50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar..
ben bugün isveç diyetine başladım..
56 kılo olmusum ya
52-53 olmam lazım

eline sağlık canım a.s. yarın son sınavım benim, sonra diyet+spora baya aktif bir şekilde başlicam. 48 olcam! delikafadulden

pilar onlar cok degil kiii....

bende 3 tane tanesi 30 kalori gevreklerden bi tanede haslanmıs yumurta yedim...

gene acayip ödemim var yaaa((

su iciyorum bitki cayi iciyorum gitmiooo

ya aslında ben kahvaltıda canım ne çekerse yerdim eskiden, akşam yemiyim diye. -tatlicadiarzu- ama sabahkiler de zayıflamayı engelliyor, azalttım artık. herkes kepek ekmeği, peynir , domates gibi şeyler yemiş, ben cornflakes muz :roflol: artık bende peynir, domates vs yicem sabahları daha sağlıklı. bide canım yumurtayı bende haftada en az 2-3 kere yiyorum, sindirilmesi baya zor birşeymiş, vucut yumurtayı sindircem diye baya enerji harcarmış, o yüzden kalorisi baya az oluyormuş. hihoyyyt yeşil çay ödemi atar diye biliyorum ben ama :sm_confused: :1hug:

içmez miyim yesil cayy...2 bardak içiyorum ayrica biberiye cayida iciyorum ama banamisin demiyo..yuzum gozum hep şişti

funnyda aramıza hoşgeldin cnm isveç diyeti derken nasıl bişey bu ? bizim uyguladığımız bir diyet yok eğer iyiyse bizde yaparız bizmle paylaşırmısın canım

funnyda aramıza hoşgeldin cnm isveç diyeti derken nasıl bişey bu ? bizim uyguladığımız bir diyet yok eğer iyiyse bizde yaparız bizmle paylaşırmısın canım

