5 Aylık evliliğim ve uğradığım ihanet

İğrenerek okudum. Senin icin özellikle dua edecegim. Rabbim seni bu seytandan kurtarsin. Lütfen böyle birini kendine layik görme. Seni güzelce sevip sayanda cikar elbet, inancini ve kendine karşı saygini kaybetme dostum.

Canim benim ya kiyamam üzüntünü yasa ama kendini ona teslim etme olur mu. Bu sınavdan daha güçlü daha dinç cikacaksin insallah. İstediğin zaman bana özelden yazabilirsin, seni seve seve dinleyip teselli olmaya calisirim. Rabbim hakkinda en hayirlisini versin

Yalnız burda aldatılmadan öte bişey var o da gay olması...Aldatmam dese de daha doğrusu zaten iki cinsle de cinsellik yaşayan biri..Bu aşılabikecek düzelecek bişey değil

Allah kahrı perişan etsin onu inşallah. Bacım yaka paça neden atmadın evden nereye giderse gitsin. Borca harca niye takılıyorsun boşa gitsin para ne ki borç be ki her zaman kazanırsın, zaten o da çalışmıyormuş . Ay düşündükçe deliriyorum nasıl hala aynı çatı altındasın

En yakında dava açıp ayrılın kendi ayaklarınızın üstünde durabiliyor olmanız büyük artı olmuş

sağlam bir kanıtınız yoksa bu tip kısa evliliklerde tazminatsız tek kuruş almadan boşarlar sizi aynısı arkadaşın başına geldi. iftira kapsamına giriyor çünkü. bana kalırsa eşiniz gay falan değil travesti ile birlikte olmak tamamen bir fanteziden ibaret. yolun başında ne olduğunu öğrenmen iyi olmuş.

kimse bunu sormadı mı?
o uyurken telefonunu aldınız sonra dışarda olduğunuz yere yığıldınız.
sayfa sayfa herkes inanmış konuya

Kanıtların hepsi bende ekran fotoğrafı ve ses kaydı aldım. Daha önce sanal olarak bakıyordu ilk defa gerçekten aldattı.
Bır kere yapan bir daha yapan inanmayın o verdiği sözlere bir dahakine gayet normal biseymis gibi bahseder siz karar verin yha bosanin yada her zaman aynı durumla karsilasacaginizi bilin

Bosan bu unutulacak bisey deyil kendimi senin yerine koyuyorum yanıma yaklaşınca tiksinirdim aklımdan hiç çıkmazdı sogurdum

Şahin K. Ve Parçala Beni Behçet senin şerefsizin yanında çok masum kalirr...Baştan ne oldugunu bilerek evlenmek bile bile ladestir. Kadınların fotosunu telefona indirmeyi bırak başka bir kadına bakması bile onur kırıcı.Yani bu sonradan öğrenilen bişey değil balık baştan kokmuş ve en kötüsü siz bunu farkederek evlenmissiniz.

Seversin de güvenirsin de boşa gitsin
Ayrıca ebevey ölümü inan daha zor!

Hemen çık git kurtul bu adamdan kardeşim Rabbım yardımcın olsun çok büyük günah işlemiş tüylerim ürperdi kendine yazık etme sen güçlüsün senden daha güçlü kimse olamaz Rabbım sana çok büyük bi imtihan vermiş bunu asacak güçtesin kendine güven

Paylaşım sahibi en son 10 şubatta online olmuş. Muhtemelen yazdıklarımızı okumayacak. Çok yüksek ihtimalde kocası onu ikna etti ve tekrar barıştı. Zaten ilk günler bi daha hayatımı nasıl düzene sokacağım tekrar birini nasıl bulacağım diye soruyordu.
Eşi manipüle etmiştir ve safım inanmıştır. Hikaye gerçek ise bu kızcağız da pek saf. İkna olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…