5 55 tekniği

Evet ilk önce adını ve soyadını yazıyorsun, sonra niyetini çok kısa bir şekilde yazıyorsun. 3 defasında da yazıyorsun adını soyadını
3 33 teknigi ad soyaddan basliyor 2. Gun sadece ad 3. Gun ben dili kullaniliyor yani benim dinlediğim tuncay yesilpinar o sekilde anltmis mantigiyla birlikte benim aklimada yatti açıkçası

3 33 teknigi ad soyaddan basliyor 2. Gun sadece ad 3. Gun ben dili kullaniliyor yani benim dinlediğim tuncay yesilpinar o sekilde anltmis mantigiyla birlikte benim aklimada yatti açıkçası
Doğrudur. Tuncay Yeşilpınarı biliyorum. Açıkçası dinlemek zor gelmişti,internetten baktım uygulamadan önce,yazdığı gibi yaptım ve çok şükür bittiği gibi oldu.

Doğrudur. Tuncay Yeşilpınarı biliyorum. Açıkçası dinlemek zor gelmişti,internetten baktım uygulamadan önce,yazdığı gibi yaptım ve çok şükür bittiği gibi oldu.
Bende Tuncay beyi dinlemiştim 5 55 tekniği idi ve Tuncay beyin çoğu videosunda hep sonuç aldım fakat bu ev bi bende olmadı

Ayyy nasil bi dilekti peki benim iletişim kurmak istediğim eskiden cok yakin oldugum bi arkadaşım var ama onun ulaşmasını istiyorum aramizda gecen mevzulardan dolayı bunun icin yapmak istiyorum ama nasil bisey yazmaliyim bilemiyorum sizin yaptiginuz dilek bu tarzda bisey miydi

Bende Tuncay beyi dinlemiştim 5 55 tekniği idi ve Tuncay beyin çoğu videosunda hep sonuç aldım fakat bu ev bi bende olmadı
Belkide doğru zaman gelmemiştir hatta inancla yaptiysaniz anlattigi gibi dileginiz coktan oldu sadece zamanini bekliyodur, belkide oldugu zaman satin aldiginiz ev onceki baktiklariniz icin iyikide onlar olmamis herseyin bi zamani varmis gerçekten dedirtcektir

Yani boyle daha küçük biseyde denemek istiyorum ama bi yandanda yuzlesmeye hazirmiyim bilmiyorum belkide bu belirsizlik gercekten ne istedigime emin olmadigim icin olmuyor

Benim niyetim kazancımla ilgiliydi,bitmeden 3 33 maaşıma zam yapıldı. Şöyle yapabilirsin niyetini arkadaşının adını yazarsın atıyorum Seda’yla iletişim kuruyoruz gibi olabilir sanırım

İyice merak ettim lütfen yaz yarın
Yarın yazarım demişim ama hemen o an olmadı istediğim şey bir miktar para idi. Benim umursamazligim yüzümden gec ulaştı elime. Sonuç olarak ritüel işe yaradı mı evet yaradı. Olmadan yazmayayım dedim
Detaylari yazdım.Nasil yapıldığı vs.

Çok teşekkür ederim şimdi attığın linki okucam hemen bende

merhaba 5-55 tekniğini 3 kez uyguladım 2 si oldu 3. cüsünü bekliyorum ilk yaptığımda bittiği günün ertesi isteğim oldu, ikincisi ise beni sürece hazırlayıp kolaylıkla geçmemi sağladı benim için çok zor birşeydi ama çok kolaylıkla geçti tavsiye ederim faydasını gördüğümü düşünüyorum çünkü sürekli yazarak ve her cümle sonunda onu içimizden tekrar ederek beynimize onu aslında kabul ettiriyoruz ve aslında o kadar da zor olmadığına ulaşıyoruz o anı tekrar tekrar yaşayarak hayatımıza çekiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…