketojenik diyete yeniden adapte olmaya çalışıyorum. Mideyi genişlettik tabi, zor oluyor benim için. Dediğin gibi makarna için güzel bir alternatif olacağa benziyor.

3 sogul su yikayip biraz da bekletiyorum.
yoksa balik kokuyor

3 sogul su yikayip biraz da bekletiyorum.
yoksa balik kokuyor
Deneyelim bakalım canım. Kabak spagetti yapıyorum gözüm doysun, kandırayım kendimi diye günlerdir. Kabak yemekten yeşerdim artık en azından haftada 1,2 yerim nefsim körelir. Soslarla falan adam ederim ben onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…