6 aylık evliyim boşanmak istiyorum

umutsuzhayalperest

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
4
1
28
buraya bu konuda bana yol gösterip fikir verebilecek olanlar var mı diye yazıyorum .. Bana kızmayın ben hatalarımın farkındayım ..
Evleneli 6 ay oldu 2.5 yıllık ilişkimiz vardı ilişki süreci boyunca bir sürü büyük hatası oldu hepsini affettim sevgimden galiba özgüveni düşük biri olduğumdan başkasının beni böyle sevmeyeceğini düşünerek. İlişkinin başlarında ot içiyordu önemsememiştim bırakacağını söylemişti ama evlendikten 1 ay sonra gece ben uyurken evde içtiğini gördüm çok üzüldüm çünkü bu konudan sabıkası var .İlk ay işten çıkmıştı o işin vardiyası evliliğe uymaz diye 1 ay ben ve altınlardan bozarak geçimi sağladık sonra günlük ücreti olan bir iş buldu ama ondada hiç kirayı tam ödemedi eve adam akıllı bi para getirmedi ve birinci ayda büyük kavgalar ettik ona bakmak zorundaymışım gibi hissettirdi diğer insanlardan örnek verdi bi şekilde içimi soğuttum ama artık katlanamıyorum çünkü 2 ay önce o işinden de çıktı 2 aydır evin yükünü sırtlanıyorum extra kendi kredisi var onu da annesi ödüyor annesi tek yaşayan bi kadın elinden geleni yapıyor ama eşim evde haftada belki 1 kere iş bakmaya çıkıyor ama tık yok sabıka kaydı olduğundan dönüş olma diye çok çıkmıyor da iş bakmaya bu arada sevgi ve ilgi olarak çok yüksek yani bi erkeğin olabileceği sevecenlikte ama benim dengem bozuldu uzun oldu kusura bakmayın ben boşanmak istiyorum 6 aylık evlilikte anlaşmalı olmuyor galiba çekişmeli açsam tek celsede biter mi bu sebeplerden? çocuk yok edinilmiş edinilmemiş mal da yok ..

Bence de boşan.. zaten çalışan ayakları üzerinde duran kişi sensin ve kısa evliliğin bitirilmesi bana kalırsa uzun evliliğe göre daha iyi. Asla düzelmez ama kendi bile düzelmeyeceğinin farkında olmaz. Ona sorsan istediği an bırakır içtiğinin sigaradan farkı yoktur vs vs. Hep aynı şeyler..artık bu olay o kadar yaygın ki kk üyelerinde bile kaç tane böyle konu açıldı, etrafımızda da çok duyuyoruz. Yuva kurulacak erkek sayısı gerçekten çok az Allah tüm kızlarımızın yardımcısı olsun inşallah.🙏

Sabıkalı, ot içen birine nasıl güvendiniz aklım almıyor. Ömür boyu bekar kalın ne olacak, varsın kimse sizi sevmesin. Böyle biri ile uğraşacağınıza, dert sahibi olacağınıza gerekiyorsa kimse sevmesin. Bile bile lades demişsiniz. Ve lütfen daha fazla hata yapmadan (bebek gibi) boşayın bu adamı.

Bu kısmı okudukatan sonra sizinde mantılı hareket eden biri olmadığınızı düşünüyorum.
Eşiniz kadınların sırtında geçiniyor. Böylede de devam edecek. Hazır çocuk yokken ayrılın.
ben mantıklıyım ama acıma duygusuyla bu şekilde hareket ettim ve karşımdaki insanla tanışsanız sizi nasıl manipüle edebildiğini anlayamazsınız gerçekten mantıkla alakası yok

ben mantıklıyım ama acıma duygusuyla bu şekilde hareket ettim ve karşımdaki insanla tanışsanız sizi nasıl manipüle edebildiğini anlayamazsınız gerçekten mantıkla alakası yok
Anlıyorum sizi. Bazen hayatta böyle yanlışa düşebiliyoruz hepimiz. Kiminin hayatı kararıyor yanlışıyla. Şu anda tek kurtuluşun boşanmak olduğunun farkındasınız zaten. Bir avukatla görüşün mutlaka. Planlı hareket edin. Sizi yeniden manipüle edebilir çünkü.

