Tüp Bebek Merkezleri 6+1 kese var kalp atışı yokkkk 😢😢

turuncugiller

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2021
15
6
28
kızlar merhaba çok moralim bozuldu 6 + 1 haftalıkken doktora gittim kese var yolk kesesi de var Ama bebek yok kalp atışı için gittim moralim çok bozuldu tüp bebek ile gebeyim ilk denemem bugün 6 + 3 haftalık oldum beta hcg verdim devlette 1000 ve üstü yazıyordu transferin 13. günü değerim 760 küsürdü bugün çok şaşırdım haliyle hemşireyi aradım ilaçları bırakacağımı söyledim sakın dedi kanaman yok her şey normal perşembe günü kontrol dedi devlette yaptırdığın için onların bazı kitleri oluyor çıkmaya biliyor dedi sonuçlarımı buraya bıraktım bakıp ve yorumlarsanız sevinirim 😢

Eklentiler

• 35F5ED07-AA21-4383-B1D3-FF63B895F3F0.jpeg
    35F5ED07-AA21-4383-B1D3-FF63B895F3F0.jpeg
    106,6 KB · Görüntüleme: 193
  • 67278B32-868D-4389-96EF-1825867E960E.png
    67278B32-868D-4389-96EF-1825867E960E.png
    137,1 KB · Görüntüleme: 198
  • E6B54E67-4365-44BB-9701-FF5DBD7FF3F1.png
    E6B54E67-4365-44BB-9701-FF5DBD7FF3F1.png
    144,9 KB · Görüntüleme: 175
kızlar merhaba çok moralim bozuldu 6 + 1 haftalıkken doktora gittim kese var yolk kesesi de var Ama bebek yok kalp atışı için gittim moralim çok bozuldu tüp bebek ile gebeyim ilk denemem bugün 6 + 3 haftalık oldum beta hcg verdim devlette 1000 ve üstü yazıyordu transferin 13. günü değerim 760 küsürdü bugün çok şaşırdım haliyle hemşireyi aradım ilaçları bırakacağımı söyledim sakın dedi kanaman yok her şey normal perşembe günü kontrol dedi devlette yaptırdığın için onların bazı kitleri oluyor çıkmaya biliyor dedi sonuçlarımı buraya bıraktım bakıp ve yorumlarsanız sevinirim 😢
Kötü bir şey söylemek için daha erken sekiz haftaya kadar bekleniyor böyle durumlarda korkmayın

Kötü bir şey söylemek için daha erken sekiz haftaya kadar bekleniyor böyle durumlarda korkmayın
Teşekkür ederm evet Erken ama tüp bebek olunca stres yapmamak elde değil birde 5. Gün embriyosu şimdiye çoktan duymam lazımdı kalp atışını 😢 değerim düşüyor sanırım

Teşekkür ederm evet Erken ama tüp bebek olunca stres yapmamak elde değil birde 5. Gün embriyosu şimdiye çoktan duymam lazımdı kalp atışını 😢 değerim düşüyor sanırım
Canım ben de tüp bebek annesi adayıyım üç tüp bebek denemesi yaptım bir boş gebelik geçirdim Sekizinci haftaya kadar beklenildi Yine boş görününce kürtaj oldum. Üçüncü denemem her gebenin başına gelebilecek bir durumdan dolayı üç aylık hamileyken sonlandı. Üzülme pes etmek için çok erken sadece dua edip kalp atışını duyacağın günü bekle. Değerinin Düştüğünü nereden biliyorsun

Merhabalar daha cok küçük insallah 1 hafta sonra kalp atışını duyarsinizin
Canım ben de tüp bebek annesi adayıyım üç tüp bebek denemesi yaptım bir boş gebelik geçirdim Sekizinci haftaya kadar beklenildi Yine boş görününce kürtaj oldum. Üçüncü denemem her gebenin başına gelebilecek bir durumdan dolayı üç aylık hamileyken sonlandı. Üzülme pes etmek için çok erken sadece dua edip kalp atışını duyacağın günü bekle. Değerinin Düştüğünü nereden

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız cok yorucu bi süreç gerçekten geçmiş olsun ben nasıl anladım düştüğünü transferimin 11. Günü beta 265,5 13. günü 705,1 bugün bi bakayım dedim betam 1000,0 çıkmış yani haftamla da uyumsuz bi kaç gündür düşmeye başlamış diye düşündüm zaten doktor 4 gün geriden geliyor demişti bebek 1.50 cm idi

