5 hafta gebelik

mervtrgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
72
10
25
Kızlar ben gonal f ile yumurtalarimi büyüttüm daha sonra çatlatma ignesi yaptırdım ve hamile kaldım fakat aklıma şüphe düşürdüler kesemizi gördük 5 haftalikmisiz küçük bebek var mı diye sormadım doktor da söylemedi yumurtalıklarim hala büyük oldugu için alt karinda batma var sadece göğüslerim ağrıyor boş gebelik diye korkutanlar oldu kontrolum pazartesi başına böyle durm geçen var mı ultrason görseli iletebilirim.kimseyendiyemiyorum korktugumu

Yumurtalarımı büyüttüm derken kendi kendinize mi gonal f alıp uyguladınız doktor yönlendirmesi olmadan

Daha beşinci haftada nasıl şüphelendiriyorlar anlamıyorum bu insanları. Asla belli olmaz şimdiden, korkmayın içinizi ferah tutun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Allah razı olsun olsun inşallah alırız dua edin bana lütfen
Canim naptin. Nasil bebrgini gördün insallah. Ben bu ay klomen kullandim catlatma ignesiyle bi tane yumurtam buyumustu doktor cok umutsuz konustu ama Allah verirse bi tanedeylede olur diyorum bende bu gün 9. Gunum. Sen bebegini gördüm mü

Canim naptin. Nasil bebrgini gördün insallah. Ben bu ay klomen kullandim catlatma ignesiyle bi tane yumurtam buyumustu doktor cok umutsuz konustu ama Allah verirse bi tanedeylede olur diyorum bende bu gün 9. Gunum. Sen bebegini gördüm mü
Canım benim büyümeyen yumurtam çatlamış Rabbimn mucizesi gördük şükürler olsun Rabbim sonuna kadar hepimizinkini götürsün

Kızlar ben gonal f ile yumurtalarimi büyüttüm daha sonra çatlatma ignesi yaptırdım ve hamile kaldım fakat aklıma şüphe düşürdüler kesemizi gördük 5 haftalikmisiz küçük bebek var mı diye sormadım doktor da söylemedi yumurtalıklarim hala büyük oldugu için alt karinda batma var sadece göğüslerim ağrıyor boş gebelik diye korkutanlar oldu kontrolum pazartesi başına böyle durm geçen var mı ultrason görseli iletebilirim.kimseyendiyemiyorum korktugumu
Kalp atışı görene kadar maalesef hep olumsuz konuşurlar çok fazla kafaya takmadan kalp atışı için bekleyin bu dönemde önemli olan sağlıklo beslenme ve stressiz olmak

Kalp atışı görene kadar maalesef hep olumsuz konuşurlar çok fazla kafaya takmadan kalp atışı için bekleyin bu dönemde önemli olan sağlıklo beslenme ve stressiz olmak
Kalp atışını çok az duyduk canım çok sağolun rahatladım şükürler olsun ama kan sulandırıcı neden verdi anlamadım 9 ay boyunca hiç sorunm yok düşük de olmadı daha önce çok şükür

Canım benim büyümeyen yumurtam çatlamış Rabbimn mucizesi gördük şükürler olsun Rabbim sonuna kadar hepimizinkini götürsün
Insallah saglikla kucagina alirsin. 9. Gün hayalet cizgi olarak göründü ama hala ignenin etkisi olabilir 7. Günde silik ama görünen bi cizgi var di cumartesi bi daha yapicam bu günden daha belirgin olursa umutlanirim ama bu gün adet olucakmisim gibi agrilarim vardi. O beni cok üzdü. Benim genelde adetinden bi kac gün once agrim olur biraz sonrada adet olurum her ay bu oluyo adetime 5 gün var bu gün ona benzer agrilari. Vardi. Bilmiyorum rabbim saglikla versin o kadar yipratici bi sürec ki

Kalp atışını çok az duyduk canım çok sağolun rahatladım şükürler olsun ama kan sulandırıcı neden verdi anlamadım 9 ay boyunca hiç sorunm yok düşük de olmadı daha önce çok şükür
Tedbir amaciyla vermis olabilir yada kan akisinda azda olsa bi sıkıntı vardir belki sen icini ferah tut doktoruna güven insallah saglikla kucagina alirsin

Tedbir amaciyla vermis olabilir yada kan akisinda azda olsa bi sıkıntı vardir belki sen icini ferah tut doktoruna güven insallah saglikla kucagina alirsin
Benimm bir kaç gün önce ağrılarım başladı anneme dedim ki bu ayda olmadı ama Rabbim nasip etti ikinci çizgi silik ise vardır inşallah canım

Ediyorum etmez olurmuyum ama agrilarim basladi kesin adet olucam hayirlisi bu ayda olmadi galiba. Rabbim sizlerinkini saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Bence öyle düşünme yerleşme ağrıları olabilir inan ki bnim yüzümde sivilce bile çıkmıştı bence biraz bekleyin

X