5.5 aylık kızım surekli mırıldanıyor

ozqe35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2023
30
6
32
Selam anneler 🤗 benim 5.5 aylık kızım var yaklaşık 3.5 ayından itibaren gün boyu sürekli mızmızlanıyor ağlamak değil nasıl anlatsam bilemedim sürekli ses çıkarıyor mırıldanma gibi kucağıma aldığım da çoğu zaman kesiyor ama çevremde ki herkes niye boyle ses çıkarıyor diyor doktoruma video attım bilerek yapıyor gibi ben bir sorun göremedim dedi işte analık kafama takıyorum gene de ne bileyim inleme gibi de olabilir ses yani ama ağlamak değil ne uykusuzluk ne başka birsey beni yormadi akşama kadar böyleyiz bir yere gidesim bile gelmiyor neyi var diyorlar sağlığın da problem olmasında akşama kadar çekeyim bu sesi sorun değil ama endişe ediyorum bir yeri ağrımiyor çünkü kucağıma aldığım da ya da eline oyuncak verdiğim de susuyor bir süre sonra oyuncak elinden dustugunde gene yapıyor hiç memnun değilmiş gibi uykusu olduğunda yapıyor yatarken veya emmek istediğinde yapıyor bu durumda gün boyu çoğunlukla bu sesi yapmış oluyor bu şekilde yaşayan biri var mı

Benimki de 5.5 aylık ve aynısı.. koca gün mırıldanıyor. Sadece uyku sonrası keyifli, 4. Ay sonrası bir basladı huzursuzluklar uyku düzeninde değişmeler sebepsiz ağlamalar, bilmiyorum ne zaman biter:KK43:

Benimki de 5.5 aylık ve aynısı.. koca gün mırıldanıyor. Sadece uyku sonrası keyifli, 4. Ay sonrası bir basladı huzursuzluklar uyku düzeninde değişmeler sebepsiz ağlamalar, bilmiyorum ne zaman biter:KK43:
Ağlamak değil dimi ses çıkarma Ağlamak olsa derim tamam her bebek agliyor çevremde ki bebeler de böyle ses çıkarma yok insan korkuyor

Atak haftası var uyku düzenin de bozulma gecer bir iki haftaya ama bu ses geçmedi bizde

Allah bağışlasın … doktorunuz herhangi bir problem olmadığını söylüyorsa bence içinizi ferah tutun ..fiziksel olarak gaz olabilir diye düşündüm ama aklıma başka birşey de gelmedi açıkçası..ses çıkarması aslında bir tepki.siz bu tepkinin etkisini merak ediyorsunuz ..eğer fizikal bir sebep görünmüyorsa ,bebeklerin psişik güçleri kuvvetli olur. Psişik de olabilir? Ekseri 18. aylardan itibaren konuşmaya başlıyorlar .belki sizinkisi daha erken başlayabilir konuşmaya.??

Evet, bazen mırıl mırıl söyleniyor gözünden yaş gelmeden, bazen de etini koparıyorlar gibi azıtıyor
Sizin atak haftası gibi görünüyor
Evet, bazen mırıl mırıl söyleniyor gözünden yaş gelmeden, bazen de etini koparıyorlar gibi azıtıyor
Evet benim de ilk çocugum deneyimsizlik de var herseye panik oluyorum ama alışıcam umarım bu durum geçicidir galiba bebeklerimizin huyudur belki bazı bebek sakın olur bazı bebek hırçın

Allah bağışlasın … doktorunuz herhangi bir problem olmadığını söylüyorsa bence içinizi ferah tutun ..fiziksel olarak gaz olabilir diye düşündüm ama aklıma başka birşey de gelmedi açıkçası..ses çıkarması aslında bir tepki.siz bu tepkinin etkisini merak ediyorsunuz ..eğer fizikal bir sebep görünmüyorsa ,bebeklerin psişik güçleri kuvvetli olur. Psişik de olabilir? Ekseri 18. aylardan itibaren konuşmaya başlıyorlar .belki sizinkisi daha erken başlayabilir konuşmaya.??
Evet çevremdekiler de belki erken konuşacak diyor ciddi ciddi anne dedi videosu da var abu diyor mesela 🤣 burdan video atılmıyor dimi

Benimde 8aylik ayni durumdayiz surekli bi mizmizlanma inleme arasi bi ses halinden memnun degilmis gibi

Evet kesinlikle böyle benimkide doktora danistiniz mi
Hayır ama kontrollerine gittigimizde soylemeyi dusunuyorum cani sıkıldigi icin yaptigini dusunuyorum cunku ilgilendigimde o ses kesiliyor ilgisini birsey cektiginde yapmiyor

Hayır ama kontrollerine gittigimizde soylemeyi dusunuyorum cani sıkıldigi icin yaptigini dusunuyorum cunku ilgilendigimde o ses kesiliyor ilgisini birsey cektiginde yapmiyor
Evet benim de oyle kaldırınca ya da eline birsey verince susuyor hatta bir süre sonra sıkılıyor tekrar başlıyor 🤣

3 buçuk aylık kızım da aynen böyle, sürekli sesler çıkarıyor böyle memnuniyetsiz sesler ama , kucağa alınca ve oynayınca yapmıyor, beşikte tek kalınca yapıyor, bence ilgi istedikleri için yapıyorlar...

3 buçuk aylık kızım da aynen böyle, sürekli sesler çıkarıyor böyle memnuniyetsiz sesler ama , kucağa alınca ve oynayınca yapmıyor, beşikte tek kalınca yapıyor, bence ilgi istedikleri için yapıyorlar...
Valla sevindim tek olmadığımıza acaba bir yeri mi ağrıyor sağlık sorunu mu var korkusu çok oldu ama içim rahatladı teşekkür ederim geri dönüşleriniz için

X