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız cok yorucu bi süreç gerçekten geçmiş olsun ben nasıl anladım düştüğünü transferimin 11. Günü beta 265,5 13. günü 705,1 bugün bi bakayım dedim betam 1000,0 çıkmış yani haftamla da uyumsuz bi kaç gündür düşmeye başlamış diye düşündüm zaten doktor 4 gün geriden geliyor demişti yolk kesesi 1.50 cm idi

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız cok yorucu bi süreç gerçekten geçmiş olsun ben nasıl anladım düştüğünü transferimin 11. Günü beta 265,5 13. günü 705,1 bugün bi bakayım dedim betam 1000,0 çıkmış yani haftamla da uyumsuz bi kaç gündür düşmeye başlamış diye düşündüm zaten doktor 4 gün geriden geliyor demişti bebek 1.50 cm idi
Siz Bir daha bir doktora görünün onunda fikrini alın her ihtimale karşı sekizinci haftaya kadar bekletiyorlar dediğim gibi.

ayni sizin durumundayim bende tipkisi hemde bende 7hafta0gunluk gebeyim 6hafta5 gunluk iken ögrendim gebe oldugumu kalp atisi yok dediler hemen baska bi hastane oda 4 haftalik dedi ilk kan verdigimde 2000kusurlerdeydi ertesi gunu113 cikti doktor malesef almamiz gerekiyir dedi 3 cu doktora gittim bu yasadiklarimdan bahsetmedim oda direk kalp atisi yok ölmüş dedi bekliyorum oyleyece

Eklentiler

• 16380840166338346847293810307122.jpg
    16380840166338346847293810307122.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 144
ayni sizin durumundayim bende tipkisi hemde bende 7hafta0gunluk gebeyim 6hafta5 gunluk iken ögrendim gebe oldugumu kalp atisi yok dediler hemen baska bi hastane oda 4 haftalik dedi ilk kan verdigimde 2000kusurlerdeydi ertesi gunu113 cikti doktor malesef almamiz gerekiyir dedi 3 cu doktora gittim bu yasadiklarimdan bahsetmedim oda direk kalp atisi yok ölmüş dedi bekliyorum oyleyece
bunlar sonucum buda persembe günükü ultrason 6hafta5 gün iken

Eklentiler

• Screenshot_20211128-102423-1.jpg
    Screenshot_20211128-102423-1.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_20211128-102415-1.jpg
    Screenshot_20211128-102415-1.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20211126-095356-1.jpg
    Screenshot_20211126-095356-1.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 146
Çok geçmiş olsun cnm Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ben 6+1 iken gittim kese ve yolk vardı geriden gitmiş gelişim perşembe gününü bekliyorum evet değerin düşmüş ben hcg yaptırdım ama doktor kızdı yaptım diye 1000,0 çıktı bazı yerlerde bin üstü göstermiyormuş olduğum yer küçük zaten hastanesi falan inşallaj öyledir bi umut bekliyorm. Sen ne yapmayı düşünüyorsun bebek seni zehirleyebilir tekrar bi başka doktora git istersen

Çok geçmiş olsun cnm Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ben 6+1 iken gittim kese ve yolk vardı geriden gitmiş gelişim perşembe gününü bekliyorum evet değerin düşmüş ben hcg yaptırdım ama doktor kızdı yaptım diye 1000,0 çıktı bazı yerlerde bin üstü göstermiyormuş olduğum yer küçük zaten hastanesi falan inşallaj öyledir bi umut bekliyorm. Sen ne yapmayı düşünüyorsun bebek seni zehirleyebilir tekrar bi başka doktora git istersen
bekliyorum evdeyim umut dedim 8 haftaya kadar betayi 2 ci doktor yapti farkli merkezde ne bileyim betayi hic ögrenmeseymisim muallakta kalmazdim en azindan 8 hsftaya kadar rahat beklerdim zannimca öldu 3 doktor aynini dedi 7 hafta1 gunluk bugun normalde

bende arastirdim farkli merkezlerde yapilan ölcumlerde hata oluyormus oyle umut ediyorum komsumda 8 haftada duymus kalp atisini ölü demisler beklemisler yarin ayni yerde tekrar bi ölcum yaptircam

bende arastirdim farkli merkezlerde yapilan ölcumlerde hata oluyormus oyle umut ediyorum komsumda 8 haftada duymus kalp atisini ölü demisler beklemisler yarin ayni yerde tekrar bi ölcum yaptircam
Hakkında hayırlısı olsun cnm allahtan ümit kesilmez vardır rabbimin bir bildiği çok stres yaptım kaç gündür ama bugün dedim kendi kendime kısmetinde varsa olur o yüzden stres yapma allaha tevekkül et rabbim yüzünü güldürsün inşallah 🤲 birde başka hastane yaptır özelde yapmadıysan özel de baktır

X