5. Gün tek embriyo idrarda ne zaman çıkar

eylemcutcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2023
37
8
28
Kızlar 17mayıs da tek embriyo transferi oldum günler geçmiyo 29 Mayıs test günüm ama meraktan nasıl dayanıcam acaba kanda veya idrarda ne zaman çıkar sizler neler yaptınız yardımcı olursanız mutlu olurum

Merhaba, beklemek çok zor biliyorum ama idrar testleri yanıltıcı olabiliyor yanlış bir sonuç ile stres sıkıntıya girip boşuna sürece zarar vermeyin bence en en en doğrusu test gününü beklemek

Merhaba, beklemek çok zor biliyorum ama idrar testleri yanıltıcı olabiliyor yanlış bir sonuç ile stres sıkıntıya girip boşuna sürece zarar vermeyin bence en en en doğrusu test gününü beklemek
Siz test gününü beklemiş miydiniz acaba bende böyle bilmiyorum ama içim kıpır kıpır

Siz test gününü beklemiş miydiniz acaba bende böyle bilmiyorum ama içim kıpır kıpır
9 mayısta transfer oldum bugün test günümdü, bugüne kadar öğrenmek adına hiçbir şey yapmadım. Pozitif geldi sonuç pazar tekrar vericem bekleyin lütfen umarım güzel sonuçlar alacaksınız

9 mayısta transfer oldum bugün test günümdü, bugüne kadar öğrenmek adına hiçbir şey yapmadım. Pozitif geldi sonuç pazar tekrar vericem bekleyin lütfen umarım güzel sonuçlar alacaksınız
Çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah banada dua ederseniz çok sevinirim

Benim 8.gün çıkmıştı idrarda. Ama idrarda çıkmayıp kanda çıkanlar da olabiliyor. Canınızı sıkmayacaksanız öyle test yapın. Yoksa kan testi gününü bekleyin.9.gün aradığımda doktorum erken bugün çıkmayabilir diye yaptırmadı bana test, 10.günü beklemiştim

Sizin tek embriyo muydu erken çıkmış bide belirti var mıydı

Ben 6.gun kan testi vermistim 25 cikmisti, kanda pozitifi gordukten sonra kaset test yaptim cok silik bir sekilde cikti

Sizin tek embriyo muydu erken çıkmış bide belirti var mıydı
Evet tek embriyo. 7.gün testte çıkmamıştı. 8.gün çıktı. (Kaset test yaptım bir de) Doktorum transfer günü hariç 10.gün kanda bakıcaz dedi, iki gün sonra da kan testinde çıktı.

Merhaba ben de 17 Mayıs'ta transfer oldum 5.gün tek embriyo benim test günümle aynı sizinki. Biraz sabredelim eğer erken yaparsak negatif görme ihtimalimiz yüksek ve çok canımız sıkılır buna hiç gerek yok. Biliyorum şuan sen de benim gibi için içimi yiyor ama sabredelim inşallah güzel haberi alırız

Şu an asla çikmaz. Ben 5ci gun yapmişdim çikmişdi silik şekilde. Ama benim hcg degerlerim de yuksek başlayarak sanki ikizmiş gibi yuksek seyretmişdi. Belki bazilarinda 5ci gun de çikmaz. Normal yani. Zamanini bekleyemiyorsaniz 7ci gunu yapin. Varsa çikar. Biliyorum beklemek işgence

Ay inşAllah canım içimizi yedi sen ne zaman düşünüyorsun test yapmayı düşünüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…