sağol cnmŞeniz
belki diyet listeleri bölümünde vardır bu..
dha once de yapmıstım ve 6 kılo vermıstım bu dıyetle 1 gunde ama spor fıland a yaptım tabı.
bakalım bu sefer nolcek..
aşağıda yazıyor cnm..bıraz ağırdır aç bırakıyo insanı
İsveç Diyeti ile ilgili uyulması gereken Maddeler
• Meşrubat, Kahve, ve Çay içmeyin,
• Günde 2 litre su tüketin,
• İsveç Diyeti'ni 13 günden uzun sürdürmeyin,
• İsveç Diyeti 6. gününde kesilebilir,
• İsveç Diyeti'ni 3 aydan daha önce tekrar etmeyin,
• Gün içerisinde öğle yemekleri ve akşam yemekleri yer değiştirebilir.
İsveç Diyeti ile ilgili Öneriler:
• Brokoli veya karnıbahar tüketebilirsiniz.
• Yüksek kolesterolünüz var ise yumurta akı yiyebilirsiniz.
• Ölçüsü veya miktarı belli olmayan yiyecekleri belirli bir oranda yiyebilirsiniz.
• İsveç Diyeti ağır gelirse diyeti 6. gününde kesebilir ve 3 ay sonra bir 6 gün daha uygulayabilirsiniz
İsveç Diyeti 1. gün
Sabah: kesme şeker, 1 fincan kahve
Öğle: 1 porsiyon haşlanmış ıspanak, 2 katı yumurta, 1 domates
Akşam: zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata, 1 biftek ( 200 gram )
İsveç Diyeti 2. gün
Sabah: 1 kesme şeker, 1 fincan kahve,
Öğle: 100 gram yoğurt, 1 dilim salam
Akşam: yeşil salata, 1 biftek ( 200 gram ), 1 meyve
İsveç Diyeti 3. gün
Sabah: 1 kesme şeker, 1 fincan kahve, 1 dilim kızarmış ekmek
Öğle: 1 domates, Haşlanmış ıspanak, 1 meyve
Akşam: 1 dilim salam, 2 katı yumurta, yeşil salata
İsveç Diyeti 4. gün
Öğle: 1 rendelenmiş havuç, 1 katı yumurta, yağsız beyaz peynir 250 gram
Akşam: 100 gram yoğurt, 2 dilim portakalın suyu
İsveç Diyeti 5. gün
Sabah: 1 büyük limonlu rendelenmis havuç
Öğle: 200 gram limonlu ve tereyağlı haşlanmış yağsız balık
Akşam: salata ve brokoli, 1 biftek ( 200 gram )
İsveç Diyeti 6. gün
Sabah: 1 kesme şeker, 1 fincan kahve
Öğle: 1 büyük rendelenmiş havuç, 2 katı yumurta
Akşam: 200 gram Derisi alınmış tavuk, salata
İsveç Diyeti 7. gün
Sabah: Şekersiz çay
Öğle: 200 gram Izgara et, taze meyve
Akşam: Hiçbir şey
İsveç Diyeti 8. gün
Sabah:1 kesme seker, 1 fincan kahve
Öğle: 1 porsiyon haşlanmış ıspanak, 2 katı yumurta, 1 domates
Akşam: zeytinyaglı ve limonlu yeşil salata, 1 adet 200 gram biftek
İsveç Diyeti 9. gün
Öğle: 100 gram yoğurt, 1 dilim salam,
Akşam:yeşil salata, 1 meyve, 1 adet 200 gram biftek
İsveç Diyeti 10. gün
Öğle: 1 domates, 1 meyve, Haşlanmış ıspanak,
Akşam: 1 dilim salam, yeşil salata, 2 katı yumurta,
İsveç Diyeti 11. gün
Öğle: 1 rendelenmiş havuç, 1 katı yumurta, 250 gram yağsız beyaz peynir
Aşam: 100 gram yoğurt, 2 dilim portakalın suyu
İsveç Diyeti 12. gün
Sabah: 1 büyük limonlu rendelenmis havuç
Öğle: 200 gram, limonlu ve tereyağlı haşlanmış yağsız balık
Akşam: 1 adet 200 gram biftek, salata, brokoli
İsveç Diyeti 13. gün
Öğle: 1 büyük rendelenmiş havuç, 2 katı yumurta
Akşam: 200 gram Derisi alınmiş tavuk, salata

ben bugün 1.gündeyim ..
acıkmadım daha neyseki :)

kızlar ben de varım bugun itibariyle 58.7idim kısmetse 55 olacam...ayrıca 12.takımdayım :)

hiç dikkat etmedim eklemissiniz beni de saolun canlarım yaaa .:)
ama malum final zamanının düzensiz beslenme sorunları 58.7idim bu sabah...
bugun lapa yapıcam...öyle işte...öptüm sizi tüm gün pc basında ders calısmam lazım ugrarım arada....
a.s.

kızlar sakın isvec diyeti falan uygulamayın!!!!!
o diyetin saglık problemleri 1yıl icinde kendini gösteriyor diyorlar...ayrıca cidden cok fena metabolizmanızı altust edersiniz...1yıla yakın suredir verdim ben bu kiloyu ve ögrendigim tek sey saglıklı besinlerle beslenin bu sayede hasta da olmazsınız metabolizmanız da yavaslamaz....

kızlar aksam ne yiyceksiniz...ben 4 adet ızgara yagsız kofte biraz fırın patates gene yagsız salata yiycem biraz da yogurt....

fiyuce haklısın canım isveç diyeti için bende pek hoş şeyler okumadım nette

walla ben ekmeği çok azalttım nerdeyse günde bir dilim kadar yiyorum ama bi değişiklik yok

