5.katta cam silememe

Geç gördüm bu mesajı. O zaman hutt sana çok uygun ama başka bir arkadaş da mıknatıslı olan aparatı paylaşmış. Biz buna benzer bir şeyi 20mm temperli akvaryum camında yosunlar için kullanıyoruz başarılı. Hutt'un fiyatları artık alınacak gibi değil bence mıknatıslı olan denenebilir.
Ben de şu an gördüm Albayım😍
İyice araştırıp birini tercih edeceğim.🙏🏼

Sakin silmeyin hanımlar. Bizim birkaç bina yanda bir kadın sabah cam silerken düşüp öldü :KK43:
Bırakın pis kalsın, ya da robotlardan aliverin. Çok tehlikeli,bir anlık bir şey
Yok Yengenc mop harici elimi sürmem umrumda değil. Benzer durum dayımın komşusunun başına geldi. Sadece pratik robot araştırıyorum.

Benim önerdiğim modelin yorumlarından bir foto koyayım. Birebir aynısı. Benim camlarda da performansı bu şekilde. El alışana kadar zorlanıyorsun biraz. Birde püf noktaları var. Alırsan yazarsın -Bibliosmia -Bibliosmia anlatırım ben sana. Ne bileyim pratik ve daha ucuzu varken ben robota yönlenmemiştim. Bundan da açıkcası bu performansı beklemiyordum. Ama şimdi komşumla ortak kullanıyoruz. Oda çok memnun.

Eklentiler

• 23FAA436-FFB5-4051-A304-B21D30E899DB.png
    23FAA436-FFB5-4051-A304-B21D30E899DB.png
    319,7 KB · Görüntüleme: 65
  • 029421E6-C733-42C6-8C0C-DEF79DC875AD.png
    029421E6-C733-42C6-8C0C-DEF79DC875AD.png
    462,4 KB · Görüntüleme: 62
Benim önerdiğim modelin yorumlarından bir foto koyayım. Birebir aynısı. Benim camlarda da performansı bu şekilde. El alışana kadar zorlanıyorsun biraz. Birde püf noktaları var. Alırsan yazarsın -Bibliosmia -Bibliosmia anlatırım ben sana. Ne bileyim pratik ve daha ucuzu varken ben robota yönlenmemiştim. Bundan da açıkcası bu performansı beklemiyordum. Ama şimdi komşumla ortak kullanıyoruz. Oda çok memnun.
Mutlaka yazacağım.
Ne zaman alırım bilmiyorum konuyu açalı da epey oldu ama aklımda. Eziyete dönüşüyor cam temizliği.

Bulutları,yağmuru izlemek istiyorum ışıl ışıl camların ardından su lekesi ve çamur değil😁

Mutlaka yazacağım.
Ne zaman alırım bilmiyorum konuyu açalı da epey oldu ama aklımda. Eziyete dönüşüyor cam temizliği.

Bulutları,yağmuru izlemek istiyorum ışıl ışıl camların ardından su lekesi ve çamur değil😁
Vallahi ya evin havası değişti. Benim oturma odam komple cam boydan boya ve kelebek cam koymuşlar. Bu nasıl temizlenicek diye düşünen yok. Bende eve bayılmış olmanın verdiği gazla onu düşünmedim ama bunu bulana kadar kaç ay temizleyemedim. Öyle cama çıkma huyum asla yoktur. Psikolojimi etkilemiş inan ki. Bir geldi sildim yeminle eve aşık oldum ışık alıyormuş meğerse bizim ev 😬

Ben de şu an gördüm Albayım😍
İyice araştırıp birini tercih edeceğim.🙏🏼
Bence hutt o fiyata alınmaz diyerek ihtimallerden birini ele derim 😂 Ben aldığımda 1100 mü 1300 mü öyle bir şeydi herhalde. Şu an ihtiyacım olsa güncel fiyatını vermem açık söylüyorum.

Sakin silmeyin hanımlar. Bizim birkaç bina yanda bir kadın sabah cam silerken düşüp öldü :KK43:
Bırakın pis kalsın, ya da robotlardan aliverin. Çok tehlikeli,bir anlık bir şey

Kesinlikle, hayatım tehlikeye girdikten sonra o cam temiz olsa ne olur temiz olmasa ne olur.

Devir ekonomi devri, destekliyorum. Bence püf noktalarını şimdiden anlatırsan belki daha sonra bu başlığı okuyan arkadaşlar için bir alternatif olur.

Vallahi ya evin havası değişti. Benim oturma odam komple cam boydan boya ve kelebek cam koymuşlar. Bu nasıl temizlenicek diye düşünen yok. Bende eve bayılmış olmanın verdiği gazla onu düşünmedim ama bunu bulana kadar kaç ay temizleyemedim. Öyle cama çıkma huyum asla yoktur. Psikolojimi etkilemiş inan ki. Bir geldi sildim yeminle eve aşık oldum ışık alıyormuş meğerse bizim ev 😬
😂😂çok yükseldim şu an attığın ürüne

Sen camlarının kalınlıklarına bak o önemli. 16 mm ve 14 mm de kullanıyorum ben sorunsuz. Daha kalınsa camların bilmiyorum deneyimlemedim ama bu ikisinde cillop. 5 dk da sil pakla parlasın
Ya işte ondan emin olamıyorum bi bakayım sabah. Yorumlarda hep kalınlık konuşulmuştu ben baktığımda. İnşallah uygundur camlarım alırım da güneşi görebilirimajahhhj

Ya işte ondan emin olamıyorum bi bakayım sabah. Yorumlarda hep kalınlık konuşulmuştu ben baktığımda. İnşallah uygundur camlarım alırım da güneşi görebilirimajahhhj
Ksksjhs inşallah 😂😂
16 dan kalın olacağını sanmam ama sen yine de bir bak. Çok ince olursa da sıkıntı olabilir. Mıknatısı çok kuvvetli. Bir bak sen netleşir fikrin. Ben işe yaramasa da denicem diye gözü karartıp aldım. 😂 çok şükür ki memnunum

Ksksjhs inşallah 😂😂
16 dan kalın olacağını sanmam ama sen yine de bir bak. Çok ince olursa da sıkıntı olabilir. Mıknatısı çok kuvvetli. Bir bak sen netleşir fikrin. Ben işe yaramasa da denicem diye gözü karartıp aldım. 😂 çok şükür ki memnunum
Tamam bakayım bi sabah yazarım sana.😍

X