Tamam da manipüle edilenler o an genelde farkında olmaz siz bunun farkındasınız. Merak ediyorum hala neden toplanıp şu an anne evine gitmiyorsunuz.

bende boşanma davası açıcam .benimde eşim 4 yıldır çalışmıyor .ama kötü huyları yok sigara bile kullanmaz.eve bakan sensin tabiki sana sevgi göstercek ne bekliyordun elinden kaçırmasın diye seni.dikkatli ol ayrılmak istedigini öğrenince takıntı yapıp sana zarar verebilir.ailen arkandamı seni koruya bilirlermi.şimdi sevgi gösteriyor sen ayrılmak isteyince gerçek yüzü ortaya çıkar.çok dikkatli ol.

Altınlarını vermesen iyiymiş.Konuda en çok buna üzüldüm.Yani sana bı destek olurdu.Neyse olan olmuş.Tabiki çekişmeli de olsa kurtar kendini.Sakın devam etme.Hem size niye kizalim.Durumun farkındasınız hala kocam düzelirmi diye soru sormuyorsunuz.Kurtulunca uzun süre kafanızı toplayın sakın bu fırtınadan çıkıp doluya tutulmayin.İyi haberlerinizi almak umuduyla.......

Esiniz yasi kac bu arada? 35 yaş altina is veriliyor ama cok az 1 yada 2 kisiye. Aslinda bu konuda birseyler yapilmali gercekten sabika kaydi olana iş verilmiyor. Ama siz biraz bile bile evlenmissiniz oncesi belli sonrasi ayni yani. Birde madde bağımlısı zor bacim zor. Bosan daha gençsin belli ki
Yani devlet kurumlarının sabaıklaı kontenjanı var diye biliyorum

boşanmalı mıyım diye sormamış ki davanın sürecini sormuş arkadaşımız boşan boşan diyenler okumuyorlar galiba. Ben tek celsede biteceğini zannetmiyorum bir an önce açın da süreç başlasın öyle adamla değil 6 ay 6 saat aynı ortamda kalınmaz. Çocuk olmaması iyi olmuş.

Esiniz yasi kac bu arada? 35 yaş altina is veriliyor ama cok az 1 yada 2 kisiye. Aslinda bu konuda birseyler yapilmali gercekten sabika kaydi olana iş verilmiyor. Ama siz biraz bile bile evlenmissiniz oncesi belli sonrasi ayni yani. Birde madde bağımlısı zor bacim zor. Bosan daha gençsin belli ki
Tamam topluma kazandirilmazlarsa baska sorunlara yol açıyor, dogru. Ama isveren açısından da bakin. Kim neden versin? Sabikasi var da duzelmis mi? Hala ot iciyor hala ayni. Kimse istemez bunu cevresinde

buraya bu konuda bana yol gösterip fikir verebilecek olanlar var mı diye yazıyorum .. Bana kızmayın ben hatalarımın farkındayım ..
Evleneli 6 ay oldu 2.5 yıllık ilişkimiz vardı ilişki süreci boyunca bir sürü büyük hatası oldu hepsini affettim sevgimden galiba özgüveni düşük biri olduğumdan başkasının beni böyle sevmeyeceğini düşünerek. İlişkinin başlarında ot içiyordu önemsememiştim bırakacağını söylemişti ama evlendikten 1 ay sonra gece ben uyurken evde içtiğini gördüm çok üzüldüm çünkü bu konudan sabıkası var .İlk ay işten çıkmıştı o işin vardiyası evliliğe uymaz diye 1 ay ben ve altınlardan bozarak geçimi sağladık sonra günlük ücreti olan bir iş buldu ama ondada hiç kirayı tam ödemedi eve adam akıllı bi para getirmedi ve birinci ayda büyük kavgalar ettik ona bakmak zorundaymışım gibi hissettirdi diğer insanlardan örnek verdi bi şekilde içimi soğuttum ama artık katlanamıyorum çünkü 2 ay önce o işinden de çıktı 2 aydır evin yükünü sırtlanıyorum extra kendi kredisi var onu da annesi ödüyor annesi tek yaşayan bi kadın elinden geleni yapıyor ama eşim evde haftada belki 1 kere iş bakmaya çıkıyor ama tık yok sabıka kaydı olduğundan dönüş olma diye çok çıkmıyor da iş bakmaya bu arada sevgi ve ilgi olarak çok yüksek yani bi erkeğin olabileceği sevecenlikte ama benim dengem bozuldu uzun oldu kusura bakmayın ben boşanmak istiyorum 6 aylık evlilikte anlaşmalı olmuyor galiba çekişmeli açsam tek celsede biter mi bu sebeplerden? çocuk yok edinilmiş edinilmemiş mal da yok ..
boşannnnnnn sakın çocuk yapma

X