5-6 kg Verdiren Patates Diyeti-2

ben bugun 1 patates yedim yogurtla
1 paket burcak yanında bitki cayları
1 türk kahvesi ve bitter cikolata :KK70:

Ya emzirirken yapilir mi ki
Zaten ben suan da da bir şey yiyemiyorum
Kızıma süt ve süt ürünleri balık domates ceviz yumurta yasak

Dün birinci gündü listede yazılanın aynısı ve ek olarak bir parça bitter çikolata, iki adet badem yedim sadece ve leslie sansone 45 dk egzersizini yaptım bu sabahki tartım 58,7 :KK54:

Üçüncü günün başında tartım 58,3 kızlar :KK28:dün diyet listesine ek olarak yine iki badem bir kase mercimek çorbası ve bir kaşık mantı yedim ancak spor yapmadım ikinci günde

Kızlar bugün 4. Gün bugünkü tartım da 57.2 geldi çook mutluyum toplamda iki kilo gitmiş oldu 3 günde tabi ödem bu ama olsun yine de güzel bi şey :KK54: beslenmem de normal öğünleri yaptım üstüne spor yaptım eve gelince de iki ısırık pizza yedim ve sodalı ayran içtim bir bardak :kk77:

Standart 5-6 kg verdiren PATATES DİYETİ-2

arkadaşlar öncelikle size diyeti paylaşacağım bu sitede bir benzeri var ama bu yok araştırdım ben bu diyeti 5 sene önce yapmıştım ve sabredip diyeti bozmadığımda gerçektende rahatlıkla 5 kg gidiyor bugün ben tekrar başladım kendi çabalarım ve farklı diyetlerle 8 kg verdim şimdi kırılma noktası olarakta patates diyetine başladım bugün benimle yola devam etmek isteyenleri bekliyorummm diyetim;
bos Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.
PATATES DİYETİ

Hedef kilo : Haftada ortalama 5 - 6 kilo verebilirsiniz
Hedef kalori : 600 Kcal bos
Günlük Menüler

1. Gün
Sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış) Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. Gün
Akşam: 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. Gün
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 2 mandalina
Akşam: 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 1 portakal
Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam: 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

kendine güvenen sabırlı ve yaza incecik girmek isteyen bayanlar buyrun
cay ve kahve serbest mi ?

Kızlar bugün 4. Gün bugünkü tartım da 57.2 geldi çook mutluyum toplamda iki kilo gitmiş oldu 3 günde tabi ödem bu ama olsun yine de güzel bi şey :KK54: beslenmem de normal öğünleri yaptım üstüne spor yaptım eve gelince de iki ısırık pizza yedim ve sodalı ayran içtim bir bardak :kk77:
seni takip ediyorum canım eğer devamını getirir ve bildirimde bulunursan bu diyete bende başlıycam 57 yim 49 a inmeyi düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar diğer sayfada yazmıştım. Burayada yazayım bende başladım bu diyete 2. günümdeyim:))
56,4 den 1 günde 55,7 düştüm. Üstüne ilk gün regl oldum. Faydası olacak gibi...

Harfiyen uydum diyebilirim. Sadece 3 günde 1 bardak ayran ve 8 adet kayısı kurusu dışında diyetin ölçülerine uydum. 55,5 kg şuan. Normalde de kilolu olmadığım için veremedim belki. 3 günde toplam 1 kilo gitti. Pazar gününe kadar değişim olacak mı acaba?

uzun süredir kimse yazmamış bugün denemeye başladım harfiyen yapamam ama sonucu merak ediyorum bugün 65.2 çıktı kilom bakalım önümüzdeki günler neyi gösterecek

Yarın buna başlıyorum. Bu bitsin isveç diyetine geçicem. 40 günde 20 kg vericem

Bu arada 3 gündür sadece sebze meyve suyu içiyordum. 2 kg öyle gitti

Selam kızlar bende dün başladım patates diyetine gelin hep beraber zayiflayalim birbirimizi motive edelim gün gün gelişmeleri yazalım destek olalım birbirimize:KK50:

X