tabi kurabiye bisküvi çok seviyorum onları da azaltmam lazım

çok katılıyorum. şimdi annem gibi konuşcam ama :roflol:
bende zamanında çok yaptım bu tür diyetlerden, hatta daha beterini yaptım, 2 gün boyunca ağzıma yemek anlamında hiç birşey koymadım, günde 3 4 bardak vişne suyu içtim sadece, kilo da verdim gayet. hihoyyyt (2günde 2kilo) daha bunun gibi birsürü şey yaptım, 10 kilodan fazla verdim 1 2 ayda. (67 gibiydim-55e düştüm, sonra yıl boyunca tekrar 60a çıktım, sonra normal şekilde beslenerek + sporla 55im şuan)
şuan metabolizmam berbat durumda. çok zor kilo veriyorum ama aşırı kolay şekilde kilo alıyorum. 1 arkadaşım var o da 56 kilo, kız benim yediğimin ciddi 2 3 katını rahat yiyor, kilosu hep sabit. ben 1 gün birşeyi azcık fazla kaçırsam anında kilo alırım ama. (
ayrıca diyetisyene de gittim, metabolizman yavaş dedi, zamanında yaptığım diyetleri söyledim, tam olarak ondanmış. şimdi hızlandırmaya çalışıyorum çaydı vs. senağlama bizler zaten burda 3 5 kilo fazlası olan kişileriz, böyle şok şeylere ihtiyacımız yok bence, sağlıklı şekilde verelim yerimseniben

ekleme: bide ne zaman böyle şok diyetler uygulasam, ağzımda aft falan çıkardı benim, haftalarca da geçmezdi, vucudu ne kadar zorluyorsak artık (

Son düzenleyen: Moderatör:

evet cnm gercekten de oyle...yani benm vericem 3-3.5kg kaldı topu topu ve bunu şok diyetle 1hafta icinde cok rahat verebilirim ama ben bi yandan sabitlemeye biyandan da azar azar kiloların gitmesine çabalıyorum.... 15subatta baslamıstım ben kilo verme mucadelesine..arada baya diyet yapmaya calıstım ama hic 3-5gunden öteye gecmedi...agırlıklı yaptıgım sey tuzu kesmek yagı nerdeyse hic kullanmamak kahveyi şekersiz icmek oldu... cayı zaten sekersiz iciyordum...biraz bitki cayı arada spor salonu vs derken gitti kilolar...haziranda 60kg idim ben ve hazirana kadar karsımda arkdslar wooper da yedi gıkım cıkmadı oturdum salata ızgara tavuk vs ile beslendim...hazirandan beri ise aklıma estiginde tatlı da yiyorum hamburger de kumpir de yiyorum ama yediysem ertesi gun yemegi azaltıyorum biraz dengelensin diyerek...ya da ögünler arasında bunu yapıyorum... şimdi de 15tatilde ailemin yanında olunca kesin gene 2-3kg alır gelirim diye hedefim nisana falan 55i görmek..ama kasmıyorum cunku bölgesel incelmeye ihtiyacım var malesef sadece göbek...profilimde resimlerim var görürsünüz.. o beli şimdiki haline getirmek icin gunde 150mekik cekerdim düz çapraz ters vs... bi cok sekilde hemde...
artık sanırım biraz rehavet çöktü... herkes suan iyisin dediginden sanırım... ama bu belden biraz daha gitse tam süper olacak eminim...

ayrıca cnm aft demir eksikliğinden dolayı cıkar..özellikle regl dönemlerinde cıkmasının sebebi de budur..bi demir eksikliği anemisi hastası olarak söylüyorum dikkat edin beslenmenize... ben okadar saglıklı beslenmeye calıstıgım halde gecen hafta cıkan tahlil sonuclarına göre en az 6ay demir ilacı ve 50gun boyunca folik asit hapı kullanıcam... sonra tahliller ve tekrar kullanmam gerekiyor mu bakıcas...bu ilaclar cok istah acıyor yaaa:çok üzgünüm:

fıyuce lapa dediğin pirinç lapası değilmi ne koyuyorsun içine baharat olarak nasıl yapıyorsun yarın yapmayı düşünüyorum bende yardımcı olurmusun bana

cnm benim diyetler full modifiyeli oluyor:roflol: öyle hoop listeye uy yap modunda olamadım bi türlü...
bikac gundur tuzlu tükettim ve demir ilaclarından dolayı da şişkinlik var ondan yapayım dedim..
yogurt manyagıyım yogurtsuz gunum gecmez...
ben 1caybardagı pirinci 3cay bardagı suda hasladıktan sonra yogurtla karıstırarak yiyorum.. benm icin yogurtlu olan her sey guseldir cunku baharat istersem icine nane kekik pul biber falan ekiyorum...bzıları karabiber ekiyor ama ben sevmiyorum karabiber...

