Gebeliğe Hazırlık 🌸🌸 2023 Nisan/Mayıs Gebelik Planlayanalar 🌸🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün bata 5 gün kala kaset test yapmıştım ilk 2-3 dk negatifti sonra bir işim çıktı neyse birazdan bakarım dedim unuttum. Bugün farkettim banyoda görünce. Tabi üzerinden 1 gün geçmiş oldu. Ama belirgin bir çizgi var sizce kuruma çizgisi midir?
Hamile misin acaba?

Enfeksiyon ve tüp tıkanıklığı diye biliyorum. Bir litre süt bir Demet maydanoz ve bir çay kaşığı karabiber bide ben çörek otu da ekledim. Kaynattim ilk buharı dan sonra klozet e koydum başka bir kaba döküp ki o kabı sonra çöpe atabilecegim bir kap olsun. Yoğurt kabı var ya market ten alınan ona döktüm sonra yirmi beş dakika üzerinde durdum belini sar üşüme sonra yatağa geçip uyu. Kimsii ilişki önerdi kimisi ol.az dedi ben âdet bitmediği için bekledim oysaki o gün bitti sanmıştım
Merhaha markette satılan sütle mi yoksa açık satılan sütle mi yapılıyor bende deneyeceğim de bide kaç gün yapılıyor

Merhaba bana planlı gebelik için bazı testler yapıldı henüz gösteremedim bunlar ne anlama geliyor bilgi veren olabilir mi, gebe kalmam için bir sorun var mı ? Hepiniz bebeği sağlıklı doğsun inşallah, 🙏

Eklentiler

• IMG_20230930_110939.jpg
    IMG_20230930_110939.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 85
Ya inşallah öyledir 😍 Facebook grubunda bi kadın fsh yuksek dedi de, ben de internette baktım falan 10 üzeri olunca gebe kalma düşüyor ama 15 i geçerse imkansız oluyor diye yaziyo. Benimki 10,29 . Facebook'taki kadın da öyle yazınca moralim bozuldu😥 hiç kadın hastalığı yaşamadım , gebe kalmayı da denemedim şimdi karar verdim o yüzden genel kontrol etsin istedim inşallah enerjin bana şans getirir😍

Bence gayet güzel bi sorun gözükmüyor canım
Ya inşallah öyledir 😍 Facebook grubunda bi kadın fsh yuksek dedi de, ben de internette baktım falan 10 üzeri olunca gebe kalma düşüyor ama 15 i geçerse imkansız oluyor diye yaziyo. Benimki 10,29 . Facebook'taki kadın da öyle yazınca moralim bozuldu😥 hiç kadın hastalığı yaşamadım , gebe kalmayı da denemedim şimdi karar verdim o yüzden genel kontrol etsin istedim inşallah enerjin bana şans getirir 😍

Ya inşallah öyledir 😍 Facebook grubunda bi kadın fsh yuksek dedi de, ben de internette baktım falan 10 üzeri olunca gebe kalma düşüyor ama 15 i geçerse imkansız oluyor diye yaziyo. Benimki 10,29 . Facebook'taki kadın da öyle yazınca moralim bozuldu😥 hiç kadın hastalığı yaşamadım , gebe kalmayı da denemedim şimdi karar verdim o yüzden genel kontrol etsin istedim inşallah enerjin bana şans getirir😍
Her ay farklı çıkabiliyor canım benim de bir ara 19 çıkmıştı sonra düştü hamile kaldım canımm

Her ay farklı çıkabiliyor canım benim de bir ara 19 çıkmıştı sonra düştü hamile kaldım canımm
Yaa çok sevindim sağlıkla huzurla geçsin bebişinizle ömrünüz😍😍 bişey daha sorabilir miyim şimdi ben eki ayı için planlıyorum gebeliği benim takip edebileceğim başlık var mı acaba

Yaa çok sevindim sağlıkla huzurla geçsin bebişinizle ömrünüz😍😍 bişey daha sorabilir miyim şimdi ben eki ayı için planlıyorum gebeliği benim takip edebileceğim başlık var mı acaba
Evet canım var bizim kızların topigi ekim kasım ayı gebelik planlayanlar zümrüdüanka topik başkanı

Selam kızlar ben bugun doktora kontrole gittim yumurtularım 11 mm olmuş yavaş yavaş büyüyor dedi ama yumurtalıklarda tembellik olduğu için rosgenly woman diye Bi ilaç önerdi acaba aranızda hiç kullanan oldu mu işe yarıyor mu Eki Görüntüle 3248578
Merhaba ben de Mehtap hanıma gittim aynı ilacı önerdi siz kullandınız mı acaba faydası oldu mu

Hoşgeldin insllh tez zamanda hamiş oluruz 🙏💕 benimde 8 yaşında oğlum var Aralık'ta düşük yaptım toplam 6 aydır bebek düşünüyorum ama olmadı geçen ay klomen verdi olmadim bugün adetin 5 günü ve klomen ile art med kulalniyorum ikisi birlikte bakalm nolcak😥
Merhabalar art med işe yaradı mı acaba

X