5 Aylık evliliğim ve uğradığım ihanet

Sizin tebrik ederim İnşallah mutlu olursunuz Elimde koz var o şerefsiz bana itiraz edemez istediğim şeyleri kabul etmekte zorunda. Çekişmeli boşanmayız diye düşünüyorum.

Yalanı bile nasıl söyleyeceğini şaşırmış. Sizin saf halinizle asla yakalamayacağınızı düşünerek birden yalan uydururken tökezlemiş. Kadın sandım ne demek, bu adam bilerek ve isteyerek gitmiş. Zevkinin dışında hiçbir şey umrunda değil. İğrencliğinin üstüne bir de o gün sizinle birlikte olmuş. Pişmanlığın p'si yok bu adamda. Seven insan bunu yapmaz, bu adam sizin verdiğiniz konforu özlüyor.

Gitmeden 1 gün önce whatsaptam konuşmuşlar. Benim fotoğrafımı profilden görmüş or..pu.Hatta kim diye sormuş

Evet boşluktan kaynaklı da olabilir annen doğru demiş keşke işten çukmasaymış hiç

Allahın cezası nankör pislik

Senin kocan meraklı, merakının peşinden gitmiş ve patlamış da sen de az meraklı değilsin. Her ayrıntıya hakim olacak kadar irdelemek nedir? Fantezi mi mazoşizm mi?

Bazen kadınlar bazen erkekler işsiz kalır. Görev dağılımı ona göre yapılır. İnsan kendine yapacak bir işi evde de bulur. Çocuk varsa ona bakar. Yoksa spor yapar, kitap okur, kursa gider, eğitim videoları izler, temizlik yapar... İşsiz kalmak başka ahlaksızlık başka. Çalışsa da yapacaktı senin meraklı kocan.

Haklısınız ne diyebilirim. İnşallah kimsenin başına kişiler denk gelmez

Ben de beteri var.Beni aldattığı op ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi bebek bekliyorlar.Bensiz nefes alamaz , ölsem intihar ederdi aşkından güya.Erkek milleti işte

Ben de beteri var.Beni aldattığı op ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi bebek bekliyorlar.Bensiz nefes alamaz , ölsem intihar ederdi aşkından güya.Erkek milleti işte

Böyle insanlar nasıl birbirlerine güvenebiliyor gerçekten hayret edilesi, dün karısını seninle aldatan adam, yarın öbür gün seni de aldatır sonuçta ve bir çoğu böyle oluyor, kıskançlık krizleriyle bitiyor yuva yikanlarin yuvası.

Amin inşallah çok teşekkür ederim evet malesef öyle bana trmva oldu artık rüyalarımda hep aldatilarak uyanıyorum banyo yapsa şüpheleniyorum bir iki kez değil çok olduğu için inşallah çok mutlu olursunuz
Allah size çocuğunuzu bağışlasın Or... nun töbesi kabul olmazmış o misal. Aldatmanın 1 keresi 10 keresi yok. Fısat bulsa yine yapıyor. Bunu çok iyi anladım

Aranızda yardımcı olacak avukat arkadaşlarımız yok mu ? Bana yol gösterin. Sonuna kadar ne varsa elinden almak istiyorum
Buradan bu sekilde yardimci olmazlar. İsteseler de olamazlar. Danismanlik ucretini odeyip yuzyuze goruseceginiz bir avukat isinizi görür. Avukat ile gorusmenizde evliliginizde yasadiklarinizi, varliklarinizi, borclarinizi herseyi anlatacaksiniz. Size bir yol gosterecekler ve bunu tarifeye bagli sekilde ucreti mukabilinde yapiyorlar. Ucretsiz bir sekilde beklediginiz yardimi buradan bulamazsiniz.

Merhaba, erkekler sirf heyecan olsun diye bu tarz iliskilere merak duyuyor diye biliyorum yasadigim yerde o kadar yakisikli bi cocuk var ki, adini bi erkekle duydum! Ve en yakin arkadasinin savunmasi şu sekildeydi : o kadar cok kizla birlikte oldu ki erkekleri merak etmeye basladi. Ben duyunca şok olmuştum

Öncelikle siz onun annesi değilsiniz, eşisiniz, cinsel partnerisiniz. Size karşı bu şekilde şehvet geliştirmesi mümkün değil. Kadınlar olarak yaptığımız en büyük hata, erkeklerin üzerine anneleri hatta onlardan daha da fazla titremek, fazla şefkat göstermek. Erkek annesine cinsel istek duymaz, böyle kadından da bilinçaltı düzeyde uzaklaşır. Kendi bile anlayamaz bunu. Sizin eşinizin köklenmekle, aidiyetle ilgili sorunlar var, muhtemelen de kaygılı, şikayetçi, depresif bir tip.

Şefkatinizi önce kendinize yönlendirin. Eşinize bir şans daha vermek istiyorsanız, ona bir sevgili, şehvetli bir flörtü, kraliçe yönlerinizle yaklaşın. Eril olan o bırakın o problemleri halletsin. Vahşi tarafınızı da korkmadan gösterin.

Bir yerde demişsiniz ki, hayatta en çok korktuğum şeyi bana yaşattı. Aldatılmaktan neden bu kadar korktunuz, terkedilme ve değersizlik duygunu neden tetiklendi, bunlar üzerinde çalışmanızı öneririm. Sevgilerle

"seviştim ama kendimde değildim" mi?
inanılmaz.
umarım en yakın zamanda kendisine tekmeyi basarsınız.
yediği haltı bile doğru düzgün itiraf edemeyenden hayır gelmez.

Desteğiniz için teşekkür ederim İlk önce kendi doktorumla görüşeceğim sırayla diğer yapılması gerekenleri yapacağım
Bu hastalık ters ilişkiyle bulaşıyor illa biri bulaştırcak diye bişey yok ters ilişkide kanama yırtılma ve dışkı ileyle oluşan hastalık kesinlikle ters ilişki yapmayın erkekte kadında dinimizce bu sebepten haram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…