yani agırlıklı yogurtla karıstırarak yiyorum.. alternatif salatayla da karıstırdım pisirirken suyuna 2tane domates rendeleyip de hasladım ama en son yogurtta karar kıldım ben..
bide mumkunse sıcak sıcak yap ye...sogugu yenilmiyor gercekten..

bende geldim işteeeeeeeee kaydirigubbakcemile
aslında tam kilomu bilmiomm ama 57 yim sanırımm
1,69 boyundayım.. Şeniz
göbeeem var o gitsin istiyorummm yaa aslında cok tombiş fln diilim ama göbek tombiş gösterio gıcık oluyorumm pazartesiden itibaren başlicam bende bişiler yapmaya finaller bitcekk
klava:

fiyuce a.s. teşekkür ederim canım bende öyle biliyordum yarın başlıyorum
hadi kızlar başka yokmu lapa yiyen 2 gün lapa yiyelim
Varmı bana katılan

ay bende tam 55 kiloyum şişkocuk bişi oldumm acilen en az 5 6 kilo vermem lazım çok mutsuzum ne yapsam mide karın kısmımı eritemiyorum mekik spor aktardan alınan vucuttaki fazla yağı atan karışımlar hiç bişi işe yaramadı napıcam da kilo vericem bennn

ccuma : 58 - 50 olacak
pembeinci : 56-50 olacak
myocean 76 : 58 - 53 olacak
gazili09 : 55,3 - 52 olacak
nisanum : 57-54 olacak
sympathique : 59-50 olacak
fiyuce : 58,4 55 olacak
ferhatınşiriniyimben : 57 50 olacak
pinark1 : 54 -50 olacak
almila74 : 56 -52 olacak
kelebekcik: 51-48 olacak
assortik : 58 -55 olacak
mnla 59-50 olacak
pilar - 55-48 olacak
sivribiber 57-52 olacak
nevinırmak 54-50 olacak
düş : 53-48 olacak
funnyda : 56 53 olacak
paptya89 : 57-53 olacak
pasaklı minik tanrıça: 55-50 olacak
tatlırüya : 59-51 olacak
kayra: 58-50 olacak
hayat : 60 - ?
jjuliett? .........

Canım listemde var yazarken atlamışım kusurabakma Şeniz

Son düzenleme:
bugünn ne yedimm hihoyyyt

sabah: yarım muz, azcık da cornflakes+süt (çay bardağıyla)
öğlen: yağsız karnbahar yemeği (yarım tabak) + light yoğurt + muzlu maden suyu cokacimcoook
şimdi de (17:40) 1 büyük kase az yağlı şehriye çorbası + 1dilim tost ekmeği :çok üzgünüm:

bu saatten sonra enn fazla 1 kase çorba ve elma yerim sanırım inşallah. :Saruboceq:

tamam canım artık 56 kiloyum kaydirigubbakcemile5

hadı bakalım hedefıne ılk kım ulasacak

benn de bu sabah bir adet tost yagsız ve az kasarlı yanında 1 bardak su
öğlen 1 ıhlamur ve balık kraker
az önce yogurt corbası 2.5 köfte ve 5 adet patates ama kızartma değil pişirilmiş ıkı kasık aşure
şimdi de bitki çayımı içecegim birkac saat sonra da elmamı yer ve yatarım kolay gelsın kızlar hihoyyyt

ya kızlar bende 58 kiloyum 50 olmak istiyorum yaza kadar olurmuyum yaaa.

olursun canım neden olmayasın 6 ay var her ay bir kilo versen en kötü ihtimal 52 kilo olursun bir ayda bir kilocuk dedıgın nedır kı :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…